Хамство та бездіяльність співробітників виконавчої служби

Питання та відповідіБудь ласка, уточніть, на якій підставі державні виконавці дозволяють собі хамстсво, кидання слухавок і борзіння на адресу стягувачів?

Якими інструкціями вони мають керуватися при роботі з учасниками виконавчого провадження як посадові особи — представники держави?

Окрім начальника відповідного відділу служби, кому ще можна спрямувати скаргу в письмовій та усній формі на неадекватну поведінку деяких державних виконавців з відповідної служби Шевченківського району.

Заздалегідь вдячна,
стурбована неграмотністю та невихованістю громадянка України, к.ю.н.

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

4 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Наталія

Доброго дня. Хочу поскаржитись на поведінку приватного виконавця Крегул Івана Івановича, так не на його «діяльнісь» , а саме на поведінку...... Це просто якийсь жах!!!!! Не вперше спілкуюсь з приватними виконавцями, але такого собі ніхто не дозволяв. Зв'язатись з даним «паном» вийшло лише на третій день. На мій дзвінок відповідь: Хто ти така? Я зайнятий, задовбала...... «????? Всеодно ж телефоную, бо хочу вирішити питання яке в нас виникло, вийшло з» надцятої"спроби, не подумайте що підряд. Почала телефонувати ще зранку, а відповів годині о 3-й дня. На прохання уточнити чи дійсно даний приватний виконавець накладав арешт на кошти (банк такої інформації…  Детальніше »