Як стягнути заборгованість по аліментах

Питання та відповідіЗдравствуйте
У мене декілька запитань.
1. Виконавець провів розрахунок заборгованості 07.03.2018, а я його отримала лише 10.04.2018, тобто згідно ЗУ Про виконавче провадження він дійсний лише місяць, тобто я його вже не можу використовувати?
2. Якщо виконавець зробив арифметичні і не тільки помилки, то він повинен їх виправити якщо я звернулась по електронній адресі? І протягом якого часу він повинен їх виправити?
3. В розрахунку він брав прожитковий мінімум на дитину і рахував заборгованість, а повинен був згідно ст 195 Сімейного кодексу брати для розрахунку середню зарплату. Наскільки правомірні його дії?
4. Як можна перевірити реальні дії виконавця по стягненню забогованості? І може він за моєю заявою примітинити п.12 ст 71 (12. За наявності заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців, державний виконавець складає протокол про вчинення боржником адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 183-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та надсилає його для розгляду до суду за місцезнаходженням органу державної виконавчої служби.) Чомусь він цього не хоче виконувати. Він наклав лише тимчасову заборону виїзду, заборону полювання і використання трпнспортних засобів
5. Нараховано більше 75 тис.грн. боргу як реально можна стягнути їх з боржника, якщо попередній виконавець сказала, що в боржника нічого немає, хоча я знаю, що квартира була приватизована і 1/3 частки належала боржнику?

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

1 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі