Заплатив штраф, але виконавча служба вимагає сплатити ще раз

Питання та відповідіДоброго дня.

01.06.2017. Порушив правила дорожнього руху склали адмін стягнення 510 гривень заплатив того ж дня, рівно через рік 01.06.2018 звернувся в МРЕО продавав автомобіль, сказали не оплачений штрав, (так як платіжки я зберігаю проблем не було)поіхав в департамент патрульноі поліції сказали іхній затуп вони провтикали і не записали всю суму, поіхав знову у МРЕВ, там знову світиться що я злісний не платни, тепер я маю номер провадження телефон виконавця і хочу запитати його що воно робило цілий рік, так як листів не отримува, повідомлень і двінків теж не було.

Так як ніяких указів я не порушував запитую вас як ставитись до даного працівника виконавчоі служби, безвідповідальне і не компетентне дівчисько.

Вибачаюсь ну крик душі...

1 Comment

Add a Comment
  1. 1. Как относится к бездействию испронителя, это решает каждый по своему, к сожалению такии ситуации возникают постоянно и не всегда это вина исполнителя.

    2. Требовать повторной оплаты штрафа при наличии квитанций об этой оплате — в исполнительной службе не имеют права. Вы также не должны платить исполнительный сбор, так как штраф Вы погасили вовремя. Максимум, что могут требовать оплатить — затраты исполнительной службы.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.