Заборгованість по виплаті аліментів


Питання та відповідіДоброго дня.
Згідно відмітки старшого державного виконавця Новомиргородського районного ВДВС ГТУЮ у Кіровоградській обл. про стягнення аліментів з боржника Бондаренко Віктора Андрійовича,борг по аліментам станом на 15.09.2016 рік становить 4410,35.

Але виконавче впровадження № 2-1475 від 22.08.2008 року Смілянського міськрайоного суду Черкаської області про стягнення з Бондаренко В.А. на користь Вовк О.М. аліментів на отримання сина Назара, 01.02.2005 р.н. було не нарахована.

Виконавець нарахував заборгованість лише за перебування виконавчого листа в Новомиргородського районного ВДВС ГТУЮ у Кіровоградській обл.

На сьогодні справа знаходиться в Придніпровському відділі державної служби міста Черкаси.

Виконавець на сьогодні не може нарахувань заборгованість з 2008 року так як не має даних.

Прошу підняти архівні дані, та вирахувати заборгованість по аліментам з 2008 року по час перебування справи в Новомиргородському районному ВДВС ГТУЮ у Кіровоградській обл.

Прошу дати відповідь на електрону пошту та за адресою: м. Черкаси, вул. Г.Сагайдачного 148/4
Вовк О.М., 18030

3 комментария

Add a Comment
 1. Ми не є представниками виконавчої служби.

  Зверніться до відповідного відділу виконавчої служби.

 2. Який номер телефону,саме відділу ао аліментам?

  1. Відділів по аліментах не існує.

   Раніше займався відповідний державний виконавець за яким була закріплена ділянка щодо виконавчих проваджень по аліментах, а зараз йде розподіл всіх виконавчих документів, що надходять до відділів ДВС між усіма державними виконавцями відповідного відділу.

   Тому телефонуйте до відділу ДВС і питайте виконавця який займається Вашим виконавчим провадженням.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.