Заборгованість по аліментах?

Питання та відповідіДоброго дня.

Підскажіть будь-ласка, коли колишній чоловік, безробітній,  платить щомісяця 400 грн аліментів, а повинен 930 грн ( 530 грн є сума заборгованості) і що потрібно подати до виконавчої служби, щоб вони змусили його платити 930 грн.

3 комментария

Add a Comment
 1. Попробуйте написать заявление о вынесении государственным исполнителем постановлений о:

  — об установлении временного ограничения должника в праве выезда за пределы Украины;

  — об установлении временного ограничения должника в праве управления транспортными средствами.

  А также о составлении протокола о совершении должником административного правонарушения, предусмотренного статьей 183-1 Кодекса Украины об административных правонарушениях, и направлении его в суд.

 2. Доброго дня. Суд був ще в 2014р про адміністративне правопорушення так як він аліменти не платить з 2005року. На суді колишній чоловік пообіцяв що буде платити , спочатку рік після суду платив по 200грн, а потім по 400 грн,коли я йому сказала щоб він платив більше, так як він вважається безробітним по закону повинен платити 930 грн, він відповів скільки можу скільки і плачу ти мені нічого не зроби, я плачу не ухиляюсь від сплати. Я б хотіла дізнатись чи це правильно, і що мені робити знову подавати на суд чи може спочатку у виконавчу службу,щоб вони з ним поспілкувались?

  1. 1. Неправильно.

   2. Обратиться в исполнительную службу.

   3. Обратится в суд с иском о взыскании пени на сумму задолженности по алиментам.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.