Закриття Виконавчого провадження

Питання та відповідіДоброго дня!

Підкажіть будь-ласка, коли вже нарешті буде винесено Поставу про закриття виконавчого провадження № 53471843, державним виконавцем якого є Єрмакова Олена Анатоліївна, оскільки боржником було сплачено борг, який складається з суми самого боргу, суми виконавчого збору/основної винагороди приватного виконавцяв, а також витрат на проведення виконавчих дій, у добровільному порядку ще 17 жовтня 2017 року, шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Дарницького районного відділу Державної виконавчої служби міста Київ, про що 17 жовтня 2017 року, повторно 13 листопада 2017 року та втретє — 05 грудня 2017 року, боржником було повідомлено Дарницький районний відділ Державної виконавчої служби міста Київ Головного територіального управління юстиції у місті Києві, шляхом подання відповідної заяви про закриття виконавчого провадження до канцелярії Державної виконавчої служби, а також додання до заяви копій квитанції відповідного банку про сплату та декларації про доходи та майно з Єдиного державного реєстру декларацій.
Тож скажіть, коли буде винесено відповідну Постанову та закрито вищезазначене виконавче провадження, оскільки відповідно до пункту 9 частини 1 статті 39 Закону України «Про виконавче провадження», виконавче провадження та всі випливаючи з нього Постанови, підлягають негайному закриттю у зв’язку із фактичним його виконанням в повному обсязі, а саме: сплатою боргу, виконавчого збору та витрат на проведення виконавчих дій!
Дякую!

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

4 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Юрій

Велике дякую!

Ірина

ПРошу допомоги, на моє ім"я відкрито провадження, ВП: 72109837, як я згодом дізналась за порушення ПДР. Річ у тім, що на момент скоєння правопорушення, машина уже була продана, я не була власником ТЗ, машина була оформлена на нового власника. Звичайно, правопорушення я теж не вчиняла. Як мені дізнатися чому саме на мене оформили ВП, як його закрити , а через це ВП мені заблокували пенсійну картку у Приват банку. Лист до Виконавця по провадженню також покищо без відповіді. Дякую!