Використання держвиконавцем неправильної адреси при пошуку боржника по аліментах

Питання та відповідіДоброго дня.

Підкажіть, будь ласка, як можна поскаржитись на дії державного виконавця, який вже четвертий рік поспіль «шукає» боржника за моєю адресою.

Я не є учасником виконавчого впровадження і взагалі не маю відношення до цієї справи, тому не можу подати офіційну скаргу.

Боржник проживав за цією адресою десять років тому!

Потім власниця квартири (мати боржника) продала її мені, звичайно вони виписались и виїхали.

До речі, боржник не був навіть співвлаником цієї квартири.

Ситуація абсурдна!

Чотири роки я пояснюю по телефону і в листах, що дана адреса не актуальна, а реакція з боку виконавця повністю відсутння.

Вона телефонує до мене і з разу в раз задає ті самі питання — чи не знаю я де боржник, і надсилає поштою виклики для цієї людини, вмикає автовідповідач з погрозами конфіскації майна!

Я не розумію як таке взагалі може бути, невже не можна перевірити інформацію?

Судячи з усього, виконавцю чомусь вигідно імітувати діяльність за мій рахунок і тягнути час.

При цьому, боржник скоріше за все взагалі не знає, що його шукають, а дитина не отримує аліментв.

Дуже прошу допомогти і правильно спрямувати мої зусилля!

1 Comment

Add a Comment
  1. 1. Скорее всего исполнители не проводили действий для выявления нового места жительства должника и пишут по адресу указанному в исполнительном листе.

    2. Жаловаться на действия исполнителя Вы не можете, но можете написать запрос в Министерство Юстиции для получения объяснений по Вашему вопросу, также можете написать жалобу на начальника отдела исполнительной службы — как на государственного служащего в Национальное агентство Украины по вопросам государственной службы.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.