Підписатися
Повідомлення про
guest
33 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Варченко Ольга Михайлівна

Чому ваша служба затримує аліменти, Пенсійний фонд перерахував кошти на дітей на початку травня і червня, вже мають бути гроші за липень. Кошти просто висять на вашому рахунку. Дайте, будь ласка, відповідь , чому гроші не доходять до дітей вчасно? Діти Шпак Костянтин і Шпак Мирослав, отримувач Варченко Ольга Михайлівна

Елена

Здравствуйте, скажите пожалуйста почему вовремя не приходят алименты??? Почему постоянные задержки денег ??? Деньги на ваш счет поступают 6-10числах !!!Объясните пожалуйста!??

Лідія

Хочу всім пояснити що це бездіяльність державного виконавця. Люди які працюють не виконують свої посадові інструкціїї. Тож чому такі люди працюють?

Людмила

Скажите пожалуйста, последний суд был лет пять назад,сумма алиментов составляет 500 грн. Сумма задолженности большое 50.000. в связи с поднятием прожиточного минимума от 1.07.2020 нужно ли по довать в суд на увеличение алиментов,или это исполнительная служба делает перерасчёт? Если исполнительная,то как написать электронно письмо на предоставление заявления о задолженности? Была у Вас,первый отдел закрыт на карантин,информацию получить не от кого,не возможно даже узнать кто мой инсектор,заявление написать нет возможности,бумаги нет,к образцам не подступиться из за очереди.

Аліна

Скажіть будь ласка по яких причинах ви затримуєте кошти? Ви ж розумієте що над вами є вищі установи, які можуть швидко вияснити ці причини! Чи думаєте що над вами не знайдеться управа? Кожен день годуєте завтраками?

Малик Олександра Олексіївна

Добрий день. Хочу дізнатися хто зараз веде мою справу та які документи про начислення та сумму забаргованості вже можете мені показати.Ще чи виконали запрос про арест на майно та землю.

Олена

Добрий ранок!хотіла б запитати як там справи з Бевзом Олександром Івановичом?

Александр

Подскажите может ли человек имея на руках генеральную доверенность на транспортное средство узнать по какой причине и за что был наложен арест на это тс от предыдущего владельца?

Екатерина

Добрый день.

Как продвигается дело по алиментам?Должник Лихачев Денис Николаевич, задолженность уже 6 лет и ни каких действий от исполнительной службы. Что нужно сделать для перерасчета алиментов в связи с повышением прожиточного минимума 01.07.2020?

Лихтаренко Елена

Скажите, пожалуйста, почему нету алиментов в августе?

Світлана

Не сплачує елементи Георгінов Руслан Васильович м.Бахмач,до кого звертатись

Інна

Доброго дня. Мені потрібно написати заяву про відшкодування витрат на правову допомогу у виконавчу службу, але не можу знайти зразок. Скиньте, будь-ласка, силку чи зразок. Дякую

Тетяна

Доброго дня! Скажіть будь ласка який термін виконання, виконавчої служби по нарахуванню аліментів. Якщо лист з суду служба отримала 20.08.20р. Коли чекати на сплату аліментів?

Рина

Добрий вечір, дайте будь ласка номер телефону бухгалтерії частини А 3435 Десна?!!!!

Оксана

Почему мне тоже не приходят елементи,фирма отправила на юстицыю ещё 1.5месяца назад,а их досихпор нету,куда обращаться.

Юлия

Здраствуйте, скажите пожалуйста почему при назначении «Виконавчого провадження» алименты не приходят? Коклина Юлия с Крапотка Р.М.

Last edited 3 днів назад by Юлия
Людмила

Скажите пожалуйста, последний суд был лет пять назад,сумма алиментов составляет 500 грн. Сумма задолженности большое 50.000. в связи с поднятием прожиточного минимума от 1.07.2020 нужно ли по довать в суд на увеличение алиментов,или это исполнительная служба делает перерасчёт? Если исполнительная,то как написать электронно письмо на предоставление заявления о задолженности? Была у Вас,первый отдел закрыт на карантин,информацию получить не от кого,не возможно даже узнать кто мой инсектор,заявление написать нет возможности,бумаги нет,к образцам не подступиться из за очереди.

Ольга Савчук

Рішенням Восьмого апеляційного адміністративного суду 08 травня2020р. №460/361/20/01-17/20214/20 пров.№ А/857/3243/20 вказано: «Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Рівненській області (код ЄДРПОУ — 34922678) на користь ОСОБА_1 (РНОКПП — НОМЕР_2 ) судовий збір у розмірі 2102 грн (дві тисячі сто дві гривні)».

Коли будуть перераховані кошти на пенсійний рахунок Савчук О.І.?
Адвокат Ярослав Пісковий

Якщо Вам потрібна кваліфікована юридична допомога адвоката або послуги адвоката, в тому числі й в м.Києві та Київській області, з радістю зможу Вам їх надати у наступних напрямках: • Супровід та представництво інтересів клієнтів в питаннях щодо стягнення аліментів; • Супровід та представництво інтересів клієнтів в питаннях розірвання шлюбу; • Супровід та представництво інтересів клієнтів в питаннях поділу майна подружжя; • Супровід та представництво інтересів клієнтів в питаннях позбвалення батьківських прав; • Супровід та представництво інтересів клієнтів в питаннях визначення місця проживання дитини; • Супровід та представництво інтересів клієнтів в питаннях усиновлення; • Супровід та представництво інтересів клієнтів в рамках…  Детальніше »

леся

доброго дня. мені потрібно відправити виконавчі листи на Жашків. ви не могли б мені дати адресу, данні керівника відділу і контакти пояких я зможу з иними звязатись.

Сергей

Где и как можно контролировать отчисления с зарплаты, которые снимает исполнительная служба в связи с непогашеным кредитом?

Анастасия

Здравствуйте! Подскажите пожалуйста что мне делать если бывший муж Одинокий Сергей Сергеевич 13.06.1980 не платит алименты.Я Волошанова Анастасия Игоревна подала на алименты в декабре месяце и по сей день было 2 выплаты, последняя оплата была 5 июня.Почему бездействует исполнительная служба???

Леся

Доброго дня, як я можу дізнатись чи знімається аліменти з Коваленка Олександра Юрієвіча? Телефону на виконавчу уже дві неділі ніхто не бере. Куди я можу позвонити, щоб дізнатись дайте будь-ласка номер тел.

Наталія

Який розмір аліментів мав би бути, якщо особа -боржник, працює, бере відпустку річну,тоді за власний рахунок, їде за кордон до 90 днів, при цьому з дозволом на працевлаштування, влаштовується, працює і повертається в Україну і продовжує займати туж саму посаду(звільнення не було)

По середньомісячній зарплаті чи 50% від прожиткового мінімуму дитини(2009р.н.)?

Last edited 2 місяців назад by Наталія
Марина Квасневская

Здравствуйте,хотела бы узнать кто ведёт дело по алиментам,как продвигается дело, задолженность уже 7 месяцев