Выплата государством алиментов

Питання та відповідіДоброго дня! Я знаходжусь у декретній відпустці з другою дитиною, а на старшого аліменти не отримую від його батька вже понад 10 років. Чи можу я розраховувати на виплату від держави і які документи для цього потрібно?

avatar
5 Ланцюжок коментаря
4 Відповіді по ланцюжку
0 Послідовники
 
Популярний коментар
Ланцюжок актуального коментаря
4 Автори коментарів
ІринаОльгаевгенияАндрейUkrOgis Автори недавніх коментарів
  Підписатися  
новіше старіше більшість голосів
Повідомлення про
Андрей
Гість
Андрей

Мене цікаве як оплатити,по виконавчому провадження 54984143,та в якому терміні мене знімлят з єдиного реєстру боржників???

евгения
Гість
евгения

ЧТО ДЕЛАТЬ ЕСЛИ Я ПОЕХАЛА С БОЛЬНЫМ ЛЕЖАЧИМ РЕБЁНКОМ ИНВАЛИДОМ В ИСПОЛНИТЕЛЬНУЮ СЛУЖБУ ЧТОБ ВЗЯТЬ СПРАВКУ ОБ НЕУПЛАТЕ АЛИМЕНТОВ.ЧТО БЫ СДАТЬ В УТЗН.ЗА 50 КМ.ПРИЭТОМ НАНИМАТЬ МАШИНУ.МНЕ ДАЛИ СПРАВКУ С ОШИБКАМИ МОЕГО АДРЕСА.МНЕ СКАЗАЛИ ЧТО СПРАВКУ ПЕРЕДЕЛАЮТ И ВЫШЛЮТ.СПРАВКУ Я ТАК И НЕ УВИДЕЛА.НЕ ЧЕГО НЕ ПРИШЛО.СРОКИ СПРАВКИ ИСТЕКЛИ.Я ЗВОНЮ ОПЯТЬ.ОНИ ГОВОРЯТ .МЫ ВЫСЫЛАЛИ НЕ ЧЕГО НЕ ЗНАЕМ. Я ГОВОРЮ ДАВАЙТЕ ЗАКАЗНЫМ ПИСЬМОМ.МНЕ СКАЗАЛИ ЧТО ПО ЗАКОНУ УКРАИНЫ ОНИ НЕ ИМЕЮТ ПРАВО ВЫСЫЛАТЬ СПРАВКИ ЗАКАЗНЫМИ.В ИТОГЕ МНЕ ГОВОРЯТ ВЫШЛИТЕ ЗАЯВЛЕНИЕ НАМ И ЧИСТЫЙ КОНВЕРТ ЗАКАЗНОЙ.ЧТО МНЕ МОГЛИ СПРАВКУ ВЫСЛАТЬ ЗАКАЗНЫМ.В ИТОГЕ Я ВЫСЛАЛА 28.02.2018 А 01.03.2018 ОНИ УЖЕ ПОЛУЧИЛИ.МНЕ СКАЗАЛИ ЧТО ОНИ ОПЯТЬ МНЕ ВЫСЛАЛИ СПРАВКУ.06.03 .2018.НО ОПЯТЬ НЕ НЕ КАКОГО ПИСЬМА СО СПРАВКОЙ.И ЧТО ДЕЛАТЬ.ПОДСКАЖИТЕ ПОЖАЛУЙСТА.Я ИХ НЕ ТОРОПЛЮ В РАБОТЕ.Я ПРОСТО ХОТЕЛА ПОЛУЧИТЬ СПРАВКУ.КОТОРУЮ ОНИ МНЕ НЕ ВЫДАЮТ.

Ольга
Гість
Ольга

Муж не платит алименты. он сменил гражданство и фамилию. Как быть в таком случае?

Ірина
Гість
Ірина

Скажіть будьласка що мені робити в такій ситуації коли з колишнього чоловіка вираховують аліменти але я їх півроку небачу і Виконавча при цьому нічого не робить

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.