8 комментариев

Add a Comment
 1. Опишіть, якщо можете більш детально Вашу ситуацію, щоб ми могли більш повно відповісти на Ваше питання.

  Якщо ми правильно все таки зрозуміли питання, то тоді у Вашому випадку ми порадили б Вам:

  1. Написати скаргу в Управління виконавчої служби на виконавця за бездіяльність.

  2. Звернутися до суду з позовною заявою до суду про стягнення з боржника неустойки (пені) у розмірі одного відсотка від суми несплачених аліментів за кожен день прострочення.

  3. Звернутися до органів попереднього розслідування з заявою про скоєний кримінальному правопорушенні боржником, яке полягає в ухиленні від сплати аліментів.

  Приклад заяви про скоєння злочину

  Хххххххххххххх РУ ГУ МВС України в м. Києві

  вул. Ххххххххххххх, буд. Х, м. Київ, 04ххх

  Хххххххххх Ххххххххххх Ххххххххххххх

  рік народження: 19хх

  місце реєстрації: вул. Хххххххх, буд. хх, кв. хх, м. Київ, 04ххх

  паспорт: ХХ ХХХХХХ, виданий Ххххххххххх РУГУ МВС України в м. Ххххххх хх.хх.хххх р.

  тел.: (067) хххх-хх-хх, (044) ххх-хх-хх

  З А Я В А

  про скоєння злочину

  хххх року я уклала шлюб з Хххххххххххх Хххххххххх Хххххххххххх і прожила з ним до хххх року після чого ми розлучилися. Від шлюбу ми маємо дитину — дочку Хххххххххххх Хххххххх Хххххххххх, ХХ хххххх 19хх року народження, яка після розлучення залишилася проживати разом зі мною.

  На підставі рішення Оболонського районного суду м. Києва по цивільній справі № х-хххх від хх.хх.хххх року батько дитини Хххххххххххх Хххххххххх Хххххххх повинен сплачувати на користь Хххххххххх Хххххххххххх Ххххххххххх аліменти у розмірі ________ (__________) грн. щомісяця, починаючи з хх.хх.хххх року і до повноліття дитини.

  Одразу після цього рішення батько дитини почав систематично ухилятися від сплати аліментів, сплачував їх не у повному обсязі, не щомісячно та із значним затриманням.

  Наявність заборгованості була одразу зафіксована державними виконавцями ще на момент відкриття виконавчого провадження, станом на _____________ 20__ року становила _____ грн., а протягом 20__ року збільшилася майже втричі.

  Змушена констатувати, що Боржник систематично та навмисно ухиляється від сплати аліментів, що призводить до постійного збільшення заборгованості.

  Внаслідок невиконання батьком рішення суду станом на сьогодні за ним утворилася заборгованість в сумі ххх грн. хх коп.

  Розмір існуючої заборгованості підтверджую доданою до заяви довідкою державного виконавця.

  Відповідно до частини 9 ст. 71 Закону України «Про виконавче провадження»: якщо батько має заборгованість із сплати аліментів у розмірі, що сукупно перевищує суму відповідних платежів за три місяці, стягувач має право на звернення до органів досудового розслідування із заявою про вчинене кримінальне правопорушення боржником, що полягає в ухиленні від сплати аліментів.

  Також, відповідно до Кримінального кодексу України під злісним ухиленням від сплати коштів на утримання дітей (аліментів) або на утримання непрацездатних батьків слід розуміти будь-які діяння боржника, спрямовані на невиконання рішення суду (приховування доходів, зміну місця проживання чи місця роботи без повідомлення державного виконавця, приватного виконавця тощо), які призвели до виникнення заборгованості із сплати таких коштів у розмірі, що сукупно складають суму виплат за три місяці відповідних платежів.

  Відповідно до частини 4 ст. 194 Сімейного кодексу України заборгованість за аліментами стягується незалежно від досягнення дитиною повноліття, а у випадку, передбаченому статтею 199 цього Кодексу, — до досягнення нею двадцяти трьох років.

  Враховуючи викладене вважаю, що дії Хххххххххххх Х.Х. підпадають під ознаки злочину, передбаченого частиною 1 ст. 164 Кримінального кодексу України.

  Керуючись ч. 1 ст. 164 ККУ, ст. 55, 56, 214, 216, 218 КПК України,

  ПРОШУ:

  1. Прийняти і невідкладно зареєструвати подану мною заяву про скоєння злочину до Єдиного реєстру досудових розслідувань і видати мені пам’ятку про процесуальні права і обов’язки.

  2. Почати досудове розслідування у формі досудового слідства на підставі поданої мною заяви про скоєння кримінального правопорушення, що має ознаки складу злочину, передбаченого ч.1 ст. 164 Кримінального кодексу України.

  3. Письмово мені повідомити у встановленому законом порядку, та у встановлені законом терміни про початок кримінального провадження і закінчення досудового розслідування вказаного злочину за ч.1 с. 164 Кримінального кодексу України.

  Додаток:

  1. Копія рішення суду, на 1 арк.,

  2. Копія довідки державного виконавця про заборгованість по сплаті аліментів, на 1 арк.

  «___» _________ 2018 р. __________________ Х.Х. Хххххххххххххххх

 2. Светлана

  задолженность по алиментам 11 мес и 6 дней, из ЗП должника удерживается 0,25 на ребенка и 0,17 на супругу итого 42% с ЗП и только 8% задолженности т.к. более 50% по ЗП нельзя удерживать и получается что задолженность будет выплачиваться не один год (хотя доходы должника позволяют ее выплатить, он договорился с директором о понижении официальной ставки, основную часть ЗП получает в «конверте»).

  Вопрос: согласно нового закона №7277 могу я и как лишить водительского удостоверения и выезд за границу или это делает гос. исполнитель?

  1. Согласно Закона — государственный исполнитель.

   При наличии задолженности по уплате алиментов, совокупный размер которой превышает сумму соответствующих платежей за шесть месяцев, государственный исполнитель выносит мотивированные постановления:

   1) об установлении временного ограничения должника в праве выезда за пределы Украины — в погашение задолженности по уплате алиментов в полном объеме;

   2) об установлении временного ограничения должника в праве управления транспортными средствами — до погашения задолженности по уплате алиментов в полном объеме;

   Данные постановления, направляются сторонам не позднее следующего рабочего дня со дня их вынесения.

 3. Шановний автор «статтей»!!!!!!!!! Перед тим як викладати норми законодавства, переконайся чи вступили вони в закону силу!!!! Це можна дізнатись на сайті верховної ради, або Ліга Закон!!!!

  А щодо стягнення заборгованості по аліментах ви радите людям...

  1. Написати скаргу в Управління виконавчої служби на виконавця за бездіяльність.

  2. Звернутися до суду з позовною заявою до суду про стягнення з боржника неустойки (пені) у розмірі одного відсотка від суми несплачених аліментів за кожен день прострочення.

  3. Звернутися до органів попереднього розслідування з заявою про скоєний кримінальному правопорушенні боржником, яке полягає в ухиленні від сплати аліментів.",

  ...а ми радимо ВАМ спочатку звернутись особисто до виконавця який веде виконавче провадження, та дізнатись причину по якій не стягуються аліменти та заборгованість по ним.

  1. Мой ответ Вам находится здесь.

  2. Какой смысл к вам обращаться если от вас внятного ответа нельзя дождаться. Не могу найти, двери не открывает. Наберут безграмотных студентов на работу и меняют их каждый месяц. РАДИМО ВАМ — на улице подружкам своим советуй советчик. Живет за наши налоги и еще морду воротит.

 4. Светлана

  Доброе утро!

  Закон №7277 вступил в законную силу?

  Для ограничения должника в водительском удостоверении и заграницы я должна писать заявление? есть шаблон или в свободной форме на имя нач отд исполнительной службы?

  Как повлиять на исполнителя, точнее на его работу, на мои вопросы она просто отвечает "у нас не было такого еще (это про взыскание депозита); «нет еще разъяснений на закон 7277»?

  И почему исполнитель не хочет/не может назвать мне сумму задолженности, она отправляем меня на предприятие к бухгалтеру?

  1. 1. Еще не вступил.

   2. Согласно изменениям в законодательство исполнитель сам должен будет вынести эти определения. Но также Вы можете и написать заявление.

   Ходатайство в суд о ограничении на пересечение границы должника исполнитель может сделать и сейчас (напишите заявление в произвольной форме).

   3. А взыскание с расчетных счетов было? Разница небольшая. Просто у Вас формулировка исполнительного немного не та, но

   скорее всего Вы в своем иске в суд просили о признании собственности на половину депозита, а не о взыскании половины депозита в свою пользу?

   4. Потому, что Ваш исполнительный лист находится в бухгалтерии предприятия должника — поэтому и отправляет в бухгалтерию.

   Если напишите письменное заявление в исполнительную службу — то тогда по поводу задолженности будет отвечать исполнитель.

   Но все таки легче запросить на предприятии.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.