Виплачую аліменти, але знахожусь у реєстрі боржників і заборонено перетинати кордон

Питання та відповідіВП 46590576, я справно та вчасно виконую судове рішення та виплачую аліменти на утримання неповнолітньої дитини у повному обсязі (навіть більше).

Але знаходжусь у реєстрі боржників (станом на 2018-03-16) та, як я сьогодні узнав, мені заборонено перетинати кордон.

Я подавав до виконавчої служби Києво-Святошинського району заяви по виключення із реєстра та копії квитанцій сплати аліментів за останні 3 роки (2 разі — на початку та у середині лютого 2018), відвідував державних виконавців особисто, писав листи електронною поштою з копіями документів — декілька разів (в т.ч. з питанням, чи потрібно ще щось надати для виключення з реєстру), але відповідей не отримав.

Заборона перетинати кордон порушує мої права, та унеможливлює ведення бізнесу, що, в свою чергу, може призвести до банкрутства та неможливості сплачувати аліменти та погіршить життя дитини.

Як вирішити цю ситуацію у найкоротшій термін?

Хто має нести відповідальність за це?

Як унеможливити виникнення такої ситуації в майбутньому?

1 Comment

Add a Comment
  1. 1. Если у Вас нет задолженности больше 3-х месяцев по алиментам, то Вас не должны были вносить в реестр должников.

    2. Если у Вас нет задолженности больше 6 месяцев, то тогда исполнитель не должен был выносить постановление о установлении временного ограничения должника в праве выезда за пределы Украины.

    3. В Вашей ситуации (в связи с тем, что Вы как сторона по делу — должник и соответственно Вы не можете писать жалобу на исполнителя его начальству, а только в судебном порядке можете обжаловать его действия) то лучше всего позвонить на «горячую линию» Министерства Юстиции и если не поможет обратиться в суд, можете так же написать жалобу на исполнителя как на государственного служащего в Национальное агентство Украины по вопросам государственной службы.

    4. Должен нести ответственность государственный исполнитель и его начальник.

    5. Ежемесячно направлять в отдел исполнительной службы копии платежных документов о оплате алиментов.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.