Питання та відповіді

Заполните необходимые поля.

Оплата штрафов и снятие авто с розыска

Узнать по какому решению суда заблокированы мои банковские операции

Заблокированы банковские операции. Не знаю по какому решению суда.

1 комментарий
Оплата штрафов и снятие авто с розыска

как снять запрет на отчуждение

Доброго дня! Машина ГАЗ 2412 по генеральной доверенности на меня и мужа на 3 года. Решили переписать на меня, но сегодня при экспертизе в Северодонецком терсервисном центре сообщили,что есть запрет на отчуждение из-за долга 1116,81 грн. УПФУ в Попаснянском районе. Арест наложен отделом государственной исполнительной службы Попаснянского РУЮ документом от 28.03.2017 № 3598 (В приметках […]

1 комментарий
Оплата штрафов и снятие авто с розыска

Борг з аліментів

Доброго дня! У мене таке питання: Якщо я кожного місяця сплачував аліменти, але не в повному обсязі, оскільки не мав можливості. Як мені сплачувати борг який існує за 2013—2015 рік /не повний обсяг/, а 2016—2017 заборгованності немає? Дякую!

1 комментарий
Оплата штрафов и снятие авто с розыска

Алименты на ребенка

7 лет не платит алименты. Ребёнку уже 10 лет, скоро 11 год пойдёт, куда нам обращаться? И какие документы нужны?

1 комментарий
Оплата штрафов и снятие авто с розыска

Помогите росщитать сумму алиментов

Здравствуйте, помогите росщитать сумму алиментов на детей! Суд присудил одну третью часть от всех доходов, но муж 3 месяца не чего не платить и как я поняла не собирается платить. Он частный предприниматель, движемое имущество продал? У нас двое детей 2 и 6 лет! На какую сумму мне росчитывать ?

1 комментарий
Оплата штрафов и снятие авто с розыска

Зняття арешту на майно, якщо виконавчий лист повернуто стягувачу по аліментам згідно його заяви

Стягувачем написана заява, про закриття виконавчого провадження, у зв’язку з повноліттям дітей. Про сплату заборгованості в заяві стягувача інформація відсутня. Заборгованість на момент закінчення встановленого строку для стягнення аліментів існує. Виконавець закриває виконавче провадження, а судовий наказ повертає стягувачу на підставі п. 7 ст. 39 та п. 1 ст. 37 Закону України «Про виконавче провадження». […]

9 комментариев
Оплата штрафов и снятие авто с розыска

Велика заборгованість по аліментам

Доброго дня, колишній чоловік має заборгованість по аліментам 87 тис. грн. На даний час не працює, щомісяця платить аліменти в розмірі 30% від прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку. Має у власності авто, на яке накладено арешт, але він ним користується. Питання наступне, яким чином я можу стягнути борг з боржника?? Дякую за детальну відповідь.

1 комментарий

Дивитися всі питання і відповіді

77 комментариев

Add a Comment
 1. Татьяна

  Заявник по аліментах постійно скаржиться на гарячу лінію на держвиконавців, що все не правильно їй виплачується, для цього я хочу переконатись ще раз в правильності. Дуже прошу надати мені конкретну відповідь з урахуванням того, що « не менше 30% від прожиткового мінім. дитини відповідного віку». А якщо сумма ( 50 %) виходить менше прожиткового мін. дитини, де взяти різницю суми до прожит. мін 30% ? тоді які дії мої, як працедавця, держвиконавця і заявника по аліментах.

  Щиро дякую.

  1. Відповідно до статті 182 Сімейного Кодексу України виплати на одну дитину не можуть бути менше, ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

   Якщо аліменти менше цього розміру, дитині призначається державна допомога в розмірі різниці між визначеним розміром аліментів і 30 відсотками прожиткового мінімуму.

   Ваші дії як працедавця — утримання із заробітної плати відповідно до постанови виконавця і щоквартальний звіт про утримання.

   1. Вікторія

    Вже не 30%, а не менше ніж 50%

 2. Добрий день!я надіслала виконавчий лист, який отримала після розгляду справи у судді про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини 30 березня 2017 року. в Бахмацький районний відділ державної виконавчої служби., (тому що боржник зареєстрований у цьому районі).Але на даний час відповіді ніякої не отримала.

  Скажіть будь-ласка, як довго ще треба чекати або до кого мені треба звернутися щоб дізнатися рішення в своїй справі?

  1. Згідно п.5, ст. 26 ЗУ «Про виконавче провадження» — «Виконавець не пізніше наступного робочого дня з дня надходження до нього виконавчого документа виносить постанову про відкриття виконавчого провадження, в якій зазначає про обов’язок боржника подати декларацію про доходи та майно боржника, попереджає боржника про відповідальність за неподання такої декларації або внесення до неї завідомо неправдивих відомостей.»

   Тобто Вам повинні вже були надіслати постанову про відкриття виконавчого провадження". Телефонуйте або пишіть до Бахмацького районного відділу державної виконавчої служби, або якщо будуть не відповідати — то до Управління державної виконавчої служби у Чернігівській області. Телефони є на сайті.

   Всього найкращого! Якщо будуть ще питання — пишіть!

 3. Добрий день. Отримую аліменти на дочку. У 2018 році вона закінчує школу. Скажіть, будь-ласка, я далі буду отримувати аліменти чи ні? Дякую.

  1. Вам треба подивитися, що зазначено в рішенні суду.

   Якщо термін виплати аліментів закінчується в 2018 році — то виплат більше не буде.

   Але Ви можете подати ще до суду позов на аліменти — тільки тепер уже на навчання дитини у вищому навчальному закладі.

 4. Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, хочемо оплатити авансовий внесок, але для оформлення платіжного доручення потрібні дані щодо коду класифікації доходів бюджету, а також потрібно правильно вказати призначення платежу. Можете допомогти? Дякую.

  1. Призначення платежу: авансовий внесок.

   Щодо коду класифікації доходу — на даний час не володіємо інформацією.

   Звернить увагу на необхідність зазначення у квитанціях про сплату авансових внесків номеру та дати видачі виконавчого документа, сторін виконавчого провадження (боржник та стягувач), ідентифікаційного номеру стягувача – фізичної особи, код ЄДРПОУ стягувача – юридичної особи.

 5. Доброго дня.Під час дарування частини будинку у нотаріуса дізналася що на майно накладено арешт виконавчою службою в іншій області ,можливості туди поїхати не маю як я можу дізнатися дистанційно інформацію за що арешт, і який розмір боргу ,і як я можу вирішити цю проблему.Майно знаходиться там де я зареєстрована і проживаю.По телефону у виконавчій службі інформацію не надали так само як у нотаріуса

  1. Напишіть офіційний запит до виконавчої служби.

 6. Вікторія

  Добрий день. Подали виконавчий лист на аліменти до виконавчої служби. Через три місяці отримали відмову, на підставі що немає індефікаційного коду боржника. Боржник несплачує аліменти ні копійки , що нам робить.

  1. 1.Відповідно до ст.4 ЗУ «Про виконавче провадження», одна із вимог до виконавчого документа — наявність ідентифікаційного коду боржника.

   У разі невідповідності виконавчого документа вимогам, передбаченим цією статтею, стягувач має право звернутися до суду чи іншого органу (посадової особи), що видав виконавчий документ, щодо приведення його у відповідність із зазначеними вимогами.

   3. Згідно ст. 7 ЗУ «Про виконавче провадження»: Виконавчий документ про стягнення періодичних платежів може бути самостійно надісланий стягувачем безпосередньо підприємству, установі, організації, фізичній особі — підприємцю, фізичній особі, які виплачують боржнику відповідно заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи.

   4. Згідно ст. 71 ЗУ «Про виконавче провадження»: За наявності заборгованості із сплати аліментів у розмірі, що сукупно перевищує суму відповідних платежів за три місяці, Ви маєте право на звернення до органів досудового розслідування із заявою (повідомленням) про вчинене кримінальне правопорушення боржником, що полягає в ухиленні від сплати аліментів.

   Тобто Ви можете звернутися до суду з вимогою щодо приведення виконавчого листа у відповідність із зазначеними вимогами законодавства (вказати інн боржника), або самостійно відправити виконавчий лист на підприємство боржника (якщо він працює), або звернутися в поліцію із заявою про вчинене кримінальне правопорушення боржником, що полягає в ухиленні від сплати аліментів.

 7. доброго дня .Суд виніс рішення стягувати аліменти 940 грн.суд мав надіслати виконавчий лист до виконачої служби бо в продовж 10 днів я виїхала за межі України і немала можливості особисто принести документ.Бо колишнії чоловік заплатив в верисні 500 грн. а в жовтні 450 грн що мені робити в такім випадку

  1. Навряд чи суд відсилав виконавчий лист до виконавчої служби. А якщо навіть відсилав, то виконавча служба могла його не прийняти, так як суд не може бути стороною у справі.

   Тому Вам треба спочатку уточнити у виконавчій службі — чи перебуває у них Ваш виконавчий лист і відкрито виконавче провадження, чи ні?

   1. а якщо я тепер немаю можливості принести особисто чи можу пізніше.але колишній чоловік зообовязаний виконувати рішення суду навіть без виконавчого листа в виконавчій службі

    1. Можете принести пізніше, або може Ваш представник віднести до виконавчої служби, можна відправити листом з повідомленням.

     Кожен зобов'язаний виконувати рішення суду — але не завжди це робить.

     Чому і була створена виконавча служба — для примусового виконання рішень суду та інших виконавчих документів.

 8. Людмила

  Добрий день, прошу дати відповідь що робити, щоб заставити боржника сумлінно виконувати свій обовязок батька по сплаті аліментів. Боржник 1983 року народження проживає в Черкаському районі, офіційно ніде не прцює, Аліменти сплачує раз у 2 місяці скільки і коли надумає. Рішення суду було не менше 30 % прожиткового мінімуму. На зауваження реагує тим що йому всерівно нічого небуде, бо він платить.

  Дякую.

  1. Згідно Закону № 4928 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо поліпшення захисту права дитини на належне утримання” — збільшився мінімальний розмір аліментів з 30 до 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

   Прожитковий мінімум на дитину в 2017 році становить:

   — для дітей віком до 6 років – з 01 січня 2017 пo 30 квітня – 1355 грн., з 01 травня пo 30 листопада 1426 грн., з 01 грудня – 1 492 грн .;

   — для дітей віку від 6 до 18 років – з 01 січня 2017 пo 30 квітня – 1689 грн., з 01 травня пo 30 листопада 1777 грн., з 01 грудня – 1860 грн.

   Вам потрібно отримати новий виконавчий лист щодо аліментів.

   А з приводу «офіційного безробітного» — то якщо платник аліментів не працював на час виникнення заборгованості і не працює на час визначення її розміру, заборгованість обчислюється виходячи із середньої заробітної плати працівника для даної місцевості ( тобто боржнику доводится платити більше).

   Згідно п.9, ст. 71 ЗУ «Про виконавче провадження»: якщо у Вас заборгованність сукупно перевищує суму відповідних платежів за три місяці — то Ви маєте право подати до органів досудового розслідування заяву (повідомлення) про вчинене кримінальне правопорушення боржником, що полягає в ухиленні від сплати аліментів.

   1. Людмила

    Добрий день, дякую за відповідь.Але, вибачте, в мене ще одне питання. Виконавчий лист видається лише один раз і в суді мені сказали, що згідно закону № 4928 аліменти повинні перерахуватись автоматично. Якщо писати в суд, то просити підвищення аліментів зсилаючись на закон №4928 чи як виразити свою просьбу. Дякую.

    1. Виконавча служба працює з отриманими виконавчими документами.

     І якщо у виконавчому документі зазначено 30% стягувати — то будуть стягувати 30%.

     Автоматичний перерахунок не передбачений ЗУ «Про виконавче провадження».

     Тому Вам і треба отримати нове рішення суду.

     1. Людмила

      Велике дякую.

 9. Доброго дня. Колишній чоловік нe сплачує eлімeнти бо бeзробітний, алe коли працював то сплачував, що мeні робити, знову звeртатись до суду із заявою. Дякую

  1. Згідно Закону № 4928 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо поліпшення захисту права дитини на належне утримання” — збільшився мінімальний розмір аліментів з 30 до 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

   Прожитковий мінімум на дитину в 2017 році становить:

   — для дітей віком до 6 років – з 01 січня 2017 пo 30 квітня – 1355 грн., з 01 травня пo 30 листопада 1426 грн., з 01 грудня – 1 492 грн .;

   — для дітей віку від 6 до 18 років – з 01 січня 2017 пo 30 квітня – 1689 грн., з 01 травня пo 30 листопада 1777 грн., з 01 грудня – 1860 грн.

   Вам потрібно отримати новий виконавчий лист щодо аліментів.

   А з приводу «офіційного безробітного» — то якщо платник аліментів не працював на час виникнення заборгованості і не працює на час визначення її розміру, заборгованість обчислюється виходячи із середньої заробітної плати працівника для даної місцевості ( тобто боржнику доводится платити більше).

   Згідно п.9, ст. 71 ЗУ «Про виконавче провадження»: якщо у Вас заборгованність сукупно перевищує суму відповідних платежів за три місяці — то Ви маєте право подати до органів досудового розслідування заяву (повідомлення) про вчинене кримінальне правопорушення боржником, що полягає в ухиленні від сплати аліментів.

 10. Скільки часу передбачено для судовиконавця на відповідь по заяві?

  1. Строки розгляду звернень громадян обчислюються у календарних днях, починаючи з дня реєстрації таких звернень. Датою виконання звернення громадянина є дата реєстрації відповіді на нього.

   Звернення розглядаються та вирішуються у строк не більше одного місяця з дня їх надходження, ураховуючи вихідні, святкові й неробочі дні, а ті, які не потребують додаткового вивчення та проведення перевірки за ними, -невідкладно, але не пізніше 15 днів від дня їх реєстрації.

 11. Доброго дня! При поданні до суду заяви про розлучення я (позивач) оплатила судовий збір, після судового засідання було винесене рішення розлучити, а також стягнути з відповідача судовий збір. Я отримала виконавчий лист про стягнення судового збору. Мене цікавить я його маю направити у виконавчу службу згідно прописки відповідача? Яким чином буде відбуватися стягнення, це буде штраф чи якщо він офіційно працює і я отримую аліменти то стягнення буде відбуватись через місце працевлаштування? Які документи я маю додати до виконавчого листа?

  1. 1. Так, згідно прописки стягувача.

   2. Якщо він працює — то як правило стягнення буде відбуватись через місце працевлаштування.

   3. Документи до виконавчого листа — заява про примусове виконання рішення та квитанція про сплату авансового внеску.

 12. Добрый день. Подскажите пожалуйста. Подала на алименты еще в начале сентября 2017 года. Было решение суда, все отнесла по назначению. Только правда алименты еще не получала. Как долго происходит процесс выплат алиментов. Алиментоплатильщик до сих пор не получил не одного увидомления про выплаты или же взыскания с него. Как быть и что делать?

  Спасибо.

  1. Если должник работает, то как правило через месяц — другой начинаются выплаты с его работы. Если не работает — то исполнителем проводятся другие действия в отношении должника.

   Вам надо уточнить в исполнительной службе — какие действия (помимо открытия исполнительного производства) они сделали.

 13. Доброго дня! Рішенням суду при поділі майна, мені та колишньому чоловіку призначено ½ квартири,( однокімнатна) проте в квартиру я не можу зайти, оскільки колишній чоловік ключі не надає, там є мої особисті речі. Як можна змусити його юридично надати доступ до квартири та ключі?

  1. Вам потрібно отримати рішення суду або якщо воно є то тоді за допомогою виконавчої служби.

 14. Добрий вечір. Мені надійшов лист з Павлоградського міськрайонного відділу державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції. Назва документу в/л №... виданий 05.03.2013, про стягнення боргу 3101,35. Я не розумію, за що. Напишіть будь ласка, що це може бути.

  1. В постанові про відкриття вказано реєстраційний номер ВП в АСВП, та ідентифікатор доступу — завдяки яким Ви зможете самі перевірити за що борг

   на сайті Міністерства юстиції « Автоматизована система виконавчого провадження»

 15. Доброго дня! Боржник по аліментам не платить їх 2,5 роки. На сьогоднішній день заборгованість 48000 грн. На початку червня в ДВС написала заяву про розшук боржника. На сьогодні виконавці не подавали до суду моєї заяви-ніколи. Наявне майно боржника забрати не можу -недостатня сума заборгованості. Як мені бути? Може, нарахувати пеню на заборгованість? Чи писати заяву про бездіяльність виконавця?

  1. 1. Згідно ч.2, ст 2. ст. 76 ЗУ «Про виконавче провадження»: «За наявності ознак кримінального правопорушення в діях особи, яка умисно перешкоджає виконанню рішення чи в інший спосіб порушує вимоги закону про виконавче провадження, виконавець складає акт про порушення і звертається до органів досудового розслідування з повідомленням про вчинення кримінального правопорушення» — тобто керуючись цією статтею, державний виконавець повинен звернутись до органів досудового розслідування з повідомленням про вчинення кримінального правопорушення, а саме ст. 382 КК України.

   2. Також виконавча служба повинна накласти арешт та виставити арештоване майно на продаж і за рахунок реалізованого майна погасити Вам заборгованість.

   3. Подайте позовну заяву в суд для нарахування пені.

   4. У Вашому випадку вже давно пора писати скаргу (і не одну) на виконавця в Управління ДВС.

   1. Майно арештоване, в суді я відсудила половину, зараз оформляю. Але майно не виставляють на продаж-немає 65000 боргу.

    Пеню я повинна розрахувати і подати в суд, щоб її підтвердили?

    Кому писати скаргу?

    Дякую

    1. 1. Де в законі зазначено, що не мають право виставити на продаж в разі недостатності суми заборгованості. Повині виставити на продаж.

     2. Відповідно до ч. 1 ст. 196 СК України при виникненні заборгованості з вини особи, яка зобов'язана сплачувати аліменти за рішенням суду, одержувач аліментів має права на стягнення неустойки (пені) у розмірі одного відсотка від суми несплачених аліментів за кожен день прострочення.

     3. Скаргу писати до Управління ДВС відповідного відділу виконавчої служби.

 16. Добрий ранок. Після отримання рішення суду першої інстанції про негайне поновлення на посаді і виплату середнього заробітку за час вимушеного прогулу за один місяць та сплату коштів за весь період вимушеного прогулу я подала дві заяви та два виконавчі листи до відповідної виконавчої служби. В одній заяві було зазначено прохання відкрити виконавче провадження з вимогою негайного поновлення на посаді та виплати середнього заробітку за час вимушеного прогулу за один місяць, а в другій — виплатити на мою користь середній заробіток за весь час вимушеного прогулу. 03.10.2017 року відкрито два виконавчих провадження згідно моїх заяв, але 20.10.2017 року провадження про стягнення суми за весь час вимушеного прогулу закінчено, але суми (вона, зазначу не мала) мені так і не перераховано, а в Постанові про закінчення виконавчого провадження вказано, що «рішення суду виконано фактично згідно з виконавчим документом, стягнено середній заробіток за час вимушеного прогулу за ОДИН МІСЯЦЬ»!!! Про суму за весь період вимушеного прогулу взагалі не йдеться. Прошу допомогти розібратись в цій ситуації.

  1. Ми не є представниками відділів виконавчої служби. Вам треба оскаржувати постанову про закриття виконавчого провадження.

 17. Мені надішов виклик. Де шукати цей номер ВП в АСВП?

  1. В постанові про відкриття вказано реєстраційний номер ВП в АСВП, та ідентифікатор доступу!

 18. Дякую. Але в мене у виклику не має номера ВП в АСВП та ідентифікатору доступу. В мене є тільки номер виконавчого провадження. В «Автоматизованій системі виконавчого провадження» я пишу цей номер, а мені пишуть записів не знайдено.

  1. Тоді Вам залишається тільки зв'язатися з виконавчою службою і уточнити у виконавця, з приводу заборгованості.

 19. Добрий день. Я отримала виконавчий лист де за рішенням суду з засудженого повинні стягнути матеріальну та моральну шкоду. У листі вказвно дата народження тільки місце реєстрації та проживання. Де він зараз знаходиться, працює чи ні не відомол. Також відомо що особу неможливо ідентифікувати (ідентифікаційний код не відомо)

  Що мені тепер потрібно робити ?

  1. Добрий день.

   Вам потрібно надати виконавчий лист до відділу виконавчої служби.

   Але швидше за все Вам відмовлять у відкритті виконавчого провадження на підставі невідповідності до вимог виконавчого документа, а саме: «Відсутній реєстраційний номер облікової картки платника податків».

 20. Доброго дня. Запитання стосовно виплати аліментів. Виконавчий лист від листопада 2016 року, розмір аліментів в твердій грошовій сумі 450 грн з подальшою індексацією, так як збільшився мінімальний розмір аліментів, цікавить: яку суму становить розмір аліментів з липня 2017 року???? Чи потрібно звертатися до суду чи виконавчої служби для перегляду суми аліментів???

  Згідно Закону № 4928 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо поліпшення захисту права дитини на належне утримання” — збільшився мінімальний розмір аліментів з 30 до 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

  Прожитковий мінімум на дитину в 2017 році становить:

  — для дітей віком до 6 років – з 01 січня 2017 пo 30 квітня – 1355 грн., з 01 травня пo 30 листопада 1426 грн., з 01 грудня – 1 492 грн .;

  1. 1. Розмір аліментів: 50 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

   Тобто для дітей віком до 6 років 50 % прожиткового мінімуму:

   — з 01 січня 2017 пo 30 квітня – 677,50 грн.,

   — з 01 травня пo 30 листопада 713,00 грн.,

   — з 01 грудня – 746,00 грн.

   2. Потрібно звертатися до суду для перегляду суми аліментів.

   1. а як же «подальша індексація»??? Прожитковий мінімум змінюється кілька разів на рік. Я правильно розумію, кожниго разу потрібно звертатися до суду, чи ці питання має вирішувати виконавча служба???

    1. Щодо індексації питання не було!

     Згідно ч. 2 ст. 184 СК України, розмір аліментів, визначений судом або за домовленістю між батьками в твердій грошовій сумі, підлягає індексації відповідно до закону.

     Однак, детально порядок індексації аліментів не розроблений.

     Якщо аліменти в одному випадку можна проіндексувати через бухгалтерію підприємства, де працює платник аліментів, то у випадках, якщо платник не працює, індексацію аліментів можна отримати тільки в судовому порядку.

     1. паитання про індексацію було задано ще в попередньому повідомленні!!!

 21. Вікторія

  Доброго дня!Скажіть будь ласка Державна виконавча служба має функцію державного реєстратора?Тобто ДВС займається переоформленням майна?(в даному випадку це квартира)Рішенням суду по кримінальній справі з винуватця стягується квартира.

  1. Державна виконавча служба немає функції державного реєстратора. ДВС не займається переоформленням майна.

   Функції ДВС — примусове виконання судових рішень і рішень інших органів.

 22. Laszlo Vakaro

  Доброго дня.На таможни на мене склали протокол, невивиз за 1 рик машину, був суд я був за кордоном, и вид того часу ниякои звистки немаэ, и де його знайти,пидскажить,Будьте таки добри,гарно дякую Щасливого Риздва

  1. Важко, щось Вам підказати — потрібно хоча б бачити рішення суду.

   Вам треба звернутися в суд для отримання його рішення.

 23. Laszlo Vakaro

  Добрий день а писля ришення суду куди його могли видправити у виконавчий може бути

  1. Так, в основному відправляють до виконавчої служби за місцем знаходження суду. У рішенні суду все повинно бути прописано.

 24. Анастасия

  Подскажите, пожалуйста, исполнительные листы отсылаются в оригинале или можно ксерокопии?

  1. Только оригинал исполнительного документа

 25. Анастасия

  Добрый день!Что еще я должна отправлять в исполнительную службу, кроме исполнительных листов?Мне сегодня вернули письмо назад. Пишут, что не хватает заявления.

  1. Заявление об открытии исполнительного производства и квитанцию об оплате авансового взноса, если исполнительный лист о взыскании алиментов — тогда авансовый взнос не платится!

   Посмотрите ст.26 Закона «Об исполнительном производстве».

   1. Анастасия

    Спасибо! А если у меня два исполнительных листа, один на взыскание алиментов, а второй на взыскание судебных издержек. Заявлений тоже нужно два.И по какому образцу писать заявление?

    1. Образец можете скачать здесь.

     Заявлений надо два.

     К заявлению о взыскании судебных издержек нужно приложить квитанцию об оплате авансового взноса (2% от суммы задолженности), реквизиты расчетного счета соответствующего отдела исполнительной службы можете найти на этой странице.

 26. Добрый день. Мой должник — иностранец. На момент получения мною виконавчого листа, скорее всего покинул Украину. Куда мне обратиться в таком случае?

  1. В Главное территориальное управления юстиции Вашей области.

   1. В Киеве он проживал в Печерском районе. Подавать в Печерский районный отдел?

 27. Станіслава

  Добрий день! Рішенням суду керівника зобов'язано забезпечити диференціацію заробітної плати (видати наказ про встановлення надбавки тощо).Державним виконавцем винесено постанову про закінчення виконавчого провадження, зазначено, що рішення суду без участі боржника виконати неможливо, і що до органів досудового розслідування направлено повідомлення про вчинення боржником кримінального правопорушення (невиконання судового рішення). Чи правомірні дії державного виконавця в цьому випадку? І як бути, якщо і після відкриття кримінального провадження і після суду, керівник всеодно не виконає рішення суду? Дякую.

  1. Виконавець закрив виконавче провадження відповідно до ст. 63 ЗУ «Про виконавче провадження».

   З Вашого повідомлення тільки не зрозуміло виносилися постанови про накладення на боржника штрафів, згідно зі ст. ст. 63, 75 ЗУ «Про виконавче провадження».

   Тому дії державного виконавця в Вашому випадку — правомірні.

   Не турбуйтеся швидше за все Ваше рішення суду буде виконано.

   1. Станіслава

    Так, постанови про накладення на боржника штрафів виносилися.Дякую за відповідь!

 28. Світлана

  Що таке авансовий внесок і хто йго має сплачувати?

  1. Відповідно до статті 26 Закону України «Про виконавче провадження» до заяви про примусове виконання рішення стягувач додає квитанцію про сплату авансового внеску:

   -за рішенням майнового характеру: в розмірі 2-х відсотків суми, що підлягає стягненню, але не більше 10 мінімальних розмірів заробітної плати,

   -за рішенням немайнового характеру — у розмірі одного мінімального розміру заробітної плати з боржника — фізичної особи та в розмірі двох мінімальних розмірів заробітної плати з боржника — юридичної особи.

   Від сплати авансового внеску звільняються стягувачі за рішеннями про:

   -стягнення заробітної плати,

   -поновлення на роботі,

   -за іншими вимогами, що випливають із трудових правовідносин;

   -обчислення, призначення, перерахунок, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат,

   -обчислення, призначення, перерахунок, здійснення, надання, одержання соціальних виплат непрацездатним громадянам,

   -обчислення, призначення, перерахунок, здійснення, надання, одержання виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням,

   -обчислення, призначення, перерахунок, здійснення, надання, одержання виплат та пільг дітям війни,

   -інших соціальних виплат, доплат, соціальних послуг, допомоги, захисту, пільг;

   -відшкодування шкоди, заподіяної каліцтвом або іншим ушкодженням здоров’я, а також смертю фізичної особи;

   -стягнення аліментів;

   -відшкодування майнової та/або моральної шкоди, завданої внаслідок вчинення кримінального правопорушення.

   Від сплати авансового внеску також звільняються:

   -державні органи,

   -інваліди війни, інваліди I та II груп,

   -законні представники дітей-інвалідів і недієздатних інвалідів I та II груп,

   -громадяни, віднесені до категорій 1 та 2 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, у разі їх звернення до органів державної виконавчої служби.

   1. Світлана

    Дякую.

 29. Добрий день,

  В бухгалтерії, отримавши виконавчий лист про утримання з моєї зарплати заборгованості по кредиту, сказали що вони зараз будуть відраховувати 70%, тому що вже утримують 20% з моєї зарплати по другому виконавчому листу.

  Скажіть, будь ласка, вони праві? Дякую

  1. Згідно ст. 70 ЗУ «Про виконавче провадження»: «Загальний розмір усіх відрахувань під час кожної виплати заробітної плати та інших доходів боржника не може перевищувати 50 відсотків заробітної плати, що має бути виплачена працівнику, у тому числі у разі відрахування за кількома виконавчими документами».

   У Вашому випадку з Вас повинні утримувати (по 2 виконавчим листам) — 40% заробітної плати

 30. Доброго дня! Колишній чоловік живе у Городоцькому районі, я у Яворівському, а Пустомитівська виконавча служба займається справою по аліментах, тому що офіс колишнього чоловіка від роботи, на якій він працює, знаходиться у Пустомитах. Чи може виконавча служба м. Городка займатися справою по аліментах чи по місцю його роботи?

  1. Згідно ст. 24 ЗУ «Про виконавче провадження»: «Виконавчі дії провадяться державним виконавцем за місцем проживання, перебування, роботи боржника або за місцезнаходженням його майна».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.