Питання та відповіді

Заполните необходимые поля.

Оплата штрафов и снятие авто с розыска

Розшук боржника у виконавчому провадженні

Доброго дня! Прошу підказати, якими нормативно-правовими актами на сьогоднішній день регулюється порядок розшуку боржника у виконавчому провадженні на підставі ухвали суду і як такий розшук відбувається на практиці? Враховуючи, що боржник не належить до категорій, які підпадають під дію Порядку розшуку боржника-фізичної особи, затвердженого наказом МВС від 27.08.2008 № 408. І чи можуть у такого […]

1 комментарий
Оплата штрафов и снятие авто с розыска

порядок реалізації майна

Є виконавче провадження, сума стягнення більше 1000 000 грн. Боржник не сплачує борг, але має є нерухоме майно у достатній кількості, рухомого майна вочевидь не вистачає на суму стягнення. Чи має можливість держ.виконавець одночасно оцінити рухоме та нерухоме майно та виставити його на продаж, чи повинен спочатку реалізовувати рухоме майно, навіть якщо його замало, а […]

1 комментарий
Оплата штрафов и снятие авто с розыска

Блокування карти

Мені в банку сказали що в мене заблокована карта банку виконавчою службою. Неяких листів я не отримував від виконавчої служби або смс повідомлень. До кого я можу звернутись для вирішення цього питання?

1 комментарий
Оплата штрафов и снятие авто с розыска

Перевод документов при переезде на новое место жительства

Здравствуйте. Я являюсь плательщиком алиментов. Третий года как переехал из Запорожья в Николаев. Перед отъездом посетил свой районный ДВС, и на имя начальника написал заявление о переводе моих документов по новому адресу, и разумеется передал подписанное заявление в «канцелярию». По сей день от Корабельного ДВС нет ни каких уведомлений и любых других сообщений о приходе […]

1 комментарий
Оплата штрафов и снятие авто с розыска

Стягнення заборгованості по аліментам після досягенння повноліття

Доброго дня, прошу допомогти з наступного питання. Дитина досягла повноліття і виконавче провадження закінчили, але є заборгованість. яким чином здійснюється стягнення цієї заборгованості? Чи дії виконавця непровомірні?

1 комментарий
Оплата штрафов и снятие авто с розыска

Запит до ВП№56140168

Прошу надати відповідь, згідно законодавства, у зв*язку з чим мене було визнано боржником, за яке порушення і від кого надійшла заява, за якою було відкрито виконавче впровадження №56140168 від 13.04.18р. Прошу надати робочі контактні(працюючі) телефони гол. держвиконавця Проскурня І.В., котра розглядала цю справу, а також, крім відповіді на електронну поштову скриньку, надіслати мені письмову відповідь […]

1 комментарий
Оплата штрафов и снятие авто с розыска

як відслідкувати сплату боргу

добрий день! Підскажіть будь ласка як можна відслідкувати сплату боргу. Кожного місяця вносимо різну суму чи можна прослідкувати списання і залишок боргу (наприклад онлайн )

1 комментарий

Дивитися всі питання і відповіді

141 комментарий

 1. Татьяна

  Заявник по аліментах постійно скаржиться на гарячу лінію на держвиконавців, що все не правильно їй виплачується, для цього я хочу переконатись ще раз в правильності. Дуже прошу надати мені конкретну відповідь з урахуванням того, що « не менше 30% від прожиткового мінім. дитини відповідного віку». А якщо сумма ( 50 %) виходить менше прожиткового мін. дитини, де взяти різницю суми до прожит. мін 30% ? тоді які дії мої, як працедавця, держвиконавця і заявника по аліментах.

  Щиро дякую.

  1. Відповідно до статті 182 Сімейного Кодексу України виплати на одну дитину не можуть бути менше, ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

   Якщо аліменти менше цього розміру, дитині призначається державна допомога в розмірі різниці між визначеним розміром аліментів і 30 відсотками прожиткового мінімуму.

   Ваші дії як працедавця — утримання із заробітної плати відповідно до постанови виконавця і щоквартальний звіт про утримання.

   1. Вікторія

    Вже не 30%, а не менше ніж 50%

 2. Добрий день!я надіслала виконавчий лист, який отримала після розгляду справи у судді про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини 30 березня 2017 року. в Бахмацький районний відділ державної виконавчої служби., (тому що боржник зареєстрований у цьому районі).Але на даний час відповіді ніякої не отримала.

  Скажіть будь-ласка, як довго ще треба чекати або до кого мені треба звернутися щоб дізнатися рішення в своїй справі?

  1. Згідно п.5, ст. 26 ЗУ «Про виконавче провадження» — «Виконавець не пізніше наступного робочого дня з дня надходження до нього виконавчого документа виносить постанову про відкриття виконавчого провадження, в якій зазначає про обов’язок боржника подати декларацію про доходи та майно боржника, попереджає боржника про відповідальність за неподання такої декларації або внесення до неї завідомо неправдивих відомостей.»

   Тобто Вам повинні вже були надіслати постанову про відкриття виконавчого провадження". Телефонуйте або пишіть до Бахмацького районного відділу державної виконавчої служби, або якщо будуть не відповідати — то до Управління державної виконавчої служби у Чернігівській області. Телефони є на сайті.

   Всього найкращого! Якщо будуть ще питання — пишіть!

 3. Добрий день. Отримую аліменти на дочку. У 2018 році вона закінчує школу. Скажіть, будь-ласка, я далі буду отримувати аліменти чи ні? Дякую.

  1. Вам треба подивитися, що зазначено в рішенні суду.

   Якщо термін виплати аліментів закінчується в 2018 році — то виплат більше не буде.

   Але Ви можете подати ще до суду позов на аліменти — тільки тепер уже на навчання дитини у вищому навчальному закладі.

 4. Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, хочемо оплатити авансовий внесок, але для оформлення платіжного доручення потрібні дані щодо коду класифікації доходів бюджету, а також потрібно правильно вказати призначення платежу. Можете допомогти? Дякую.

  1. Призначення платежу: авансовий внесок.

   Щодо коду класифікації доходу — на даний час не володіємо інформацією.

   Звернить увагу на необхідність зазначення у квитанціях про сплату авансових внесків номеру та дати видачі виконавчого документа, сторін виконавчого провадження (боржник та стягувач), ідентифікаційного номеру стягувача – фізичної особи, код ЄДРПОУ стягувача – юридичної особи.

 5. Доброго дня.Під час дарування частини будинку у нотаріуса дізналася що на майно накладено арешт виконавчою службою в іншій області ,можливості туди поїхати не маю як я можу дізнатися дистанційно інформацію за що арешт, і який розмір боргу ,і як я можу вирішити цю проблему.Майно знаходиться там де я зареєстрована і проживаю.По телефону у виконавчій службі інформацію не надали так само як у нотаріуса

  1. Напишіть офіційний запит до виконавчої служби.

 6. Вікторія

  Добрий день. Подали виконавчий лист на аліменти до виконавчої служби. Через три місяці отримали відмову, на підставі що немає індефікаційного коду боржника. Боржник несплачує аліменти ні копійки , що нам робить.

  1. 1.Відповідно до ст.4 ЗУ «Про виконавче провадження», одна із вимог до виконавчого документа — наявність ідентифікаційного коду боржника.

   У разі невідповідності виконавчого документа вимогам, передбаченим цією статтею, стягувач має право звернутися до суду чи іншого органу (посадової особи), що видав виконавчий документ, щодо приведення його у відповідність із зазначеними вимогами.

   3. Згідно ст. 7 ЗУ «Про виконавче провадження»: Виконавчий документ про стягнення періодичних платежів може бути самостійно надісланий стягувачем безпосередньо підприємству, установі, організації, фізичній особі — підприємцю, фізичній особі, які виплачують боржнику відповідно заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи.

   4. Згідно ст. 71 ЗУ «Про виконавче провадження»: За наявності заборгованості із сплати аліментів у розмірі, що сукупно перевищує суму відповідних платежів за три місяці, Ви маєте право на звернення до органів досудового розслідування із заявою (повідомленням) про вчинене кримінальне правопорушення боржником, що полягає в ухиленні від сплати аліментів.

   Тобто Ви можете звернутися до суду з вимогою щодо приведення виконавчого листа у відповідність із зазначеними вимогами законодавства (вказати інн боржника), або самостійно відправити виконавчий лист на підприємство боржника (якщо він працює), або звернутися в поліцію із заявою про вчинене кримінальне правопорушення боржником, що полягає в ухиленні від сплати аліментів.

 7. доброго дня .Суд виніс рішення стягувати аліменти 940 грн.суд мав надіслати виконавчий лист до виконачої служби бо в продовж 10 днів я виїхала за межі України і немала можливості особисто принести документ.Бо колишнії чоловік заплатив в верисні 500 грн. а в жовтні 450 грн що мені робити в такім випадку

  1. Навряд чи суд відсилав виконавчий лист до виконавчої служби. А якщо навіть відсилав, то виконавча служба могла його не прийняти, так як суд не може бути стороною у справі.

   Тому Вам треба спочатку уточнити у виконавчій службі — чи перебуває у них Ваш виконавчий лист і відкрито виконавче провадження, чи ні?

   1. а якщо я тепер немаю можливості принести особисто чи можу пізніше.але колишній чоловік зообовязаний виконувати рішення суду навіть без виконавчого листа в виконавчій службі

    1. Можете принести пізніше, або може Ваш представник віднести до виконавчої служби, можна відправити листом з повідомленням.

     Кожен зобов'язаний виконувати рішення суду — але не завжди це робить.

     Чому і була створена виконавча служба — для примусового виконання рішень суду та інших виконавчих документів.

 8. Людмила

  Добрий день, прошу дати відповідь що робити, щоб заставити боржника сумлінно виконувати свій обовязок батька по сплаті аліментів. Боржник 1983 року народження проживає в Черкаському районі, офіційно ніде не прцює, Аліменти сплачує раз у 2 місяці скільки і коли надумає. Рішення суду було не менше 30 % прожиткового мінімуму. На зауваження реагує тим що йому всерівно нічого небуде, бо він платить.

  Дякую.

  1. Згідно Закону № 4928 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо поліпшення захисту права дитини на належне утримання” — збільшився мінімальний розмір аліментів з 30 до 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

   Прожитковий мінімум на дитину в 2017 році становить:

   — для дітей віком до 6 років – з 01 січня 2017 пo 30 квітня – 1355 грн., з 01 травня пo 30 листопада 1426 грн., з 01 грудня – 1 492 грн .;

   — для дітей віку від 6 до 18 років – з 01 січня 2017 пo 30 квітня – 1689 грн., з 01 травня пo 30 листопада 1777 грн., з 01 грудня – 1860 грн.

   Вам потрібно отримати новий виконавчий лист щодо аліментів.

   А з приводу «офіційного безробітного» — то якщо платник аліментів не працював на час виникнення заборгованості і не працює на час визначення її розміру, заборгованість обчислюється виходячи із середньої заробітної плати працівника для даної місцевості ( тобто боржнику доводится платити більше).

   Згідно п.9, ст. 71 ЗУ «Про виконавче провадження»: якщо у Вас заборгованність сукупно перевищує суму відповідних платежів за три місяці — то Ви маєте право подати до органів досудового розслідування заяву (повідомлення) про вчинене кримінальне правопорушення боржником, що полягає в ухиленні від сплати аліментів.

   1. Людмила

    Добрий день, дякую за відповідь.Але, вибачте, в мене ще одне питання. Виконавчий лист видається лише один раз і в суді мені сказали, що згідно закону № 4928 аліменти повинні перерахуватись автоматично. Якщо писати в суд, то просити підвищення аліментів зсилаючись на закон №4928 чи як виразити свою просьбу. Дякую.

    1. Виконавча служба працює з отриманими виконавчими документами.

     І якщо у виконавчому документі зазначено 30% стягувати — то будуть стягувати 30%.

     Автоматичний перерахунок не передбачений ЗУ «Про виконавче провадження».

     Тому Вам і треба отримати нове рішення суду.

     1. Людмила

      Велике дякую.

  2. Така сама ситуація виконавча служба не хоче чи не може прислати на мою адресу розрахунок боргу заява була написана ще 2 місяці тому чекаю і и як їх прискорити

   1. Написати скаргу на бездіяльність державного виконавця.

 9. Доброго дня. Колишній чоловік нe сплачує eлімeнти бо бeзробітний, алe коли працював то сплачував, що мeні робити, знову звeртатись до суду із заявою. Дякую

  1. Згідно Закону № 4928 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо поліпшення захисту права дитини на належне утримання” — збільшився мінімальний розмір аліментів з 30 до 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

   Прожитковий мінімум на дитину в 2017 році становить:

   — для дітей віком до 6 років – з 01 січня 2017 пo 30 квітня – 1355 грн., з 01 травня пo 30 листопада 1426 грн., з 01 грудня – 1 492 грн .;

   — для дітей віку від 6 до 18 років – з 01 січня 2017 пo 30 квітня – 1689 грн., з 01 травня пo 30 листопада 1777 грн., з 01 грудня – 1860 грн.

   Вам потрібно отримати новий виконавчий лист щодо аліментів.

   А з приводу «офіційного безробітного» — то якщо платник аліментів не працював на час виникнення заборгованості і не працює на час визначення її розміру, заборгованість обчислюється виходячи із середньої заробітної плати працівника для даної місцевості ( тобто боржнику доводится платити більше).

   Згідно п.9, ст. 71 ЗУ «Про виконавче провадження»: якщо у Вас заборгованність сукупно перевищує суму відповідних платежів за три місяці — то Ви маєте право подати до органів досудового розслідування заяву (повідомлення) про вчинене кримінальне правопорушення боржником, що полягає в ухиленні від сплати аліментів.

 10. Скільки часу передбачено для судовиконавця на відповідь по заяві?

  1. Строки розгляду звернень громадян обчислюються у календарних днях, починаючи з дня реєстрації таких звернень. Датою виконання звернення громадянина є дата реєстрації відповіді на нього.

   Звернення розглядаються та вирішуються у строк не більше одного місяця з дня їх надходження, ураховуючи вихідні, святкові й неробочі дні, а ті, які не потребують додаткового вивчення та проведення перевірки за ними, -невідкладно, але не пізніше 15 днів від дня їх реєстрації.

 11. Доброго дня! При поданні до суду заяви про розлучення я (позивач) оплатила судовий збір, після судового засідання було винесене рішення розлучити, а також стягнути з відповідача судовий збір. Я отримала виконавчий лист про стягнення судового збору. Мене цікавить я його маю направити у виконавчу службу згідно прописки відповідача? Яким чином буде відбуватися стягнення, це буде штраф чи якщо він офіційно працює і я отримую аліменти то стягнення буде відбуватись через місце працевлаштування? Які документи я маю додати до виконавчого листа?

  1. 1. Так, згідно прописки стягувача.

   2. Якщо він працює — то як правило стягнення буде відбуватись через місце працевлаштування.

   3. Документи до виконавчого листа — заява про примусове виконання рішення та квитанція про сплату авансового внеску.

 12. Добрый день. Подскажите пожалуйста. Подала на алименты еще в начале сентября 2017 года. Было решение суда, все отнесла по назначению. Только правда алименты еще не получала. Как долго происходит процесс выплат алиментов. Алиментоплатильщик до сих пор не получил не одного увидомления про выплаты или же взыскания с него. Как быть и что делать?

  Спасибо.

  1. Если должник работает, то как правило через месяц — другой начинаются выплаты с его работы. Если не работает — то исполнителем проводятся другие действия в отношении должника.

   Вам надо уточнить в исполнительной службе — какие действия (помимо открытия исполнительного производства) они сделали.

 13. Доброго дня! Рішенням суду при поділі майна, мені та колишньому чоловіку призначено ½ квартири,( однокімнатна) проте в квартиру я не можу зайти, оскільки колишній чоловік ключі не надає, там є мої особисті речі. Як можна змусити його юридично надати доступ до квартири та ключі?

  1. Вам потрібно отримати рішення суду або якщо воно є то тоді за допомогою виконавчої служби.

 14. Добрий вечір. Мені надійшов лист з Павлоградського міськрайонного відділу державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції. Назва документу в/л №... виданий 05.03.2013, про стягнення боргу 3101,35. Я не розумію, за що. Напишіть будь ласка, що це може бути.

  1. В постанові про відкриття вказано реєстраційний номер ВП в АСВП, та ідентифікатор доступу — завдяки яким Ви зможете самі перевірити за що борг

   на сайті Міністерства юстиції « Автоматизована система виконавчого провадження»

 15. Доброго дня! Боржник по аліментам не платить їх 2,5 роки. На сьогоднішній день заборгованість 48000 грн. На початку червня в ДВС написала заяву про розшук боржника. На сьогодні виконавці не подавали до суду моєї заяви-ніколи. Наявне майно боржника забрати не можу -недостатня сума заборгованості. Як мені бути? Може, нарахувати пеню на заборгованість? Чи писати заяву про бездіяльність виконавця?

  1. 1. Згідно ч.2, ст 2. ст. 76 ЗУ «Про виконавче провадження»: «За наявності ознак кримінального правопорушення в діях особи, яка умисно перешкоджає виконанню рішення чи в інший спосіб порушує вимоги закону про виконавче провадження, виконавець складає акт про порушення і звертається до органів досудового розслідування з повідомленням про вчинення кримінального правопорушення» — тобто керуючись цією статтею, державний виконавець повинен звернутись до органів досудового розслідування з повідомленням про вчинення кримінального правопорушення, а саме ст. 382 КК України.

   2. Також виконавча служба повинна накласти арешт та виставити арештоване майно на продаж і за рахунок реалізованого майна погасити Вам заборгованість.

   3. Подайте позовну заяву в суд для нарахування пені.

   4. У Вашому випадку вже давно пора писати скаргу (і не одну) на виконавця в Управління ДВС.

   1. Майно арештоване, в суді я відсудила половину, зараз оформляю. Але майно не виставляють на продаж-немає 65000 боргу.

    Пеню я повинна розрахувати і подати в суд, щоб її підтвердили?

    Кому писати скаргу?

    Дякую

    1. 1. Де в законі зазначено, що не мають право виставити на продаж в разі недостатності суми заборгованості. Повині виставити на продаж.

     2. Відповідно до ч. 1 ст. 196 СК України при виникненні заборгованості з вини особи, яка зобов'язана сплачувати аліменти за рішенням суду, одержувач аліментів має права на стягнення неустойки (пені) у розмірі одного відсотка від суми несплачених аліментів за кожен день прострочення.

     3. Скаргу писати до Управління ДВС відповідного відділу виконавчої служби.

 16. Добрий ранок. Після отримання рішення суду першої інстанції про негайне поновлення на посаді і виплату середнього заробітку за час вимушеного прогулу за один місяць та сплату коштів за весь період вимушеного прогулу я подала дві заяви та два виконавчі листи до відповідної виконавчої служби. В одній заяві було зазначено прохання відкрити виконавче провадження з вимогою негайного поновлення на посаді та виплати середнього заробітку за час вимушеного прогулу за один місяць, а в другій — виплатити на мою користь середній заробіток за весь час вимушеного прогулу. 03.10.2017 року відкрито два виконавчих провадження згідно моїх заяв, але 20.10.2017 року провадження про стягнення суми за весь час вимушеного прогулу закінчено, але суми (вона, зазначу не мала) мені так і не перераховано, а в Постанові про закінчення виконавчого провадження вказано, що «рішення суду виконано фактично згідно з виконавчим документом, стягнено середній заробіток за час вимушеного прогулу за ОДИН МІСЯЦЬ»!!! Про суму за весь період вимушеного прогулу взагалі не йдеться. Прошу допомогти розібратись в цій ситуації.

  1. Ми не є представниками відділів виконавчої служби. Вам треба оскаржувати постанову про закриття виконавчого провадження.

 17. Мені надішов виклик. Де шукати цей номер ВП в АСВП?

  1. В постанові про відкриття вказано реєстраційний номер ВП в АСВП, та ідентифікатор доступу!

 18. Дякую. Але в мене у виклику не має номера ВП в АСВП та ідентифікатору доступу. В мене є тільки номер виконавчого провадження. В «Автоматизованій системі виконавчого провадження» я пишу цей номер, а мені пишуть записів не знайдено.

  1. Тоді Вам залишається тільки зв'язатися з виконавчою службою і уточнити у виконавця, з приводу заборгованості.

 19. Добрий день. Я отримала виконавчий лист де за рішенням суду з засудженого повинні стягнути матеріальну та моральну шкоду. У листі вказвно дата народження тільки місце реєстрації та проживання. Де він зараз знаходиться, працює чи ні не відомол. Також відомо що особу неможливо ідентифікувати (ідентифікаційний код не відомо)

  Що мені тепер потрібно робити ?

  1. Добрий день.

   Вам потрібно надати виконавчий лист до відділу виконавчої служби.

   Але швидше за все Вам відмовлять у відкритті виконавчого провадження на підставі невідповідності до вимог виконавчого документа, а саме: «Відсутній реєстраційний номер облікової картки платника податків».

 20. Доброго дня. Запитання стосовно виплати аліментів. Виконавчий лист від листопада 2016 року, розмір аліментів в твердій грошовій сумі 450 грн з подальшою індексацією, так як збільшився мінімальний розмір аліментів, цікавить: яку суму становить розмір аліментів з липня 2017 року???? Чи потрібно звертатися до суду чи виконавчої служби для перегляду суми аліментів???

  Згідно Закону № 4928 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо поліпшення захисту права дитини на належне утримання” — збільшився мінімальний розмір аліментів з 30 до 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

  Прожитковий мінімум на дитину в 2017 році становить:

  — для дітей віком до 6 років – з 01 січня 2017 пo 30 квітня – 1355 грн., з 01 травня пo 30 листопада 1426 грн., з 01 грудня – 1 492 грн .;

  1. 1. Розмір аліментів: 50 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

   Тобто для дітей віком до 6 років 50 % прожиткового мінімуму:

   — з 01 січня 2017 пo 30 квітня – 677,50 грн.,

   — з 01 травня пo 30 листопада 713,00 грн.,

   — з 01 грудня – 746,00 грн.

   2. Потрібно звертатися до суду для перегляду суми аліментів.

   1. а як же «подальша індексація»??? Прожитковий мінімум змінюється кілька разів на рік. Я правильно розумію, кожниго разу потрібно звертатися до суду, чи ці питання має вирішувати виконавча служба???

    1. Щодо індексації питання не було!

     Згідно ч. 2 ст. 184 СК України, розмір аліментів, визначений судом або за домовленістю між батьками в твердій грошовій сумі, підлягає індексації відповідно до закону.

     Однак, детально порядок індексації аліментів не розроблений.

     Якщо аліменти в одному випадку можна проіндексувати через бухгалтерію підприємства, де працює платник аліментів, то у випадках, якщо платник не працює, індексацію аліментів можна отримати тільки в судовому порядку.

     1. паитання про індексацію було задано ще в попередньому повідомленні!!!

 21. Вікторія

  Доброго дня!Скажіть будь ласка Державна виконавча служба має функцію державного реєстратора?Тобто ДВС займається переоформленням майна?(в даному випадку це квартира)Рішенням суду по кримінальній справі з винуватця стягується квартира.

  1. Державна виконавча служба немає функції державного реєстратора. ДВС не займається переоформленням майна.

   Функції ДВС — примусове виконання судових рішень і рішень інших органів.

 22. Laszlo Vakaro

  Доброго дня.На таможни на мене склали протокол, невивиз за 1 рик машину, був суд я був за кордоном, и вид того часу ниякои звистки немаэ, и де його знайти,пидскажить,Будьте таки добри,гарно дякую Щасливого Риздва

  1. Важко, щось Вам підказати — потрібно хоча б бачити рішення суду.

   Вам треба звернутися в суд для отримання його рішення.

 23. Laszlo Vakaro

  Добрий день а писля ришення суду куди його могли видправити у виконавчий може бути

  1. Так, в основному відправляють до виконавчої служби за місцем знаходження суду. У рішенні суду все повинно бути прописано.

 24. Анастасия

  Подскажите, пожалуйста, исполнительные листы отсылаются в оригинале или можно ксерокопии?

  1. Только оригинал исполнительного документа

 25. Анастасия

  Добрый день!Что еще я должна отправлять в исполнительную службу, кроме исполнительных листов?Мне сегодня вернули письмо назад. Пишут, что не хватает заявления.

  1. Заявление об открытии исполнительного производства и квитанцию об оплате авансового взноса, если исполнительный лист о взыскании алиментов — тогда авансовый взнос не платится!

   Посмотрите ст.26 Закона «Об исполнительном производстве».

   1. Анастасия

    Спасибо! А если у меня два исполнительных листа, один на взыскание алиментов, а второй на взыскание судебных издержек. Заявлений тоже нужно два.И по какому образцу писать заявление?

    1. Образец можете скачать здесь.

     Заявлений надо два.

     К заявлению о взыскании судебных издержек нужно приложить квитанцию об оплате авансового взноса (2% от суммы задолженности), реквизиты расчетного счета соответствующего отдела исполнительной службы можете найти на этой странице.

 26. Добрый день. Мой должник — иностранец. На момент получения мною виконавчого листа, скорее всего покинул Украину. Куда мне обратиться в таком случае?

  1. В Главное территориальное управления юстиции Вашей области.

   1. В Киеве он проживал в Печерском районе. Подавать в Печерский районный отдел?

 27. Станіслава

  Добрий день! Рішенням суду керівника зобов'язано забезпечити диференціацію заробітної плати (видати наказ про встановлення надбавки тощо).Державним виконавцем винесено постанову про закінчення виконавчого провадження, зазначено, що рішення суду без участі боржника виконати неможливо, і що до органів досудового розслідування направлено повідомлення про вчинення боржником кримінального правопорушення (невиконання судового рішення). Чи правомірні дії державного виконавця в цьому випадку? І як бути, якщо і після відкриття кримінального провадження і після суду, керівник всеодно не виконає рішення суду? Дякую.

  1. Виконавець закрив виконавче провадження відповідно до ст. 63 ЗУ «Про виконавче провадження».

   З Вашого повідомлення тільки не зрозуміло виносилися постанови про накладення на боржника штрафів, згідно зі ст. ст. 63, 75 ЗУ «Про виконавче провадження».

   Тому дії державного виконавця в Вашому випадку — правомірні.

   Не турбуйтеся швидше за все Ваше рішення суду буде виконано.

   1. Станіслава

    Так, постанови про накладення на боржника штрафів виносилися.Дякую за відповідь!

 28. Світлана

  Що таке авансовий внесок і хто йго має сплачувати?

  1. Відповідно до статті 26 Закону України «Про виконавче провадження» до заяви про примусове виконання рішення стягувач додає квитанцію про сплату авансового внеску:

   -за рішенням майнового характеру: в розмірі 2-х відсотків суми, що підлягає стягненню, але не більше 10 мінімальних розмірів заробітної плати,

   -за рішенням немайнового характеру — у розмірі одного мінімального розміру заробітної плати з боржника — фізичної особи та в розмірі двох мінімальних розмірів заробітної плати з боржника — юридичної особи.

   Від сплати авансового внеску звільняються стягувачі за рішеннями про:

   -стягнення заробітної плати,

   -поновлення на роботі,

   -за іншими вимогами, що випливають із трудових правовідносин;

   -обчислення, призначення, перерахунок, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат,

   -обчислення, призначення, перерахунок, здійснення, надання, одержання соціальних виплат непрацездатним громадянам,

   -обчислення, призначення, перерахунок, здійснення, надання, одержання виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням,

   -обчислення, призначення, перерахунок, здійснення, надання, одержання виплат та пільг дітям війни,

   -інших соціальних виплат, доплат, соціальних послуг, допомоги, захисту, пільг;

   -відшкодування шкоди, заподіяної каліцтвом або іншим ушкодженням здоров’я, а також смертю фізичної особи;

   -стягнення аліментів;

   -відшкодування майнової та/або моральної шкоди, завданої внаслідок вчинення кримінального правопорушення.

   Від сплати авансового внеску також звільняються:

   -державні органи,

   -інваліди війни, інваліди I та II груп,

   -законні представники дітей-інвалідів і недієздатних інвалідів I та II груп,

   -громадяни, віднесені до категорій 1 та 2 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, у разі їх звернення до органів державної виконавчої служби.

   1. Світлана

    Дякую.

 29. Добрий день,

  В бухгалтерії, отримавши виконавчий лист про утримання з моєї зарплати заборгованості по кредиту, сказали що вони зараз будуть відраховувати 70%, тому що вже утримують 20% з моєї зарплати по другому виконавчому листу.

  Скажіть, будь ласка, вони праві? Дякую

  1. Згідно ст. 70 ЗУ «Про виконавче провадження»: «Загальний розмір усіх відрахувань під час кожної виплати заробітної плати та інших доходів боржника не може перевищувати 50 відсотків заробітної плати, що має бути виплачена працівнику, у тому числі у разі відрахування за кількома виконавчими документами».

   У Вашому випадку з Вас повинні утримувати (по 2 виконавчим листам) — 40% заробітної плати

 30. Доброго дня! Колишній чоловік живе у Городоцькому районі, я у Яворівському, а Пустомитівська виконавча служба займається справою по аліментах, тому що офіс колишнього чоловіка від роботи, на якій він працює, знаходиться у Пустомитах. Чи може виконавча служба м. Городка займатися справою по аліментах чи по місцю його роботи?

  1. Згідно ст. 24 ЗУ «Про виконавче провадження»: «Виконавчі дії провадяться державним виконавцем за місцем проживання, перебування, роботи боржника або за місцезнаходженням його майна».

 31. Доброго дня! Бухгалтерія мого підприємства стягує з моєї зарплати борг по кредиту по 3 (трьом) виконавчим листам по одному виконавчому впроважденню, по одному договору, але з різними сумами стягування боргу. В АСВП зареєстровано тільке одне виконавче впровадження. Може так бути, щоб по одному виконавчому впровадженню було кілька виконавчих листів, які надходять до бухгалтерії поки що 1 раз на місяць?

  1. На кожен виконавчий лист прийнятий до виконання — відкривається одне виконавче провадження.

   Швидше за все у Вас утримують не по 3 виконавчим листам, а за трьома постановами виконавця.

 32. Добрий вечір вмене борг перед банком прийло писмо з виконавчої служби що буде щьомісячне стягнення с зарплати чи можна мені виїжяти закордон? і чи можна сплачувати авансом щоб скоріше розрахуватися?

  1. 1. Можете сплачувати авансом.

   2. Якщо немає обмеження на виїзд за кордон, тоді можете. Як правило, якщо заборгованість утримують із зарплати, обмеження на перетин кордону не виносять.

 33. Знайшов листа зі штрафом за 2015р. чи він ще дійсний?,і чи треба його сплатить?.

  1. Це Вам вирішувати оплачувати його чи ні.

 34. Доброго дня!Будь-ласка допоможіть вирішити питання по сплаті аліментів.За лютий місяць ще не було аліментів, а місяць закінчився,чому так?Буває таке, що цілий місяць аліментів немає, а потім вони надходять за два місяці разом.Напевно мають бути якісь терміни для виплат і існують відповідні закони.Хіба таке може бути?Це контролює Виконавча служба?Дякую.

  1. Вам треба звернутися до економісту відділу ДВС — саме вона виставляє платіжки для перерахування.

 35. Анатолій

  розясніть, за рішенням суду немайнового характеру, хто повинен сплачувати авансовий внесок відповідно до ст. 26 — стягувач чи боржник?

  «-за рішенням немайнового характеру — у розмірі одного мінімального розміру заробітної плати з боржника — фізичної особи та в розмірі двох мінімальних розмірів заробітної плати з боржника — юридичної особи.»

  1. До заяви про примусове виконання рішення стягувач додає квитанцію про сплату авансового внеску в розмірі 2 відсотків суми, що підлягає стягненню

 36. Добрий вечір! Скажіть будь-ласка , чи має право державний виконавець давати боржнику номер банківської карти стягувача????

  1. Для чого це робити виконавцю?

   Якщо для погашення заборгованості — то згідно Інструкції з організації примусового виконання рішень: стягнуті з боржника грошові суми підлягають зарахуванню на рахунки ДВС для обліку депозитних сум і зарахування стягнутих з боржників коштів та їх виплати стягувачам.

   Є певне порушення норм і ЗУ «Про виконавче провадження» і ЗУ «Про захист персональних даних».

   Але це за умови, що стягувач сам не просив державного виконавця про передачу цих даних.

 37. Доброго дня.

  Заяву про арешт майна боржника куди подавати? до відділу до якого подана заява про виконання провадження?

  і як передати справу для її виконання приватним виконавцем якщо вже призначено державного виконавця??

  1. 1. Так, до відділу до якого подана заява про виконання провадження.

   2. в такому випадку: написати заяву щодо повернення виконавчого листа, отримати виконавчий лист на руки, віднести виконавчий лист до приватного виконавця.

 38. здравствуйте.1) подскажите как узнать сумму задолженности по алиментам и как производились выплаты за последний год.исполнительное производство находится в вдвс великобаганьского рую полтавской обл. я нахожусь в городе сумы. 2)решение о взыскании алиментов было вынесено в 2007 году согласно действующему законодательству на тот момент,не меньше 30% прожиточного минимума на ребенка соответствующего возраста. сейчас насколько мне известно уровень подняли до 50% ???ели да, то по какому проценту начисляют сейчас, суммы которые должен платить должник??? если 30 то для того чтобы считали по 50, нужно ли обратится в суд???и еще вопрос касаемо суда. если обратится в суд для наложения пени, на задолженность по алиментам,то пеня будет насчитываться на текущую задолженность или будет распространяться и на вновь появившееся после погашения текущей. нужно ли будет платит судебные пошлины или еще какие то платежи, в случае если мне нужно обращаться в суд по моим вопросам и кто их платит должник или кто подает позов.???зарание спасибо за ответ

  1. 1. Написать запрос в исполнительную службу.

   2. Начисляют согласно Вашего исполнительного листа. Да для получения нового исполнительного документа — надо обратится в суд.

   3. В случае возникновения задолженности по вине лица, обязанного уплачивать алименты по решению суда, получатель алиментов имеет право на взыскание пени в размере одного процента суммы не уплаченных алиментов за каждый день просрочки со дня просрочки уплаты алиментов до дня их полного погашения или до дня принятия судом решения о взыскании пени, но не более 100 процентов задолженности.

   4. Согласно ст.5 « О судебном сборе»: От уплаты судебного сбора при рассмотрении дела во всех судебных инстанциях освобождаются: истцы — по делам о взыскании алиментов, оплату дополнительных расходов на ребенка, взыскание неустойки (пени) за просрочку уплаты алиментов, индексацию алиментов или изменение способа их взимания, а также заявители при подаче заявления о выдаче судебного приказа о взыскании алиментов;

 39. Олександр

  04.02.2018 на моє авто було складено адмін постанову БР 636044 без моєї згоди чи підписів за парковку в неправильному місці. 15.03.18 ДВС прислали мені копію цієї постанови ... Які мої подальші дії? тут прописано штраф 255 грн і штамп з призначенням платежу ... я повинен сплатити? штраф я так зрозумів? і підкажіть яку точну суму сплатити?

  1. В постановлении государственного исполнителя указана сумма.

   Если указана сумма 255,00 грн. — значит оплачиваете этот долг, а также Вам придется оплатить исполнительный сбор (10% от суммы) и затраты исполнительной службы.

 40. здравствуйте а как правильно составить запрос в исполнительную службу касаемо вопроса выше и как его туда отправлять обычным письмом или через местную исполнительную службу

  1. Заява щодо видачі розрахунку заборгованності із сплати аліментів.

   Если не надо подтверждения получения письма, то можете и простым письмом, но лучше заказным письмом с уведомлением.

 41. Доброго дня. як зв'язатись з державним виконавцем, де знайти його контакти чи записатись на прийом?

  Дякую

  1. Позвоните в отдел в котором работает исполнитель. Все контактные данные указаны на странице « Адреси ВДВС України»

 42. евгений

  добрый день.в Радиевку не могу дозвонится.очень срочно нужно.я живу в кривом роге.может подскажите как с ними связатся.вот мой моб.0983400444

  1. Мы не являемся представителями исполнительной службы. Позвоните в Управление исполнительной службы

 43. Чоловіку прийшло повідомлення з ДАІ про відкриття виконавчого впровадження за 2014 рік в сумі 510 грн.Що це таке. і чому прийшло в 2018 році за 2014? Допоможіть будь ласка .

  1. Почему пришло в 2018, а не в 2014 году — скорее всего пришел новый исполнитель или старый наконец добрался до исполнительного производства. Могли прислать и за 2008 год. По сумме видно, что штраф ГАИ.

   А чем здесь помочь? Если у Вас оплачен штраф — отнесите копию квитанции исполнителю и он закроет производство.

 44. повідомлення прийшло з виконавчої служби щодо виконавчого впровадження.Допоможіть будь ласка.

 45. Людммила

  В течении какого времени Вы получаете заказную корреспонденцию? Отправила 23.03.2018 заказное с уведомлением.Письмо на Главпочтампте в Днепре с 28.03.2018 вам не вручено. Как долго ждать?

  1. Мы не являемся представителями исполнительной службы. Обратитесь в соответствующий отдел исполнительной службы.

 46. Олександра

  Не відкривається зразок заяви про неотримання аліментів,чому? можливо нема файлу?

  1. Проверили: все нормально, файл на месте, открывается и скачивается.

   1. возможно-ли открыть ВП по выплате задолжености по зароботной плате с предприятия банкрота находящегося на стадии ликвидации.??? Наказ Хоз. суда уже есть.

    1. Уже ответил.

 47. Підкажіть будь-ласка, яким чином повинні бути обраховані аліменти в розмірі 1/3 частини від заробітку(доходу), але не менше, ніж 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, якщо боржник офіційно отримує заробітну плату (мінімальну)

  1. Перечисляете 1/3 часть от суммы заработной платы после удержания всех налогов. Извините не понятно в чем у Вас возникла сложность?

 48. Сложности лично для меня не существует посчитать 1/3 часть от фактической зарплаты. Сложность возникла в процессе исполнения решения у государственного исполнителя.

  Есть решение суда — «в розмірі 1/3 частини від заробітку (доходу), але не менше, ніж 30% прожиткового мінімума дитини відповідно віку».

  Есть исполнительный лист и есть размер алиментов, который определил суд и который должен стягиваться в соответствии с приписами ч.2 ст.183 СКУ.

  Только тех детей, на содержание которых суд в своем решении в одной строчке определил размер алиментов в единой части, у должника двое и исполнитель считает, что должник именно поэтому должен ежемесячно платить сумму алиментов не меньшую, чем 30% прожиточного минимума на каждого ребенка потому что в Семейном кодексе так написано...

  Вот эту твердую сумму и рисуют ему ежемесячно...

  Что взыскать из той суммы не получается- ежемесячно записывают в долг.

  Вот так из месяца в месяц за несколько лет и вырос щтучный долг...от зарплаты, хотя все время стягивали больше чем 1/3 часть — стягивали половину и больше. До этого долга не имел.Повторюсь — все от официального дохода — зарплаты...

  Знаю, что это не правильно, а как помочь ему — не знаю...

  Поэтому и возникла сложность по такой «бухгалтерии» — а как должно быть правильно?..

  1. Исполнитель правильно считает, сейчас уже даже не 30 %, а 50 % от прожиточного минимума (но так в решении суда говорится о 30 % — он считает согласно решения).

   Посоветовать можно только обратиться в суд согласно ст. 192 СК Украины об уменьшении алиментов или согласно ст. 197 об освобождение от уплаты задолженности по алиментам.

   1. Прошу вибачення, але суд тому платнику не присуждав тверду суму у вигляді 30% прожиткового мінімуму на кожну дитину.

    А частка, яка визначається судом і яка повинна стягуватися і яку, до речі, присудив суд до стягнення, не містить законодавчого мінімума ні на одну, ні на кожну дитину, взагалі не містить ніякого мінімуму...

    То ж я ніяк не зрозумію дій державного виконавця та його повноважень щодо зміни розміру і як його дії узгоджуються з положенням ч.1 ст.195 Сімейного кодексу України, де зазначено, що « Заборгованість за аліментами, присудженими у частці від заробітку (доходу), визначається виходячи з фактичного заробітку (доходу), який платник аліментів одержував за час, протягом якого не провадилося їх стягнення».

    Але ж воно провадилося те стягнення і з підприємства за постановою державного виконавця щомісячно відраховувалися аліменти навіть не 1/3 частина, а половину того, що той спроможний був заробити і при цьому щомісячно нараховували нові борги, так як рахували тверду суму — 30% прож. мін на кожну дитину", яку стягнути були не спроможні.

    Аліменти — це є грошове зобов'язання, тому воно має бути зафіксованим у рішенні суду — це є частина заробітку, яку треба сплачувати щомісячно.

    Тобто, у цій ситуації розмір заборгованості визначається відповідно до розміру його заробітку (доходу).

    То ж дійсно, які мають тут виникнути труднощі щодо підрахунку?

    Але ж виникли!

    Маю до Вас ще одне запитання, пов'язане з цим.

    Може той мінімальний розмір аліментів дійсно якось має обраховуватися при обчисленні кінцевої суми аліментів в частці від заробітку і та частка на кожну дитину повинна вираховуватися в процентному співвілношенні до її прожиткового мінімуму?

    Тобто, якщо єдиний розмір 1/3 ( дітей двоє), то на кожного це складає по 1/6 частині від заробітку.

    Якщо скласти 1/6 від прожит.мін. дитини однієї і 1/6 від прожит.мін. другої, то в кінцевому випадку — це складе суму не менше, ніж 30% прожиткового дитини (мінімальний розмір аліментів).

    Якщо частина заробітку складе суму меншу, то стягуються ті 30%, якщо більше, то стягується визначена судом частка.

    Будь ласка, підкажить, як правильно?

    1. 1. Как Вы сами написали, есть решение суда — «в розмірі 1/3 частини від заробітку (доходу), але не менше, ніж 30% прожиткового мінімума дитини відповідно віку».

     То есть он должен выплачивать 1/3 от своей заработной платы (дохода), но если отчисления в размере 1/3 от заработной платы меньше чем 30% прожиточного минимума для ребенка, то он должен доплачивать эту разницу.

     А так как детей двое — то и платить он должен по 30 % от прожиточного минимума на каждого ребенка.

     2. Насколько я понял из Вашего предыдущего сообщения — то исполнитель правильно все Вам говорит и правильно насчитывает задолженность.

     3. Но если у должника есть сомнения в том как ему исполнитель насчитывает задолженность — то он имеет право обратится в суд, так как споры о размере задолженности по уплате алиментов решаются судом по заявлению заинтересованного лица.

     1. Ото ж, насколько понял... Все равно спасибо за ответ, хотя он не радует, потому что не дает ответ на основной вопрос «сколько же должен платить алиментщик от того, что присудил суд, то есть в размере 1/3 от его зарплаты» и почему он, ежемесячно платя больше — чем ½ часть своей зарплаты, из месяца в месяц должен все больше и больше в зависимости от количества детей...от минимального размера алиментов на каждого ребенка... при том, что фактически получает!..Потому что в Законе так прописано, а зарплата маленькая для такого размера взыскания по типовому решению суда!..

      Зачем тогда нужно то решение суда, если в Законе написано и исполнители без того решения суда прекрасно справляются с теми алиментами, с кого и сколько нужно взыскать — им понятно!..

      Хотя часть, которую присудил суд для взыскания, законодательного минимума не имеет...и тот минимальный размер учитывался судом при установлении части для взыскания — то есть та государственная гарантия того, что алименты должны получаться независимо от того, как платит алиментщик.

      То есть, если не платит 6 месяцев — выплачивается «Державна Тимчасова допомога» в в размере «але не менше... на каждого ребенка», которая потом и стягивается с алиментщика, который не платит алиментов.

      Хотя, в нашем случае, тот доход официальный и документируется как положено...Алименты платятся регулярно. Объема не хватает?

      Какого именно? Максимальный размер алиментов по Закону — 50% зарплаты. Почему насчитывают долг?..

      С одной стороны — та часть, которую определил суд — и должна взыскиваться на двоих детей вместе (долга не возникает).

      С другой стороны — зарплата минимальная (не хватает на общую сумму с учетом минимального размера алиментов на каждого ребенка)...но почему на каждого, если тот минимум тоже определил суд в своем решении и не указал, что он должен составлять сумму не меньшую, чем минимальный размер алиментов на каждого ребенка. Это «Обстоятельство» видел суд, когда присуждал алименты в части от заработка. Так получается, что присудил платить больше, чем мог тот мужик платить вообще?

      В любом случае, тот суд не присуждал тому алиментщику алименты в размере 30% прожиточного на каждого ребенка (твердая сумма).

      Возникает вполне логичный вопрос, а как же тогда суд определил ту часть, которая и должна взыскиваться на двоих детей вместе в виде части от заработка?.. ( С учетом материального положения и доходов плательщика)?.. Нонсенс!..

      В этом поле с такими расчетами должников в Украине должно быть немеряно — если детей двое или трое и размер в части от зарплаты. Типа — платил, но мало!..

      Может это кому выгодно? Зачем?.. Можно только представить, как это влияет на те семейные отношения, которые и без тех алиментов имеют трещину!

      Вы пишете; «То есть он должен выплачивать 1/3 от своей заработной платы (дохода), но если отчисления в размере 1/3 от заработной платы меньше чем 30% прожиточного минимума для ребенка, то он должен доплачивать эту разницу.»

      Уточните, пожалуйста, какую сумму алиментного платежа «ОН» должен платить при минимальной зарплате на двоих детей вместе в соответствии с тем решением суда и где здесь у Вас указано, что платить «ОН» должен не меньше, чем 30% прожиточного на каждого ребенка".

      Лучше, конечно, если дадите ссылки с разъяснениями Минюста о порядке взыскания в соответствии с решением суда...

      Спасибо за понимание,

      с уважением к Вам

      Любов

      1. Разъяснений Министерства Юстиции о порядке взыскания алиментов в соответствии с решением суда нет. Исполнитель руководствуются ст. 71 ЗУ «Про исполнительное производство», р.10 Инструкции по организации принудительного исполнения решений и соответствующими статьями СК Украины.

       По поводу разъяснения вопросов о порядке взыскания и выплаты алиментов, можете обращатится в колл-центр Министерства юстиции по телефону 044-364-23-93 или в контакт-центр системы бесплатной правовой помощи по телефону 0-800-213-103.

 49. Доброго дня. На адресу моєї роботи надійшла постанова у квітні 2018 року(від березня 2018 року) про звернення стягнення на заробітну плату , проте виконавчий лист було видано у 2013 році, а виконавче провадження відкрито у березні 2015 року. Але ж виконавчий лист пред'являється до виконання протягом 3-х років. Я так розумію, що строк давності у 3 роки вже пройшов?

  1. Нет не истек, в противном случае исполнительный документ не приняли бы в исполнительной службе и не открыли исполнительное производство. Скорее всего Ваше исполнительное производство находилось в отделе исполнительной службе — но действий по нему не предпринималось.

   1. а якщо дружина просила стягнути на навчання доньки за період з 2012 по 2015 рік,це не є періодичним платежем? і у ст.12 ЗУ "Про виконавче провадження зазначено, що Виконавчі документи можуть бути пред’явлені до примусового виконання протягом трьох років, крім посвідчень комісій по трудових спорах та виконавчих документів, за якими стягувачем є держава або державний орган, які можуть бути пред’явлені до примусового виконання протягом трьох місяців.

    Виконавчий документ про стягнення періодичних платежів у справах про стягнення аліментів, відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок каліцтва чи іншого ушкодження здоров’я, втрати годувальника тощо може бути пред’явлено до виконання протягом усього періоду, на який присуджені платежі.

    Я просто не розумію, чому тільки зараз мені надійшла постанова, хоча офіційно увесь цей час я працював і добросовісно до досягнення повноліття доньки сплачував аліменти. Чи можливо оскаржити у даному випадку дії виконавця, чому тільки зараз була винесена постанова, адже з моменту видачі виконавчого листа судом пройшло вже 5 років, а з моменту відкриття виконавчого провадження 3 роки.

    1. 1. Это периодические платежи.

     2. Обжаловать действия исполнителя Вы можете — но в связи с тем, что Вы являетесь должником, то только через суд. Сразу могу сказать, что обжалование ничего не даст.

     Что касается сроков — так работает исполнительная служба. В некоторых отделах исполнительной службы лежат без движения исполнительные производства и побольше лет. Вполне возможно, что и Ваше исполнительное производство лежало себе спокойно, взыскатель не интересовался его исполнением и поэтому Вас не трогали. А сейчас или в связи с шумихой поднятой Министерством Юстиции подняли Ваше производство или взыскатель начал интересоваться исполнением решения суда.

 50. Александр

  Добрый день. У меня вопрос . По решению суда в 2011 я должен заплатить долг по кредиту ПАТ Альфа Банк . В связи с этим у меня арестовано имущество и я не могу от дарить часть своей малолетней дочери . В исполнительной службе сказали решать вопрос с банком и дали тел. горячей линии . В банке ответили что договор закрыт , долга перед банком нет . Мой кредит продан коллекторам . ВОПРОС — кому платить чтобы снять арест , в постановлении сказано*стягувач ПАТ Альфа Банк* о коллекторах в постановлении ни слова .

  1. Скорее всего исполнительный лист был подан на исполнение Альфа Банком — но потом они переуступили Ваш кредит. Попробуйте получить официальное подтверждение с Альфа банка о том, что договор закрыт и долга перед банком нет и предоставьте данный документ в исполнительную службу. Согласно этого документа они должны будут закрыть Ваше исполнительное производство и снять арест с имущества.

 51. Александр

  Спасибо. Я так и думал . Но банк категорически отказывается выдать справку . Советует обратится в коллекторскую фирму . Исполнители хотят чтобы я оплотил долг исполнителям , и почемуто не хотят выщитывать с зарплаты , данные с места работы они имеют .

  1. Просто согласно ст 68 ЗУ «Про исполнительное производство»: исполнитель вправе обратить взыскание на заработную плату, пенсию, стипендию и иные доходы должника без применения мер принудительного обращения взыскания на имущество должника — по письменному заявлению взыскателя или по исполнительным документам, сумма взыскания по которым не превышает пяти минимальных размеров заработной платы.

   Напишите официальный запрос в Альфа банк для получения от банка официального ответа и потом вполне возможно, что на основании ихнего ответа можно будет обратиться или в исполнительную службу или в суд.

 52. Добрый день м.Киев при получении земельного участка Я узнал што мое имушество в 2016 26.04 все арестовано на каком основании мне не говорят притом в это время я был 2 года в ато проживаю всю жизнь в Киеве а причем тут Кременецький р-н об.Тернополь???Мне што ехать к ДВС в Кременець што бы разобратца в моем вопросе или есть мобильный телефон так Я проживаю в Киеве!

  1. Телефоны указаны на странице соответствующего отдела исполнительной службы. В Вашем случае лучше всего написать запрос по данному вопросу или в отдел исполнительной службы или в Управление исполнительной службы области.

 53. Добрий день,5 грудня 2015р подала на аліменти,суд відбувся в лютому,присудив суму в 600грн,виплату боржник зробив одноразово за один місяць,більше коштів не поступало.В 2016р написала відмову від сплати аліментів.Хочу поновити стягнення аліментів,в виконавчій службі сказали,щоб принесла виконавчий лист,який повинен знаходитись на попередній роботі або в суді,де розглядалася справа,але сказали,що там можуть і відказати в отриманні дубліката.Як мені бути,шукати листа,чи є якісь варіанти?Як поновити справу?І яка відповідальність лягає на боржника,якщо він не виплачував аліменти за даний період?Підкажіть,будь ласка,бо державні виконавці нічого по суті не розказують.

  1. 1. Вариантов два: найти старый исполнительный лист или получить его дубликат (непонятно почему Вам не вернули исполнительный лист если он был не исполнен).

   2. Для того, чтобы открыли исполнительное производство Вам надо предоставить оригинал (дубликат) исполнительного листа и заявление об открытии исполнительного производства в отдел исполнительной службы.

   3. Уголовная ответственность, а сейчас еще и административная.

   4. В Вашей ситуации лучший вариант действии: найти или получить дубликат исполнительного листа (в зависимости от того, что будет для Вас легче и проще), предъявить его в исполнительную службу (исполнитель обязан будет Вам насчитать задолженность за предыдущее время), взять справку о задолженности по алиментам, копию исполнительного листа и прочие документы и обратиться в суд на взыскание пени на задолженность по алиментам (сумма задолженности станет больше). Также на Вашем месте еще бы обратились в суд на изменении размера алиментов (в связи с изменениями в законодательстве). Ну а потом надо взаимодействовать с исполнительной службой (чтобы не забывали про Вас и Ваше исполнительное производство).

   Если будут еще вопросы — обращайтесь.

   1. Перший варіант не підходить,виконавці кажуть,щоб я сама шукала його на попередній роботі боржника.1)Я так розумію,що це їхній обовязок по закону повернути мені листа після того,як я написала відмову від отримання аліментів?Тоді залишається другий варіант-отримати дублікат.2)Підкажіть,як отримати і де отримати дублікат і які документи потрібно,який процес отримання виконавчого листа?Як мені повідомили,щоб отримати документ потрібно заяву писати і знов буде повторний розгляд справи.3)А не простіше буде нову справу завести уже із змінами розміру аліментів?Дякую.

    1. 1. А зачем и на каком основании государственный исполнитель отправлял оригинал исполнительного документа на предприятие, если в 2015 году отправляли только постановление об удержании из заработной платы? И даже если отправлял, то исполнительный лист должен был вернуться назад в исполнительную службу, а они соответственно должны были отправить Вам. А быстрее поверю, что они его выкинули или потеряли, чем в то, что они его отсылали на предприятие.

     2. Для получения дубликата надо обратиться в суд который выносил решение и написать в канцелярии заявление на получение дубликата. Да, судья назначить заседание суда, чтобы выяснить о причинах получения дубликата исполнительного листа. В Вашем случае это утеря его исполнительной службой.

     3. Если Вам проще так, то можете подавать иск об увеличении размера алиментов и/или об изменении способа взыскания алиментов и на основании тогда нового исполнительного листа обращаться в исполнительную службу.

     1. 1)А який варіант Ви порекомендуєте?2)Як простіше,де менше тяганини з документами?3)І якщо я подам в суд на зміну розміру аліментів,то буде перерахунок минулих місяців чи збільшені виплати будуть тільки з наступних місяців?4)Чи потрібно наймати адвоката?

      1. 1. Уже писал какой вариант лучше (В Вашей ситуации лучший вариант действии: найти или получить дубликат исполнительного листа (в зависимости от того, что будет для Вас легче и проще), предъявить его в исполнительную службу (исполнитель обязан будет Вам насчитать задолженность за предыдущее время), взять справку о задолженности по алиментам, копию исполнительного листа и прочие документы и обратиться в суд на взыскание пени на задолженность по алиментам (сумма задолженности станет больше)).

       2. Я бы советовал такой порядок действия: получение дубликата исполнительного листа, предъявление его в исполнительную службу, взятие справки о задолженности за предыдущие месяцы, подача в суд иска на взыскание пени в размере одного процента от суммы невыплаченных алиментов за каждый день просрочки, предъявление исполнительного листа о взыскании пени в отдел исполнительной службы, а потом иск об увеличении размера алиментов и/или об изменении способа взыскания алиментов. А там как Вы сами решите.

       3. Перерасчета не будет, так как у Вас на данный момент уже есть решение суда, а увеличение размера алиментов наступит только при получении нового решения суда.

       4. Что касается привлечения адвоката — то это только Вам решать. Все зависит от материальных возможностей. В Вашем случае — я если честно не вижу необходимости в этом. Еще есть смысл в том, чтобы заплатить за составление искового заявления, если сами не сможете составить, но чтобы на заседания вместо Вас (или с Вами ходил адвокат) я не вижу смысла. Как правило, в таких как у Вас похожих случаях, судья всегда на стороне матери, а если нет — то поверьте адвокат (или юрист) из-за Вас не будет портить отношения с судьей. Но как я писал уже — это только Вам решать.

       5. Не сочтите за рекламу, но если вдруг возникнут проблемы со составлением иска в суд или дорого запросят за составление иска — можете обратится к нашему коллеге (который у нас как раз и занимается похожими делами) на электронную почту ins.ukrogis@gmail.com и если он не будет сильно загружен — то он Вам составит соответствующий иск, а если надо то и проконсультирует. Но это услуга платная.

 54. Доброго дня.

  При оформленні договору іпотеки у нотаріуса було виявлено, що є записи в

  Єдиному державному реєстрі боржників щодо моєї заборгованості.

  Чи можливо, при погашенні боргу, виключити відповідні записи з вказаного реєстру

  і як швидко це можна зробити?

  1. Согласно законодательства данные из реестра должников удаляются одновременно с вынесением постановления об окончании исполнительного производства.

 55. Вероника

  Добрый день. Скажите а когда отправленный исполнительный лист по адресу Черкассы Вернигоры 4 заказным письмом и с уведомлением о получении рассмотрится и вступит в силу и начислят алименты? Мнеоб этом от ДВС сообщат и когда? Спасибо.

  1. 1. Как быстро рассмотрят Ваше письмо в исполнительной службе — зависит от того как работает государственный исполнитель, к которому попадет Ваш исполнительный лист.

   2. Но согласно ст. 26 ЗУ «Про исполнительное производство»: исполнитель не позднее следующего рабочего дня со дня поступления к нему исполнительного документа выносит постановление об открытии исполнительного производства, также согласно ст.28 ЗУ «Про исполнительное производство»: постановление об открытии исполнительного производства направляется заказным письмом с уведомлением о вручении, и согласно ст 71 ЗУ «Про исполнительное производство»: исполнитель обязан рассчитывать размер задолженности по уплате алиментов ежемесячно. Исполнитель обязан сообщить о расчете задолженности взыскателю и должнику в случае: поступления исполнительного документа на исполнение от взыскателя.

 56. Чому

Comments are closed.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.