Зразок довідки

Питання та відповідіДоброго дня! Чи не могли б ви надати мені зразок заяви на розрахунок боргу по аліментам до виконавчоі служби, яка знаходиться в інший області, за місцем проживання боржника. Хочу отримати відповідь у вигляді довідки, а не по телефону від виконавця «зараз порахую...» Дякую.

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

31 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Наталья

Здрастуйте. Обратилась в юстицю что бы получить справкупить о задолженности мне сказали ждать 10 дней. Ето законно? Начальник на рабочем месте отсутствует более 2 часов.Все хамят

Юлия

Доброго дня!

Чи не могли б ви надати мені зразок заяви виконавцю, на обчислення всього боргу по аліментам за тривалий перiод?

За посиланням drive.google.com/file/d/1...view?usp=sharing не працюе. Дякую

Наталья

Здравствуйте! Моей дочери не выплачивает алименты мой бывший зять с2011 г. Задолженность 58869т гон. Юстиция не работает. Обратилась выдать справку о задолженности с сентября прошлого года- отказали. В суд без справки о задолженности документы на рассмотрение не принимают. Пожалуйста, подскажите что делать? Как правильно написать исковое заявление о взыскании задолженности по алиментам?

Оксана

Добрый день. Поменялись реквизиты карточки на выплату алиментов. Подскажите, как оформить заявление в исполнительную службу? Спасибо.

Зоряна

Доброго дня. Незнаю як діяти в такій ситуації. Чоловік перебуває з травня 2017р.на лікуванні від алко та нарко залежності і як стверджує його мама досі він на лікуванні. По алиментах у нього уже більше року заборгованість. В юстиції кажуть писати в поліцію заяву. А що ви порадите?

Світлана

Добрий день. Мій знайомий 7років розведений з дружиною. Має дочку. Через сайт РЕЄСТР БОРЖНИКІВ АЛІМЕНТІВ дізнався що він злісний боржник.Рішення суду не отримував і виконавчого листа також. Знайомий перебуває три роки за кордоном. Як можна дізнатись про суму аліментів,а також коли подала колишня дружина на аліменти.

Сергій

Доброго дня! У мене таке питання:моя колишня дружина при розлученні подала на аліменти,я про це навіть не знав.Певний час після розлучення ми проживали разом, але всеж таки потім розійшлися.Про те, що вона подала на аліменти в 2014 році і у мене виникла заборгованіть, я дізнався ли ше кілька днів назад.І як мені повідомила виконавча служба, борг на даний момент складає 61 000 грн.За всі ці роки, я фінансово допомагав і одягав дитину.З квітня місяця цього року я запропонував колишній дружині переводити на її карту гроші,вона з радістю погодилася.Але через три місяці у неї то карточку в автоматі забрало,то ще якась…  Детальніше »

Ольга

Доброї ночі, в мене склалась наступна ситуація. Я подала на розлучення і аліменти. Виграла суд. Аліменти не отримую. На кінець 2016 року мені нарахували заборгованості 30000. На середину 2017 мій колишній чоловік приніс довідку про працевлаштування і зп. І заборгованість перерахували. Відповідь з ДФС та ПФУ не підтвердили отримання доходу боржником. Як довести, що довідка фіктивна і зобов'язати виконавця зробити справедливий перерахунок?

0991892001

Куди мені звертатися щоб отримати довідку про те що я не подавала на аліменти,якщо я не проживаю по місту прописки.

Віка

Доброго дня. Ми з чоловіком розлучилися, коли синові було 3 роки. Суд призначив стягувати з нього аліменти у розмірі 25 відсотків від його заробітної плати, але не менше 30 відсотків від прожиткового мінімуму. На той час він працював офіційно і одержував мінімальну заробітну плату, а частину в конверті. Зараз платить мінімальну суму аліментів, яку нараховує держвиконавец виходячи з середньої зарплати в України відповідного регіону. Тим часом він працює в Польщі, за його словами, офіційно. В Україні, звичайно, ніяких прибутків не показує. За кордоном отримує чималу заробітну платню. За 2,5 роки, які працює за кордоном, в Україні він сплатив кредит за…  Детальніше »

Елена

Добрый день. Недавно зделала запрос в исполнительную службу Марковского района Луганской области на получение справки об задолженности алиментов за весь период,когда пришла эта справка, обнаружила,что есть суммы алиментов за некоторые месяца,которые я не получала (а это больше шести тысяч гривен,помимо обычной задолженности около пяти тысяч грн.).Обратилась к исполнителю в телефонном режиме,на что она меня уверила,что все что написано в справке,это все согласно чекам предьявленных должником. Исполнитель сказала,что возможно это проблемы с банком который находится на моей территории (г.Херсон) . Я ездила лично в банк,брала выписку,и проплат действительно никаких не было,и счет у меня не менялся.Зачислений не было никаких уже семь…  Детальніше »

света

як правильно написати заяву в совбез,що аліментів не отримувала

Юлія

Доброго дня!!! Як отримати довідку-розрахунок боргу по аліментам??? Дякую

Юлія

Доброго дня! Як отримати довідку-розрахунок боргу по аліментам? Дякую

Віталіна

Добрий день. Чи зобов'язано підприємство видавати довідку про розмір сплачених аліментів колишній дружині працівника який помер. Аліменти сплачувались дитині особисто.

Наталія

Як зайти заяву щоб отримати довідку про надходження аліментів

Євген

Доброго дня. Як отримати довідку про відсутність з забаргованості по аліментах або акт розрахунків за період часу якій має офіційний статус?

Анна

Добрий день. Хотіла дізнатися як написати довідку про стягнення аліментів у колишнього чоловіка?

Юлія

Доброго вечора! Існувала заборгованість по аліментам більше 4 тис.грн. Боржнику арештували майно, після чого дізналася що начальником відділу була складена нова довідка-розрахунок, де вже боргу не існує. Боржник не погашав цієї заборгованості, питання де вона поділася, відповідь отримала, що на протязі двох років мені надавали невірні розрахунки... Питання: хто повинен нести відповідальність за надання довідок? Або ж можливо начальника відділу можна вважати корупціонером???