Зняття арешту на майно, якщо виконавчий лист повернуто стягувачу по аліментам згідно його заяви

Питання та відповідіСтягувачем написана заява, про закриття виконавчого провадження, у зв’язку з повноліттям дітей.

Про сплату заборгованості в заяві стягувача інформація відсутня.

Заборгованість на момент закінчення встановленого строку для стягнення аліментів існує.

Виконавець закриває виконавче провадження, а судовий наказ повертає стягувачу на підставі п. 7 ст. 39 та п. 1 ст. 37 Закону України «Про виконавче провадження».

Знімає арешт.

Але через деякий час знову накладає арешт і підставою для накладення арешту вказує номер старого виконавчого провадження яке було закрите і виконане, пояснюючи це тим, що постанову державного виконавця про закінчення виконавчого провадження скасовано і повідомляє .

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

9 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Анонімно

Доброго дня. Просто весь текст питання не помістився. Виконавець повідомив що ВП було закрите на підставі заяви стягувача про поверенення виконавчого листа і п. 7 ст. 39 та п. 1 ст. 37 Закону України «Про виконавче провадження». Арешт було знято. Але через деякий час було накладено знову на підставі старого закритого і виконаного ВП. Це було відображено в АС ВП. питання в тому, чи законно знову накладено арешт на майно по завершеному ВП. Виконавець не повідомив письмово сторону з я кої стягуються аліменти.

Анонімно

Бывшая супруга не отзывала назад свое заявление о возврате исполнительного документа. Долгов перед исполнительной службой нет. Единственное долг по алиментам остался.

Анонімно

Після звернення на гарячу лінію надають відповідь що станом на 21.02.2018 року на виконанні перебуває виконавче провадження. І встановлено, що 03.01.2018 року стягувачем написано заяву про закриття виконавчого провадження у звязку з повноліттям дітей. Про сплату заборгованості в заяві стягувача інформація відсутня. Заборгованість на момент закінчення встановленого строку для стягнення аліментів складає ****. Читаю ст 41 ЗУ «Про виконавче провадження» п. 2 — У разі відновлення виконавчого провадження стягувач, суд або орган (посадова особа), яким повернуто виконавчий документ, зобов’язані у місячний строк з дня надходження постанови про відновлення виконавчого провадження пред’явити його до виконання. Получаєтся стягувач повина повернути виконавчий лист. Але…  Детальніше »

Анонімно

Відповідно до Закону України «Про виконавче провадження» ст. 28 п. 1 вказано, що — 1. Копії постанов виконавця та інші документи виконавчого провадження (далі — документи виконавчого провадження) доводяться виконавцем до відома сторін та інших учасників виконавчого провадження. Відповідно до цього пункту ДВС повині повідомляти мене як сторону ВП про всі дії (закриття ВП, відновлення і т.д.) письмово?