Як отримати довідку про аліменти якщо я живу далеко?

Питання та відповідіДобрий день!

Підкажіть як отримати довідку про аліменти не приїжджаючи для цього спеціально в Дніпро.

Живу я у Львові і мені потрібна довідка про аліменти кожних 6 місяців.

Кожен раз мені приходиться їздити і подавати заяву на отримання довідки у Дніпро, а це не так легко.

Як можна відправити вам заяву на отримання аліментів і як можна отримати відповідь не їздячи кожен раз з Львова в Дніпро?

Підписатися
Повідомлення про
guest
20 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Аліна

Доброго дня,а якої форми повинна бути заява про видачу довідки про недотримання аліментів,якщо чоловік сплачує їх добровільно,згідно судового рішення

Оксана

Оксана. Я замовила довідку 20.12.2017 але сьогодні 17.01.2018 а відповіді не прислали. Телефони Новокодацької виконавчої служби у Дніпрі не вірно вказані на їх сайти. В заяві просила відповідь надіслати на адресу по моєму місці прописки. Дивна поведінка виконавчої служби. Підкажіть телефон по якому я зможу дозвонитись і дізнатись що з моєю довідкою.

Олена

по ходу в Новокодацком отделе юстиции вообще не работают . Я больше месяца назад просила у них справку о задолженности по алиментам,но воз и ныне там.Неужели мало месяца чтобы по электронке отправить эту справку,хотя везде пишут что справки выдаются через 10 дней.

галина

Доброго дня. Після суду про адіменти куди мені звернутись, щоб офіційно переводити кошти?

галина

Доброго ранку . куди менні звертатись після суду про аліменти. Де я маю їх оплачувати , щоб це було офіційно.

Катя

Доброго дня ! мені потрібна довідка про алімети за пів року,як можна замовити з Радомишльський район до Києва????

0991892001

Доброго дня,як мені отримати довідку про те що я не подавала на аліменти,чи можна отримати довідку по місту проживання чи треба їхати туди де приписані, цю довідку просять у соцслужбі.

Юлия

Здравствуйте.бывшый муж платит регулярно алименты но сколько ему хочется Куда можно обратится по задолжености за 6 лет в юстицию звонила сказали пришлите сумы какие он вам платил и мы подсчитаем А не ихняя это работа считать Что можете посоветовать

Катерина

Підкажіть як отримати довідку про аліменти, а колищній чоловік зареєстрований в Донецькій обл. с.Велика Новоселівка Новоселівського району, не отримувала аліменти з червня 2018р.

Живу я у Новоград-Волинському Житормирської обл, і мені потрібна довідка про аліменти кожних 6 місяців.

Света

Доброго дня. Хочу задати питання з приводу своєї подуги. чоловік був приписаний в м.Києві аліментів не виплачує більше 10 років, коли зробили запит з приводу довідки про не отримання аліментів дали відповідь що він змінив місце проживання а куди передали справу сказати не можуть. В державному реєстрі знайти його не вдається тому що не знає його державний податковий номер. що робити далі.

Анна

Доброго дня, з якого дня рахується заборгованість по аліментам?