Выплата государством алиментов


Питання та відповідіДоброго дня! Я знаходжусь у декретній відпустці з другою дитиною, а на старшого аліменти не отримую від його батька вже понад 10 років. Чи можу я розраховувати на виплату від держави і які документи для цього потрібно?

9 комментариев

Add a Comment
 1. Гроші державою виплачуються тільки до 18 років.

  Для отримання допомоги від держави потрібний наступний пакет документів:

  — копія свідоцтва про народження дитини;

  — заява;

  — декларація про доходи;

  — інформація про склад сім'ї.

  — рішення суду про стягнення аліментів;

  — довідка з держ. виконавчої служби, яка підтверджує, що батько не сплачував аліменти протягом останніх 6 місяців.

  Звертатися за допомогою потрібно до Управління праці та соціального захисту за місцем проживання.

 2. Мене цікаве як оплатити,по виконавчому провадження 54984143,та в якому терміні мене знімлят з єдиного реєстру боржників???

  1. Сплачуєте заборгованість на депозитний рахунок відповідного відділу ДВС. Після того, як виконавець отримає офіційне підтвердження погашення заборгованості, він виключить Ваші дані з Єдиного реєстру боржників

 3. евгения

  ЧТО ДЕЛАТЬ ЕСЛИ Я ПОЕХАЛА С БОЛЬНЫМ ЛЕЖАЧИМ РЕБЁНКОМ ИНВАЛИДОМ В ИСПОЛНИТЕЛЬНУЮ СЛУЖБУ ЧТОБ ВЗЯТЬ СПРАВКУ ОБ НЕУПЛАТЕ АЛИМЕНТОВ.ЧТО БЫ СДАТЬ В УТЗН.ЗА 50 КМ.ПРИЭТОМ НАНИМАТЬ МАШИНУ.МНЕ ДАЛИ СПРАВКУ С ОШИБКАМИ МОЕГО АДРЕСА.МНЕ СКАЗАЛИ ЧТО СПРАВКУ ПЕРЕДЕЛАЮТ И ВЫШЛЮТ.СПРАВКУ Я ТАК И НЕ УВИДЕЛА.НЕ ЧЕГО НЕ ПРИШЛО.СРОКИ СПРАВКИ ИСТЕКЛИ.Я ЗВОНЮ ОПЯТЬ.ОНИ ГОВОРЯТ .МЫ ВЫСЫЛАЛИ НЕ ЧЕГО НЕ ЗНАЕМ. Я ГОВОРЮ ДАВАЙТЕ ЗАКАЗНЫМ ПИСЬМОМ.МНЕ СКАЗАЛИ ЧТО ПО ЗАКОНУ УКРАИНЫ ОНИ НЕ ИМЕЮТ ПРАВО ВЫСЫЛАТЬ СПРАВКИ ЗАКАЗНЫМИ.В ИТОГЕ МНЕ ГОВОРЯТ ВЫШЛИТЕ ЗАЯВЛЕНИЕ НАМ И ЧИСТЫЙ КОНВЕРТ ЗАКАЗНОЙ.ЧТО МНЕ МОГЛИ СПРАВКУ ВЫСЛАТЬ ЗАКАЗНЫМ.В ИТОГЕ Я ВЫСЛАЛА 28.02.2018 А 01.03.2018 ОНИ УЖЕ ПОЛУЧИЛИ.МНЕ СКАЗАЛИ ЧТО ОНИ ОПЯТЬ МНЕ ВЫСЛАЛИ СПРАВКУ.06.03 .2018.НО ОПЯТЬ НЕ НЕ КАКОГО ПИСЬМА СО СПРАВКОЙ.И ЧТО ДЕЛАТЬ.ПОДСКАЖИТЕ ПОЖАЛУЙСТА.Я ИХ НЕ ТОРОПЛЮ В РАБОТЕ.Я ПРОСТО ХОТЕЛА ПОЛУЧИТЬ СПРАВКУ.КОТОРУЮ ОНИ МНЕ НЕ ВЫДАЮТ.

  1. Каждое заказное письмо имеет свой почтовый идентификатор (трек-номер), благодаря которому можно отследить письмо на сайте Укрпочты. Если исполнитель действительно выслал Вам справку заказным письмом, уточните у него почтовый идентификатор и проверьте где сейчас находится письмо. Вдруг действительно на почте.

   Если нет — то пишите жалобу в Управление исполнительной службы Вашей области.

 4. Муж не платит алименты. он сменил гражданство и фамилию. Как быть в таком случае?

  1. В случае работы должника за границей, в том числе и при смене гражданства, нужно либо признавать решение нашего суда за рубежом (в случае, если с этим государством заключен международный договор), либо подавать на алименты в суд зарубежного государства.

   Вам нужно обратится в Главного территориального управления юстиции в Вашей области.

 5. Скажіть будьласка що мені робити в такій ситуації коли з колишнього чоловіка вираховують аліменти але я їх півроку небачу і Виконавча при цьому нічого не робить

  1. Вам треба уточнити у відділі ДВС — чому економіст відділу не перераховує на Ваш розрахунковий рахунок стягнені гроші.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.