Зняти заборону на відчуження рухомого майна

Питання та відповідіДоброго дня.
Я придбав автомобіль у ДП"СЕТАМ". Сплатив на рахунок Ужгородський міський відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області, повну вартість автомобіля, згідно протоколу торгів. Пізніше в органах МРЕВ сказали, що я не можу вчиняти будь-які дії з автомобілем тка, як є арешт на все рухоме майно боржника(попереднього влісника автомобіля). Я звернувся до ДВС, вже пройшло 2 місяці, а заборону так і не зняли. Я звернувся в суд, мені прийшла відповідь, що ДВС може самостійно зняти заборону, згідно Стаття 59 Закону України «Про виконавче провадження». З даним листом я звернувся до Заступник ДВС, який сказав, що без рішення суду вони нічого зробити не можуть. Прошу пояснити, на підставі якої статті закону ДВС відмовляється зняти заборону

avatar
2 Ланцюжок коментаря
3 Відповіді по ланцюжку
1 Послідовники
 
Популярний коментар
Ланцюжок актуального коментаря
3 Автори коментарів
ВікторіяОлександрUkrOgis Автори недавніх коментарів
  Підписатися  
новіше старіше більшість голосів
Повідомлення про
Вікторія
Гість
Вікторія

Доброго дня,підкажіть будь-ласка в які сроки знімається заборона з майна,хотіла оформити дарчу на частину квартири і в нотаріуса дізналася що є виконавче провадження і заборона на майно,я дізналася що це за штраф,все заплатила ще 20 червня 2018р,заборону ще незняли,можливості поїхати немаю бо це Дніпропетровська обл.,там виписали цей штраф,сама з Рівненської обл.,додзвонитися неможливо,то трубки неберуть то скидають.що робити,чи можна зі своєї області зняти?

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.