Як стягнути аліменти на дитину з боржника,який проживає на тимчасово неконтрольованій Україною території

Питання та відповідіЗа ухвалою суду, з мого колишнього чоловіка було прийнято рішення стягувати аліменти на утримування спільної неповнолітньої дитини віком 5 років.

Рішення судового наказу було винесено 24.10.2017р.

Місяць потому було встановлено, що дитина є інвалідом з народження за рішенням ЛКК.

Яку суму аліментів на дитину-інваліда повинен сплачувати батько дитини і яким чином його притягнути до відповідальності, якщо він проживає на тимчасово непідконтрольній території (м. Донецьк) і відсутня інформація про його доходи ( статусу переселенця немає і регулярно перетинає лінію розмежування).

Підписатися
Повідомлення про
guest
7 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Каспер Марія Мар'янівна

Кацібан Петро Васильович не платить аліменти на дітей(10 та 9 років) протягом трьох місяців та має заборгованість за попередні роки.Часто перетинає кордон (Чехія).Як змусити його сплатити борг?

Светлана

тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України (якщо регулярно перетинає лінію розмежування) можливо тільки якщо він не платить взагалі? а можно обмежити якщо заборгованість створилася за період розгляду судової справи? заборгованість складає 11м6д, а зараз він сплачує аліменти, але заборгованість не зменшується. в такому випадкау можливо обмеження?

Діана

Доброго дня, підскажіть будь ласка якщо призначено судом виплачувати 33% від зарплати на 2х дітей, чи можу я поскаржитись? Виплати він робить в розмірі 1400—1500грн, але працює за кордоном(Угорщина) і дохід не відомий

Чи можу я отримувати більше? Як отримувала до виізду за кордон 2600—3000