Як стягнути заборгованість по аліментах

Питання та відповідіЗдравствуйте
У мене декілька запитань.
1. Виконавець провів розрахунок заборгованості 07.03.2018, а я його отримала лише 10.04.2018, тобто згідно ЗУ Про виконавче провадження він дійсний лише місяць, тобто я його вже не можу використовувати?
2. Якщо виконавець зробив арифметичні і не тільки помилки, то він повинен їх виправити якщо я звернулась по електронній адресі? І протягом якого часу він повинен їх виправити?
3. В розрахунку він брав прожитковий мінімум на дитину і рахував заборгованість, а повинен був згідно ст 195 Сімейного кодексу брати для розрахунку середню зарплату. Наскільки правомірні його дії?
4. Як можна перевірити реальні дії виконавця по стягненню забогованості? І може він за моєю заявою примітинити п.12 ст 71 (12. За наявності заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців, державний виконавець складає протокол про вчинення боржником адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 183-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та надсилає його для розгляду до суду за місцезнаходженням органу державної виконавчої служби.) Чомусь він цього не хоче виконувати. Він наклав лише тимчасову заборону виїзду, заборону полювання і використання трпнспортних засобів
5. Нараховано більше 75 тис.грн. боргу як реально можна стягнути їх з боржника, якщо попередній виконавець сказала, що в боржника нічого немає, хоча я знаю, що квартира була приватизована і 1/3 частки належала боржнику?

1 Comment

Add a Comment
 1. 1. Да, справка считается просроченной, надо получать новую.

  2. Должен исправить. Законодательством не предусмотрен срок исправления арифметических или орфографических ошибок в исполнительном производстве. Как правило зависит от добросовестности или загруженности государственного исполнителя.

  3. Если должник попадает в категорию лиц указанных п.2, ст. 195 СК Украины — то тогда государственный исполнитель неправильно насчитал задолженность.

  4. Для проверки реальных действий исполнителя — нужно ознакомится с материалами исполнительного производства и посмотреть, какие документы там есть, помимо постановления об открытии.

  Насчет составления протокола о совершении должником административного правонарушения — может и должен согласно законодательства. «Почему не хочет» — вопрос к исполнителю. Причин может быть много: нет времени, незнает как составлять, считает это неправильным.

  5. Реально всегда можно взыскать — если есть, что взыскивать, но это зависит от исполнителя и от его действий. Но как правило у них большая загруженность и заниматься исполнительным производством строго в соответствии с законом и выполнять все действия по взысканию ему некогда.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.