Заборгованість по аліментам

Питання та відповідіБоржник має заборгованість по аліментам більше ніж 20 тисяч гривень с грудня 2017 року.

Що можна вдіяти,аби повернути кошти,так як дитина є інвалідом дитинста?

Боржник офіційно не працює,періодично виїздить за кордон на заробітки.

На сьгодення знаходиться в Україні (Державна виконавча служба)Проінформована цим питанням.

Які заход вони повинні вдіяти,аби повернути ці кошти на дитину.

Підписатися
Повідомлення про
guest
20 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Ирина

Добрый день скажите мне Нада забоговоность 2/178/232/17 яка виданий 25:05 2017 р мне Нада за полгода справку сколько Нада ждать как я вам отпралю закажу заборговность 05-05-19 по 1-10- 19 р

Ирина

Добрий день скажите сколько нада жда ть как справка за 6 месецей как закажу

Майя Халеева

Прошу дать мне информацию по получению задолженности по алиментам, Должник по решению суда заплатил часть задолженности в сумме 30000 гривен, Выслал мне фото чека , В данный момен я нахожусь за пределами Украины, но в городе,где я проживала вместе с ребенком, осталось мое доверенное лицо, которое может вести все мои финансовые дела, Должник осуществил выплату задолженности на счет Государственной казначейской службы Украины в Киеве через ПриватБанк,Получателем является Отдел Государственной исполнительной службы Главного Управления юстиции в Закарпатской области, Мое доверенное лицо обращалась на сколько раз в ПриватБанк и Казначейство в мойм городе, но никто не знает, где находятся эти деньги, Прошу…  Детальніше »

Ольга

Доброго дня!

Рішення про аліменти було винесено ще у 2015 році. Розлучені з 2009 року. З тих пір ні одної гривні аліментів я не отримала. Батько дитини знаходиться у місті, за кордон не виїжджає, регулярно з'являється в матері вдома. Працює, не офіційно, але точно працює, купляє автомобілі. Що робити? Як стягнути аліменти?

Наталія

Скажіть будьласка: чому так довго перечисляються аліменти, якщо з боржника їх вирахували ще тиждень тому, і якщо змінились реквізити то чого ви не попередили людей про те, що потрібно у відділені банку взяти нові і надати їх до юстиції???

Люди чекають і на щось розраховують.

Наталія

Дзвоніть в юстицію декілька разів на день

Роксана

Здрастуйте.Мені перераховують аліменти з пенсії чоловіка. Вже другий місяць їх немає, пенсію чоловік отримав вчасно. Куди звертатися? За листопад і грудень я теж отримала одразу за два місяці в грудні.

Олександр

Скажіть будь ласка,був накладений арешт на зарплатна картку у вересні.борг погасив у грудні,гроші на рахунку так і залишилися.Додзвонився до приватного виконавця надав її всі документи для того щоб борг був списаний.А вони ще надіслали лист на роботу і там знову почали відраховувати цю суму їм на рахунок.я вже без зарплати 5місяців а в мене сім'я.допоможіть будь ласка

Юля

Доброго дня.Між Славутською виконавчою службою і Очаківською виконавчою службою висить виконавчий лист на Харебіна Андрія Олександровича .Служби розводять руками гі там нема ні тут нема і дублікат не дають В суді бо виконавча має дати довідку про несплату аліментів.

Оксана

Добрий день.Останній раз отримувала аліменти в середині січня(то була проплата за грудень)Скажіть,будь ласка,чи отримує боржник нагадування про сплату аліментів,чи може кошти він проплачує,але з якоїсь причини до мене не доходять(хоча номер рахунку я не змінювала).Той,хто сплачує аліменти звітує у виконавчій?І що за інформація,пов‘язана зі зміною реквізитів?

Яна

Доброго дня! Боржник по елементах, сплачує не систематично! Працює, але завжди говорить не правду! Як заставити сплачувати кожного місяця?

Таня

Добрий день чи можу я вам надіслати реквезити банка вам на електрону пошту , так як я живу за містом і не можу доїхати до вас у зв'язку з карантином

Леся Ковбаса

Добрый день. Как можно узнать какую сумму долга по алиментам мне должны