Який розмір виконавчого збору

Питання та відповідіДобрий день!
Згідно виконавчого листа виданого Голосіївським районним судом м. Києва від 07.08.2018, суд вирішив стягнути з мене на користь АТ КБ «ПриватБанк» заборгованість за кредитним договором у розмірі 67070,84 грн. та судовий збір у розмірі 1762 грн., разом 68832,84 грн.
У постанові Голосіївського РВДВС м. Києва від 09.11.2018 про відкриття виконавчого провадження одночасно зі стягненням зазначених сум постановлено стягнути з мене виконавчий збір/основну винагороду приватного виконавця у розмірі 6883.28 гривня (UAH).
19.05.2020 між мною та АТ КБ «Приватбанк» укладено додаткову угоду до кредитного договору, якою зменшена заборгованість і встановлена у розмірі 13000 (тринадцять тисяч) грн. Після сплати вказаної суми, я заборгованості
перед АТ КБ «Приватбанк» не маю.
27.05.2020 я звернувся до Голосіївського РВДВС м. Києва про закриття виконавчого провадження, на що отримав відповідь, що згідно постанови про відкриття виконавчого провадження для закриття виконавчого провадження я повинен сплатити виконавчий збір в розмірі 5470,03 грн.
Наскільки мені відомо, виконавчий збір стягується державним виконавцем у розмірі 10 % суми, що фактично стягнута і вираховується з фактично стягнутої суми при здійсненні виконавцем примусових заходів по виконанню рішення.
Питання наступні:
1. Який розмір виконавчого збору я повинен сплатити?
2. Як змусити державного виконавця перерахувати розмір виконавчого збору?
Дякую

Підписатися
Повідомлення про
guest
5 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Ира

Добрий вечер. У меня такой вопрос, был долг по ПриватБанку, вищитали с зарплаты, дали справку что нету задолжености, сбор по исполнительному оплатила, что еще нужно что бы закрыть исполнительное производство