виліз борг, при постійні оплаті аліментів


Питання та відповідіАліменти сплачуються з 2010 року, є усі квитанції, з 2012 року платник офіційно працював в 3 місцях по пів року,в березні, 2018 року.

Від виконавчої служби прийшов лист про борг в 60000 грн, від 2012р???

На підставі чого такий розрахунок?

Чи правомірний він?

Постанова про збільшення аліментів була видана в 2016р на суму 830 грн, до цього сплачувалося по попередній постанові від 2010р, є всі проплати.

Від виконавчої служби досі не було листа, що про проплати потрібно відчитуватися кудись.

Які мають бути подальші дії платника?

11 комментариев

Add a Comment
 1. Віднесіть копії платіжних документів в виконавчу службу і Вам перерахують заборгованість.

  Нарахували таку заборгованість, так як не мали підтверджуючих документів про сплату аліментів.

 2. Це лохотрон самий натуральний...

 3. Знаете.

  Лохотрон. Мені 40 тис. нарахували, при цьому в Сімейному кодексі поміняли текст (змінили суть).

 4. Як перераховують заборгованість виходячи з середньої з/п по місцевості проживання, в даний період, коли в 2012р-2013...2018 з/п була зовсім інша? Повині ж по ідеї перераховувати по кожному році окремо?

  1. По кожному місяцю окремо.

 5. заборгованості платник не має, однак в лютому 2018 прийняли місцевою радою рішення, що аліменти необхідно розраховувати відповідно до середньої зп місцевості, тому необхідно перерахувати аліменти з липня 2017 (!) майже в два рази більше. сам платник має трьох дітей в іншому шлюбі, серед яких одна дитина інвалід. чи правомірні дії чиновників?і чому3 від середньої з/п по місцевості, а не від доходів платника?

  1. Згідно ст. 195 СК України: Заборгованість за аліментами платника аліментів, який не працював на час виникнення заборгованості або є фізичною особою — підприємцем і перебуває на спрощеній системі оподаткування, або є громадянином України, який одержує заробіток (дохід) у державі, з якою Україна не має договору про правову допомогу, визначається виходячи із середньої заробітної плати працівника для даної місцевості.

   Розмір заборгованості за аліментами обчислюється державним виконавцем, приватним виконавцем, а в разі виникнення спору — судом.

   Також Ви можете подати позов до суду згідно ст. 192 СК України щодо зміни розміру аліментів.

   1. заборгованості не має. оскільки кожний місяць платили алімента і віддавали у виконавчу службу чеки, але зараз повідомили необхідно доплатити заднім числом, тобто з липня місяця. коли це було прийнято?

    1. А на підставі чого доплатити, якщо Ви справно платили?

     1. так сказали у виконавчій службі нашого міста.платник являється підриємцем.якщо є троє дітей в іншому шлюбі (одна дитина інвалід) чи може ця сума аліментів бути знижена? дякую.

      1. Ви можете подати позов до суду згідно ст. 192 СК України щодо зміни розміру аліментів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.