Выплата государством алиментов

Питання та відповідіДоброго дня! Я знаходжусь у декретній відпустці з другою дитиною, а на старшого аліменти не отримую від його батька вже понад 10 років. Чи можу я розраховувати на виплату від держави і які документи для цього потрібно?

Підписатися
Повідомлення про
guest
9 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Андрей

Мене цікаве як оплатити,по виконавчому провадження 54984143,та в якому терміні мене знімлят з єдиного реєстру боржників???

евгения

ЧТО ДЕЛАТЬ ЕСЛИ Я ПОЕХАЛА С БОЛЬНЫМ ЛЕЖАЧИМ РЕБЁНКОМ ИНВАЛИДОМ В ИСПОЛНИТЕЛЬНУЮ СЛУЖБУ ЧТОБ ВЗЯТЬ СПРАВКУ ОБ НЕУПЛАТЕ АЛИМЕНТОВ.ЧТО БЫ СДАТЬ В УТЗН.ЗА 50 КМ.ПРИЭТОМ НАНИМАТЬ МАШИНУ.МНЕ ДАЛИ СПРАВКУ С ОШИБКАМИ МОЕГО АДРЕСА.МНЕ СКАЗАЛИ ЧТО СПРАВКУ ПЕРЕДЕЛАЮТ И ВЫШЛЮТ.СПРАВКУ Я ТАК И НЕ УВИДЕЛА.НЕ ЧЕГО НЕ ПРИШЛО.СРОКИ СПРАВКИ ИСТЕКЛИ.Я ЗВОНЮ ОПЯТЬ.ОНИ ГОВОРЯТ .МЫ ВЫСЫЛАЛИ НЕ ЧЕГО НЕ ЗНАЕМ. Я ГОВОРЮ ДАВАЙТЕ ЗАКАЗНЫМ ПИСЬМОМ.МНЕ СКАЗАЛИ ЧТО ПО ЗАКОНУ УКРАИНЫ ОНИ НЕ ИМЕЮТ ПРАВО ВЫСЫЛАТЬ СПРАВКИ ЗАКАЗНЫМИ.В ИТОГЕ МНЕ ГОВОРЯТ ВЫШЛИТЕ ЗАЯВЛЕНИЕ НАМ И ЧИСТЫЙ КОНВЕРТ ЗАКАЗНОЙ.ЧТО МНЕ МОГЛИ СПРАВКУ ВЫСЛАТЬ ЗАКАЗНЫМ.В ИТОГЕ Я ВЫСЛАЛА 28.02.2018 А 01.03.2018 ОНИ УЖЕ ПОЛУЧИЛИ.МНЕ СКАЗАЛИ…  Детальніше »

Ольга

Муж не платит алименты. он сменил гражданство и фамилию. Как быть в таком случае?

Ірина

Скажіть будьласка що мені робити в такій ситуації коли з колишнього чоловіка вираховують аліменти але я їх півроку небачу і Виконавча при цьому нічого не робить