Я закриваю ПП, вчора дізналася, що на мій рахунок в банку накладено арешт (Постанова про арешт від 18.08.2011 р. №11292).
Хочу знати чому і за що?
Як це можна вияснити?
Чи потрібно приїздити у Чернівці, чи можна вирішити це питання за теперішнім місцем проживання, на Хмельниччині?
Спробуйте зателефонувати в виконавчу службу і уточнити Ваше питання.
Але є ймовірність, що можуть не дати офіційної інформації по телефону.
Якщо за часом не дуже критично, то найкраще написати офіційний запит з приводу арешту в відповідний ДВС.
Якщо є постанова про відкриття виконавчого провадження, де вказан реєстраційний номер ВП в АСВП, та ідентифікатор доступу — то Ви зможете самі перевірити за що борг на сайті Міністерства юстиції у «Автоматизованої системі виконавчого провадження».
За часом дуже критично і я не можу, на жаль, додзвонитись на жоден з ваших телефонів. За кілька днів я мушу сплатити велику суму згідно з цим провадженням. Змоги їхати в Чернівці виясняти це питання немає (проживаю за 200 км). Допоможіть, будь ласка, заради Бога.
Дякую. Підкажіть, будь ласка, як правильно написати цей офіційний запит з приводу арешту?