Як дізнатись суму заборгованості?

Питання та відповідіБанк повідомив без попередження, про накладення арешту на рахунки, дізнався причину з Реєстру боржників, штрафи за порушення правил дорожнього руху, штрафи сплачені але втратив квитанції, але Бог з ними, хотів хоч дізнатись які суми я заборгував, не маю змоги відвідати Печерський ВДВС, маю ВП 54003835 та ВП 55771819, Індеф.код. 35******92, ПІП: Снігур Олександр Анатолійович, чи можливо дізнатись суму заборгованості, суму виконавчого збору, та суму витрат ВП. Щоб сплатити в банку, та відправити електронною поштою... наперед вдячний за відповідь!

3 комментария

Add a Comment
  1. Согласно реестра должников на Вас открыто 4 исполнительных производства.

    Вам надо будет в любом случае связываться с исполнителями которые ведут Ваши производства — для уточнения суммы задолженности или дождаться когда они пришлют платежки для списания денежных средств с Ваших счетов.

  2. Как узнать сумму задолженности по алементам, которую мне должен муж?

    1. Вы можете ее узнать у исполнителя который ведет Ваше производство.

      Согласно ст.71 ЗУ «Про исполнительное производство»: Определение суммы задолженности по уплате алиментов, определяется исполнителем в порядке, установленном Семейным кодексом Украины. Исполнитель обязан вычислять размер задолженности по уплате алиментов ежемесячно.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.