заборгованість по несплаті аліментів


Питання та відповідіДоброго дня.

З 2011 колишній чоловік не сплачує аліменти.

Виконавчий лист був виданий і надісланий за місцем проживання боржника 29 лютого 2012 у м Харків, з того часу не було сплащено жодного разу аліментів.

Міри що до притягнення боржника по сплаті заборгованості виконавчою службою не виконуються.

Для отримання соц допомоги потрібна довідка про заборгованість, але і її не маю так як виконавець не надіслав після звернення (2014) я проживаю в іншій області не маю змоги прийти самостійно за довідкую.

Яким чином стягнути з боржника заборгованість та пеню.?

Як отримати довідку про заборгованість .?


3 комментария

Add a Comment
 1. 1. Згідно п.9, ст. 71 71 ЗУ «Про виконавче провадження»: «За наявності заборгованості із сплати аліментів у розмірі, що сукупно перевищує суму відповідних платежів за три місяці, виконавець роз’яснює стягувачу право на звернення до органів досудового розслідування із заявою (повідомленням) про вчинене кримінальне правопорушення боржником, що полягає в ухиленні від сплати аліментів.».

  2. Також якщо боржник, який зобов’язаний рішенням суду виплачувати аліменти їх не виплачує або виплачує не в повному обсязі, то стягувач має право звернутися з позовною заявою в суд про стягнення з боржника неустойки (пені) у розмірі одного відсотка від суми несплачених аліментів за кожний день прострочки.

  3. Щодо довідки — відіслати на адресу виконавчої служби рекомендованим листом з повідомленням — заяву щодо видачі довідки про отримання/неотримання аліментів.

  1. Катерина

   Доброго дня щодо довідки, пишить скарги керівнику Зайдіть на сайт Минюст Харківвської обл. На департамент, від державного виконавця ви наврядче що отримаєте

   1. Дякую Катерино)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.