Зразок довідки

Питання та відповідіДоброго дня! Чи не могли б ви надати мені зразок заяви на розрахунок боргу по аліментам до виконавчоі служби, яка знаходиться в інший області, за місцем проживання боржника. Хочу отримати відповідь у вигляді довідки, а не по телефону від виконавця «зараз порахую...» Дякую.

Підписатися
Повідомлення про
guest
27 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Наталья

Здрастуйте. Обратилась в юстицю что бы получить справкупить о задолженности мне сказали ждать 10 дней. Ето законно? Начальник на рабочем месте отсутствует более 2 часов.Все хамят

Юлия

Доброго дня!

Чи не могли б ви надати мені зразок заяви виконавцю, на обчислення всього боргу по аліментам за тривалий перiод?

За посиланням drive.google.com/file/d/1...view?usp=sharing не працюе. Дякую

Наталья

Здравствуйте! Моей дочери не выплачивает алименты мой бывший зять с2011 г. Задолженность 58869т гон. Юстиция не работает. Обратилась выдать справку о задолженности с сентября прошлого года- отказали. В суд без справки о задолженности документы на рассмотрение не принимают. Пожалуйста, подскажите что делать? Как правильно написать исковое заявление о взыскании задолженности по алиментам?

Оксана

Добрый день. Поменялись реквизиты карточки на выплату алиментов. Подскажите, как оформить заявление в исполнительную службу? Спасибо.

Зоряна

Доброго дня. Незнаю як діяти в такій ситуації. Чоловік перебуває з травня 2017р.на лікуванні від алко та нарко залежності і як стверджує його мама досі він на лікуванні. По алиментах у нього уже більше року заборгованість. В юстиції кажуть писати в поліцію заяву. А що ви порадите?

Світлана

Добрий день. Мій знайомий 7років розведений з дружиною. Має дочку. Через сайт РЕЄСТР БОРЖНИКІВ АЛІМЕНТІВ дізнався що він злісний боржник.Рішення суду не отримував і виконавчого листа також. Знайомий перебуває три роки за кордоном. Як можна дізнатись про суму аліментів,а також коли подала колишня дружина на аліменти.

Сергій

Доброго дня! У мене таке питання:моя колишня дружина при розлученні подала на аліменти,я про це навіть не знав.Певний час після розлучення ми проживали разом, але всеж таки потім розійшлися.Про те, що вона подала на аліменти в 2014 році і у мене виникла заборгованіть, я дізнався ли ше кілька днів назад.І як мені повідомила виконавча служба, борг на даний момент складає 61 000 грн.За всі ці роки, я фінансово допомагав і одягав дитину.З квітня місяця цього року я запропонував колишній дружині переводити на її карту гроші,вона з радістю погодилася.Але через три місяці у неї то карточку в автоматі забрало,то ще якась…  Детальніше »

Ольга

Доброї ночі, в мене склалась наступна ситуація. Я подала на розлучення і аліменти. Виграла суд. Аліменти не отримую. На кінець 2016 року мені нарахували заборгованості 30000. На середину 2017 мій колишній чоловік приніс довідку про працевлаштування і зп. І заборгованість перерахували. Відповідь з ДФС та ПФУ не підтвердили отримання доходу боржником. Як довести, що довідка фіктивна і зобов'язати виконавця зробити справедливий перерахунок?

0991892001

Куди мені звертатися щоб отримати довідку про те що я не подавала на аліменти,якщо я не проживаю по місту прописки.

Віка

Доброго дня. Ми з чоловіком розлучилися, коли синові було 3 роки. Суд призначив стягувати з нього аліменти у розмірі 25 відсотків від його заробітної плати, але не менше 30 відсотків від прожиткового мінімуму. На той час він працював офіційно і одержував мінімальну заробітну плату, а частину в конверті. Зараз платить мінімальну суму аліментів, яку нараховує держвиконавец виходячи з середньої зарплати в України відповідного регіону. Тим часом він працює в Польщі, за його словами, офіційно. В Україні, звичайно, ніяких прибутків не показує. За кордоном отримує чималу заробітну платню. За 2,5 роки, які працює за кордоном, в Україні він сплатив кредит за…  Детальніше »

Елена

Добрый день. Недавно зделала запрос в исполнительную службу Марковского района Луганской области на получение справки об задолженности алиментов за весь период,когда пришла эта справка, обнаружила,что есть суммы алиментов за некоторые месяца,которые я не получала (а это больше шести тысяч гривен,помимо обычной задолженности около пяти тысяч грн.).Обратилась к исполнителю в телефонном режиме,на что она меня уверила,что все что написано в справке,это все согласно чекам предьявленных должником. Исполнитель сказала,что возможно это проблемы с банком который находится на моей территории (г.Херсон) . Я ездила лично в банк,брала выписку,и проплат действительно никаких не было,и счет у меня не менялся.Зачислений не было никаких уже семь…  Детальніше »

света

як правильно написати заяву в совбез,що аліментів не отримувала

Юлія

Доброго дня!!! Як отримати довідку-розрахунок боргу по аліментам??? Дякую

Юлія

Доброго дня! Як отримати довідку-розрахунок боргу по аліментам? Дякую

Юлія

Доброго вечора! Існувала заборгованість по аліментам більше 4 тис.грн. Боржнику арештували майно, після чого дізналася що начальником відділу була складена нова довідка-розрахунок, де вже боргу не існує. Боржник не погашав цієї заборгованості, питання де вона поділася, відповідь отримала, що на протязі двох років мені надавали невірні розрахунки... Питання: хто повинен нести відповідальність за надання довідок? Або ж можливо начальника відділу можна вважати корупціонером???