Зняти заборону на відчуження рухомого майна


Питання та відповідіДоброго дня.
Я придбав автомобіль у ДП"СЕТАМ". Сплатив на рахунок Ужгородський міський відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області, повну вартість автомобіля, згідно протоколу торгів. Пізніше в органах МРЕВ сказали, що я не можу вчиняти будь-які дії з автомобілем тка, як є арешт на все рухоме майно боржника(попереднього влісника автомобіля). Я звернувся до ДВС, вже пройшло 2 місяці, а заборону так і не зняли. Я звернувся в суд, мені прийшла відповідь, що ДВС може самостійно зняти заборону, згідно Стаття 59 Закону України «Про виконавче провадження». З даним листом я звернувся до Заступник ДВС, який сказав, що без рішення суду вони нічого зробити не можуть. Прошу пояснити, на підставі якої статті закону ДВС відмовляється зняти заборону


3 комментария

Add a Comment
 1. Вам заступник ДВС видно сказав так грунтуючись п. 5, ст. 59 ЗУ «Про виконавче провадження»: «У всіх інших випадках арешт може бути знятий за рішенням суду»,

  а повинен був користуватись ч. 3, п. 4, ст. 59 ЗУ «Про виконавче провадження»: «Підставами для зняття виконавцем арешту з усього майна (коштів) боржника або його частини є: отримання виконавцем документів, що підтверджують про повний розрахунок за придбане майно на електронних торгах»

  і п.29, р.8 Інструкції з організації примусових виконання рышень: «Після реалізації арештованого майна чи його передачі стягувачу в рахунок погашення боргу всі арешти та заборони з такого майна знімаються не пізніше наступного робочого дня після отримання виконавцем документів, що підтверджують повний розрахунок за придбане майно на електронних торгах або після його передачі стягувачу.»

  Тобто співробітник ДВС порушує закон, зателефонуйте або напишіть скаргу в Управління ДВС Закарпатській області на дії працівника Ужгородський міський відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області

  1. Олександр

   Дякую за відповідь. А чи мав виконавець ДВС надати мені лист в службу 102, для знаття автомобіля з поліцейської системи РУБІЖ. Даний документ мені не видали, а на запитання, чому мене зупинили на посту де спрацювала система РУБІЖ, виконавець сказав, що з системи знімає Реєстраційний центр)колишнє МРЕВ), хоча при зверненні до них, вони мені відмовили в такій процедурі.

   1. Якщо спрацювала система Рубіж — то авто в розшуку. Державний виконавець повинен був зняти розшук ще до продажі авто на СЕТАМ згідно п.3 ст. 36 ЗУ «Про виконавче провадження»: «Розшук транспортного засобу боржника припиняється в разі його виявлення, про що виконавцем не пізніше наступного робочого дня виноситься постанова про зняття майна з розшуку.»

    Повина бути окрема постанова про зняття з розшуку, або в постанові про зняття з арешту вказано про припинення розшуку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.