як мені дальше поступити я виграла 2 суди


Питання та відповідіМоя справа 464/9124/16ц .провадження 22-ц/783/4005/17 я маю два виграних рішення і позивач не хоче їх виконувати що я маю дальше робити порадьте будь ласка.


10 комментариев

Add a Comment
 1. 1. Отримати виконавчий лист в суді.

  2. Віднести виконавчий документ до відділу виконавчої служби, для примусового виконання рішення.

  Наскільки ми зрозуміли у Вас рішення про вселення, тому буде застосована стаття 67 ЗУ «Про виконавче провадження».

  1. дуже вам дякую

 2. Наталія

  Доброго дня! У мене виконавче впровадження по сплаті алімениів знаходиться в Київському ВДВС.Підкажіть будь ласка, яка береться до розрахунку середня заробітна плата по м.Полтава на сьогоднішній день. Дякую.

  1. Згідно даних Головного управління статистики у Полтавській області — на жовтень 2017 року: 6966 грн.

 3. чи потрібно платити державні виконавчі службі за виконанням рішення

  1. Відповідно до вимог статті Закону України «Про виконавче провадження» до заяви про примусове виконання рішення стягувач додає квитанцію про сплату авансового внеску:

   за рішенням немайнового характеру (Ваш випадок) — у розмірі одного мінімального розміру заробітної плати з боржника — фізичної особи та в розмірі двох мінімальних розмірів заробітної плати з боржника — юридичної особи.

   Від сплати авансового внеску звільняються:

   державні органи,

   інваліди війни, інваліди I та II груп,

   законні представники дітей-інвалідів і недієздатних інвалідів I та II груп,

   громадяни, віднесені до категорій 1 та 2 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, у разі їх звернення до органів державної виконавчої служби.

 4. Светлана

  как рассчитывается задолженность по алиментам? исполнитель возьмет в расчет ЗП должника за каждый месяц долга? или среднюю ЗП по региону где работает должник?

  1. Если должник официально работает — то берется в расчет его заработная плата, если должник не работает — то тогда среднемесячная зарплата по региону.

 5. Светлана

  как рассчитывается сумма алиментов? из начисленной ЗП с учетом всех доходов (премии, командировочные, надбавки)? или после удержания налогов из ЗП?

  1. Размер удержаний из заработной платы, пенсии, стипендии и других доходов должника исчисляется из суммы, остающейся после удержания налогов, сборов и единого взноса на общеобязательное государственное социальное страхование.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.