Заборгованність по аліментам

Питання та відповідіДоброго дня!

Підскажіть будь ласка, що мені робити в моїй ситуації.

Було відкрито виконавче провадження на мою користь по сплаті алментів на доньку до 18 років.

На момент, коли доньці виповнилося 18 років, заборгованість по аліментам складала 59000,00 грн.

Державний виконавець закрила виконавче провадження по строку дії і написала, що я можу звернутися в суд на стягнення заборгованості,

Суд відмовив у прийнятті даної позовної заяви так, як вже було виконавче провадження і по ньому складав борг, державний виконавець не мала права його закрити.

В суді сказали, щоб я написала позовну заяву щодо неправомірних дій державного виконавця, по рішенню суду було визнано неправомірні дії виконавця і постановили поновити виконавче провадження, вілповідні документи були направлені у виконавчу службу і на даний момент ніякиї дій, це все було у 2015 році.

В 2015 році я звернулася в органи досудового слідства на притягнення до кримінальної відповідальності, заяву прийняли , але сказали, що нічого не обіцяють зробити.

Я ходила туди, як на роботу, мінялися слідчі, а потім сказали, що немає зараз кому передати справу, потім зателефонуть і по сей час. Я вже не знаю, що робити???

2. Питання друге.

Зараз на виконанні є інший виконавчий лист по сплаті аліментів на користь доньки від 18 до 23 років.

Заборгованість по даному виконавчому провадженню станом на 01.02.2018р. 70000,00 грн.

Виконавець відмовляється скласти протокол про адміністративне порушення і подати в суд на виправні роботи, так я к ця заборгованність склала до моменту вступлення в дію змін до законодавства.

Натомість дали меня повідомлення про заборговансть для того, щоб донька звернулася в органи досудового розслідування на притягнення до кримінальної відповідальності.

Підписатися
Повідомлення про
guest
1 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі