Заява на зміну постанови


Питання та відповідіДоброго дня.
28.08.2017 була написана заява на зміну даних в постанові про закриття виконавчого провадження.

Заява написана власноруч в приміщенні Броварської ВДВС на керуючого.

  • Виникає питання:
  • в який термін будуть внесенні зміни?
  • чи регламентуеться цей термін законом?

Дякую за увагу.


4 комментария

Add a Comment
  1. 1. Постанова державного виконавця про виправлення допущених у процесуальних документах, винесених у виконавчому провадженні державним виконавцем, граматичних чи арифметичних помилок — п.3, ст. 74 ЗУ «Про виконавче провадження».

    2. Законодавством терміни щодо виправлення допущених у процесуальних документах, винесених у виконавчому провадженніне не передбачені.

  2. Скажіть будь ласка якій приблизно термін виконання виправлень?

    Дуже терміново потрібна постанова.

    1. Да в принципі відразу або протягом дня могли змінити, все залежить від часу і бажання виконавця.

      Поговоріть з виконавцем або його керівником.

      1. добре

        Дякую

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.