Питання та відповіді

[user-submitted-posts]

Питання та відповіді

Авансовий внесок виконання ухвали про арешт майна

Доброго дня! Напишіть будь ласка, чи потрібно сплачувати авансовий внесок за виконання ухвали про забезпечення позову шляхом накладення арешту на майно боржника?

1 комментарий
Питання та відповіді

Чи можна оплатити ВП у іншому місті

Доброго дня Прохання надати інформацію чи я маю змогу оплатити ВП № 57546020 у м. Львів, та надіслати чек (чи інший документ) про оплату щоб бути знятим з бази? Оскільки не має змоги зараз перебувати у м. Вінниці. Дякую.

1 комментарий
Питання та відповіді

Автоматизована система

Хто повинен сплати за користування автоматизованої системою? Якщо я надав відповідні документи про повністю і вчасно сплачений штраф за порушення ПДД.

1 комментарий
Питання та відповіді

чужий борг

Доброго дна! На мій картковий рахунок надійшли кошти згідно виконавчого провадження 43474510/19 стягнутий з Варченко В.В... Це помилково перераховані кошти, я не знаю ніякого Варченко і ні з ким не судився. Як повернути кошти?

1 комментарий
Питання та відповіді

НАЧАЛЬНИКУ ВДВС М. КРАМАТОРСЬК ДОНЕЦЬКОЙ ОБЛАСТІ

ПРОШУ СООБЩИТЬ ФАМИЛИЮ, ИМЯ И ОТЧЕСТВО РУКОВОДИТЕЛЯ ГИС Г. КРАМАТОРСК И ИСПОЛНИТЕЛЯ ДАННОГО ЖЕ ГИС, КОТОРЫЙ ОБЯЗАН БЫЛ ВЕСТИ  ПРОИЗВОДСТВО ПО ИЛ № 805/5128/18-а, КОТОРЫЙ СДАН В ГИС Г. КРАМАТОРСКА 03. 10. 2018 г. СПАСИБО. С  УВАЖЕНИЕМ    Н. П. ЯКУБОВА   04.12. 2016 г.

1 комментарий
Питання та відповіді

Роз'яснення щодо перерахування аліментів

Доброго дня. У зв'язку з прийняттям Закону України «Про внесенням змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання» від 03.07.2018 р. № 2475-VIII, просимо надати роз'яснення щодо перерахування аліментів. Якщо аліменти потрібно виплачувати не безпосередньо одержувачу, а на рахунок виконавчої служби, просимо надати реквізити. З […]

23 комментария
Питання та відповіді

Как получить информацию от исполнителя

Добрый день! Исполнительный лист был передан Немазенко Андрею несколько месяцев назад. Задолженность по оплате алиментов составляет 11 мес. На данный момент никакой информации нет, в реестр должников тоже данные не внесены. Куда обращаться?

20 комментариев

Дивитися всі питання і відповіді

новіше старіше
Повідомлення про
Татьяна
Гість
Татьяна

Заявник по аліментах постійно скаржиться на гарячу лінію на держвиконавців, що все не правильно їй виплачується, для цього я хочу переконатись ще раз в правильності. Дуже прошу надати мені конкретну відповідь з урахуванням того, що « не менше 30% від прожиткового мінім. дитини відповідного віку». А якщо сумма ( 50 %) виходить менше прожиткового мін. дитини, де взяти різницю суми до прожит. мін 30% ? тоді які дії мої, як працедавця, держвиконавця і заявника по аліментах.

Щиро дякую.

Ана
Гість
Ана

Добрий день!я надіслала виконавчий лист, який отримала після розгляду справи у судді про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини 30 березня 2017 року. в Бахмацький районний відділ державної виконавчої служби., (тому що боржник зареєстрований у цьому районі).Але на даний час відповіді ніякої не отримала.

Скажіть будь-ласка, як довго ще треба чекати або до кого мені треба звернутися щоб дізнатися рішення в своїй справі?

Наталя
Гість
Наталя

Добрий день. Отримую аліменти на дочку. У 2018 році вона закінчує школу. Скажіть, будь-ласка, я далі буду отримувати аліменти чи ні? Дякую.

Марта
Гість
Марта

Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, хочемо оплатити авансовий внесок, але для оформлення платіжного доручення потрібні дані щодо коду класифікації доходів бюджету, а також потрібно правильно вказати призначення платежу. Можете допомогти? Дякую.

Олена
Гість
Олена

Доброго дня.Під час дарування частини будинку у нотаріуса дізналася що на майно накладено арешт виконавчою службою в іншій області ,можливості туди поїхати не маю як я можу дізнатися дистанційно інформацію за що арешт, і який розмір боргу ,і як я можу вирішити цю проблему.Майно знаходиться там де я зареєстрована і проживаю.По телефону у виконавчій службі інформацію не надали так само як у нотаріуса

Вікторія
Гість
Вікторія

Добрий день. Подали виконавчий лист на аліменти до виконавчої служби. Через три місяці отримали відмову, на підставі що немає індефікаційного коду боржника. Боржник несплачує аліменти ні копійки , що нам робить.

Надія
Гість
Надія

доброго дня .Суд виніс рішення стягувати аліменти 940 грн.суд мав надіслати виконавчий лист до виконачої служби бо в продовж 10 днів я виїхала за межі України і немала можливості особисто принести документ.Бо колишнії чоловік заплатив в верисні 500 грн. а в жовтні 450 грн що мені робити в такім випадку

Людмила
Гість
Людмила

Добрий день, прошу дати відповідь що робити, щоб заставити боржника сумлінно виконувати свій обовязок батька по сплаті аліментів. Боржник 1983 року народження проживає в Черкаському районі, офіційно ніде не прцює, Аліменти сплачує раз у 2 місяці скільки і коли надумає. Рішення суду було не менше 30 % прожиткового мінімуму. На зауваження реагує тим що йому всерівно нічого небуде, бо він платить.

Дякую.

Юля
Гість
Юля

Доброго дня. Колишній чоловік нe сплачує eлімeнти бо бeзробітний, алe коли працював то сплачував, що мeні робити, знову звeртатись до суду із заявою. Дякую

Сергей
Гість
Сергей

Скільки часу передбачено для судовиконавця на відповідь по заяві?

Анна
Гість
Анна

Доброго дня! При поданні до суду заяви про розлучення я (позивач) оплатила судовий збір, після судового засідання було винесене рішення розлучити, а також стягнути з відповідача судовий збір. Я отримала виконавчий лист про стягнення судового збору. Мене цікавить я його маю направити у виконавчу службу згідно прописки відповідача? Яким чином буде відбуватися стягнення, це буде штраф чи якщо він офіційно працює і я отримую аліменти то стягнення буде відбуватись через місце працевлаштування? Які документи я маю додати до виконавчого листа?

Марина
Гість
Марина

Добрый день. Подскажите пожалуйста. Подала на алименты еще в начале сентября 2017 года. Было решение суда, все отнесла по назначению. Только правда алименты еще не получала. Как долго происходит процесс выплат алиментов. Алиментоплатильщик до сих пор не получил не одного увидомления про выплаты или же взыскания с него. Как быть и что делать?

Спасибо.

Ivanna
Гість
Ivanna

Доброго дня! Рішенням суду при поділі майна, мені та колишньому чоловіку призначено ½ квартири,( однокімнатна) проте в квартиру я не можу зайти, оскільки колишній чоловік ключі не надає, там є мої особисті речі. Як можна змусити його юридично надати доступ до квартири та ключі?

Юлія
Гість
Юлія

Добрий вечір. Мені надійшов лист з Павлоградського міськрайонного відділу державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції. Назва документу в/л №... виданий 05.03.2013, про стягнення боргу 3101,35. Я не розумію, за що. Напишіть будь ласка, що це може бути.

Тетяна
Гість
Тетяна

Доброго дня! Боржник по аліментам не платить їх 2,5 роки. На сьогоднішній день заборгованість 48000 грн. На початку червня в ДВС написала заяву про розшук боржника. На сьогодні виконавці не подавали до суду моєї заяви-ніколи. Наявне майно боржника забрати не можу -недостатня сума заборгованості. Як мені бути? Може, нарахувати пеню на заборгованість? Чи писати заяву про бездіяльність виконавця?

Ирина
Гість
Ирина

Добрий ранок. Після отримання рішення суду першої інстанції про негайне поновлення на посаді і виплату середнього заробітку за час вимушеного прогулу за один місяць та сплату коштів за весь період вимушеного прогулу я подала дві заяви та два виконавчі листи до відповідної виконавчої служби. В одній заяві було зазначено прохання відкрити виконавче провадження з вимогою негайного поновлення на посаді та виплати середнього заробітку за час вимушеного прогулу за один місяць, а в другій — виплатити на мою користь середній заробіток за весь час вимушеного прогулу. 03.10.2017 року відкрито два виконавчих провадження згідно моїх заяв, але 20.10.2017 року провадження про стягнення суми…  Детальніше »

Юлія
Гість
Юлія

Мені надішов виклик. Де шукати цей номер ВП в АСВП?

Юлія
Гість
Юлія

Дякую. Але в мене у виклику не має номера ВП в АСВП та ідентифікатору доступу. В мене є тільки номер виконавчого провадження. В «Автоматизованій системі виконавчого провадження» я пишу цей номер, а мені пишуть записів не знайдено.

Алла
Гість
Алла

Добрий день. Я отримала виконавчий лист де за рішенням суду з засудженого повинні стягнути матеріальну та моральну шкоду. У листі вказвно дата народження тільки місце реєстрації та проживання. Де він зараз знаходиться, працює чи ні не відомол. Також відомо що особу неможливо ідентифікувати (ідентифікаційний код не відомо)

Що мені тепер потрібно робити ?

Тетяна
Гість
Тетяна

Доброго дня. Запитання стосовно виплати аліментів. Виконавчий лист від листопада 2016 року, розмір аліментів в твердій грошовій сумі 450 грн з подальшою індексацією, так як збільшився мінімальний розмір аліментів, цікавить: яку суму становить розмір аліментів з липня 2017 року???? Чи потрібно звертатися до суду чи виконавчої служби для перегляду суми аліментів??? Згідно Закону № 4928 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо поліпшення захисту права дитини на належне утримання” — збільшився мінімальний розмір аліментів з 30 до 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Прожитковий мінімум на дитину в 2017 році становить: — для дітей віком до 6 років…  Детальніше »

Вікторія
Гість
Вікторія

Доброго дня!Скажіть будь ласка Державна виконавча служба має функцію державного реєстратора?Тобто ДВС займається переоформленням майна?(в даному випадку це квартира)Рішенням суду по кримінальній справі з винуватця стягується квартира.

Laszlo Vakaro
Гість
Laszlo Vakaro

Доброго дня.На таможни на мене склали протокол, невивиз за 1 рик машину, був суд я був за кордоном, и вид того часу ниякои звистки немаэ, и де його знайти,пидскажить,Будьте таки добри,гарно дякую Щасливого Риздва

Laszlo Vakaro
Гість
Laszlo Vakaro

Добрий день а писля ришення суду куди його могли видправити у виконавчий може бути

Анастасия
Гість
Анастасия

Подскажите, пожалуйста, исполнительные листы отсылаются в оригинале или можно ксерокопии?

Анастасия
Гість
Анастасия

Добрый день!Что еще я должна отправлять в исполнительную службу, кроме исполнительных листов?Мне сегодня вернули письмо назад. Пишут, что не хватает заявления.

Елена
Гість
Елена

Добрый день. Мой должник — иностранец. На момент получения мною виконавчого листа, скорее всего покинул Украину. Куда мне обратиться в таком случае?

Станіслава
Гість
Станіслава

Добрий день! Рішенням суду керівника зобов'язано забезпечити диференціацію заробітної плати (видати наказ про встановлення надбавки тощо).Державним виконавцем винесено постанову про закінчення виконавчого провадження, зазначено, що рішення суду без участі боржника виконати неможливо, і що до органів досудового розслідування направлено повідомлення про вчинення боржником кримінального правопорушення (невиконання судового рішення). Чи правомірні дії державного виконавця в цьому випадку? І як бути, якщо і після відкриття кримінального провадження і після суду, керівник всеодно не виконає рішення суду? Дякую.

Світлана
Гість
Світлана

Що таке авансовий внесок і хто йго має сплачувати?

Лариса
Гість
Лариса

Добрий день,

В бухгалтерії, отримавши виконавчий лист про утримання з моєї зарплати заборгованості по кредиту, сказали що вони зараз будуть відраховувати 70%, тому що вже утримують 20% з моєї зарплати по другому виконавчому листу.

Скажіть, будь ласка, вони праві? Дякую

Галина
Гість
Галина

Доброго дня! Колишній чоловік живе у Городоцькому районі, я у Яворівському, а Пустомитівська виконавча служба займається справою по аліментах, тому що офіс колишнього чоловіка від роботи, на якій він працює, знаходиться у Пустомитах. Чи може виконавча служба м. Городка займатися справою по аліментах чи по місцю його роботи?

Лариса
Гість
Лариса

Доброго дня! Бухгалтерія мого підприємства стягує з моєї зарплати борг по кредиту по 3 (трьом) виконавчим листам по одному виконавчому впроважденню, по одному договору, але з різними сумами стягування боргу. В АСВП зареєстровано тільке одне виконавче впровадження. Може так бути, щоб по одному виконавчому впровадженню було кілька виконавчих листів, які надходять до бухгалтерії поки що 1 раз на місяць?

Сергій
Гість
Сергій

Добрий вечір вмене борг перед банком прийло писмо з виконавчої служби що буде щьомісячне стягнення с зарплати чи можна мені виїжяти закордон? і чи можна сплачувати авансом щоб скоріше розрахуватися?

Микола
Гість
Микола

Знайшов листа зі штрафом за 2015р. чи він ще дійсний?,і чи треба його сплатить?.

Алена
Гість
Алена

Доброго дня!Будь-ласка допоможіть вирішити питання по сплаті аліментів.За лютий місяць ще не було аліментів, а місяць закінчився,чому так?Буває таке, що цілий місяць аліментів немає, а потім вони надходять за два місяці разом.Напевно мають бути якісь терміни для виплат і існують відповідні закони.Хіба таке може бути?Це контролює Виконавча служба?Дякую.

Анатолій
Гість
Анатолій

розясніть, за рішенням суду немайнового характеру, хто повинен сплачувати авансовий внесок відповідно до ст. 26 — стягувач чи боржник?

«-за рішенням немайнового характеру — у розмірі одного мінімального розміру заробітної плати з боржника — фізичної особи та в розмірі двох мінімальних розмірів заробітної плати з боржника — юридичної особи.»

Ніна
Гість
Ніна

Добрий вечір! Скажіть будь-ласка , чи має право державний виконавець давати боржнику номер банківської карти стягувача????

Ірина
Гість
Ірина

Доброго дня.

Заяву про арешт майна боржника куди подавати? до відділу до якого подана заява про виконання провадження?

і як передати справу для її виконання приватним виконавцем якщо вже призначено державного виконавця??

юлия.
Гість
юлия.

здравствуйте.1) подскажите как узнать сумму задолженности по алиментам и как производились выплаты за последний год.исполнительное производство находится в вдвс великобаганьского рую полтавской обл. я нахожусь в городе сумы. 2)решение о взыскании алиментов было вынесено в 2007 году согласно действующему законодательству на тот момент,не меньше 30% прожиточного минимума на ребенка соответствующего возраста. сейчас насколько мне известно уровень подняли до 50% ???ели да, то по какому проценту начисляют сейчас, суммы которые должен платить должник??? если 30 то для того чтобы считали по 50, нужно ли обратится в суд???и еще вопрос касаемо суда. если обратится в суд для наложения пени, на задолженность по…  Детальніше »

Олександр
Гість
Олександр

04.02.2018 на моє авто було складено адмін постанову БР 636044 без моєї згоди чи підписів за парковку в неправильному місці. 15.03.18 ДВС прислали мені копію цієї постанови ... Які мої подальші дії? тут прописано штраф 255 грн і штамп з призначенням платежу ... я повинен сплатити? штраф я так зрозумів? і підкажіть яку точну суму сплатити?

юлия.
Гість
юлия.

здравствуйте а как правильно составить запрос в исполнительную службу касаемо вопроса выше и как его туда отправлять обычным письмом или через местную исполнительную службу

Ірина
Гість
Ірина

Доброго дня. як зв'язатись з державним виконавцем, де знайти його контакти чи записатись на прийом?

Дякую

евгений
Гість
евгений

добрый день.в Радиевку не могу дозвонится.очень срочно нужно.я живу в кривом роге.может подскажите как с ними связатся.вот мой моб.0983400444

ірина
Гість
ірина

Чоловіку прийшло повідомлення з ДАІ про відкриття виконавчого впровадження за 2014 рік в сумі 510 грн.Що це таке. і чому прийшло в 2018 році за 2014? Допоможіть будь ласка .

ірина
Гість
ірина

повідомлення прийшло з виконавчої служби щодо виконавчого впровадження.Допоможіть будь ласка.

Людммила
Гість
Людммила

В течении какого времени Вы получаете заказную корреспонденцию? Отправила 23.03.2018 заказное с уведомлением.Письмо на Главпочтампте в Днепре с 28.03.2018 вам не вручено. Как долго ждать?

Олександра
Гість
Олександра

Не відкривається зразок заяви про неотримання аліментів,чому? можливо нема файлу?

Любов
Гість
Любов

Підкажіть будь-ласка, яким чином повинні бути обраховані аліменти в розмірі 1/3 частини від заробітку(доходу), але не менше, ніж 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, якщо боржник офіційно отримує заробітну плату (мінімальну)

Любов
Гість
Любов

Сложности лично для меня не существует посчитать 1/3 часть от фактической зарплаты. Сложность возникла в процессе исполнения решения у государственного исполнителя. Есть решение суда — «в розмірі 1/3 частини від заробітку (доходу), але не менше, ніж 30% прожиткового мінімума дитини відповідно віку». Есть исполнительный лист и есть размер алиментов, который определил суд и который должен стягиваться в соответствии с приписами ч.2 ст.183 СКУ. Только тех детей, на содержание которых суд в своем решении в одной строчке определил размер алиментов в единой части, у должника двое и исполнитель считает, что должник именно поэтому должен ежемесячно платить сумму алиментов не меньшую, чем 30%…  Детальніше »

Тарас
Гість
Тарас

Доброго дня. На адресу моєї роботи надійшла постанова у квітні 2018 року(від березня 2018 року) про звернення стягнення на заробітну плату , проте виконавчий лист було видано у 2013 році, а виконавче провадження відкрито у березні 2015 року. Але ж виконавчий лист пред'являється до виконання протягом 3-х років. Я так розумію, що строк давності у 3 роки вже пройшов?

Александр
Гість
Александр

Добрый день. У меня вопрос . По решению суда в 2011 я должен заплатить долг по кредиту ПАТ Альфа Банк . В связи с этим у меня арестовано имущество и я не могу от дарить часть своей малолетней дочери . В исполнительной службе сказали решать вопрос с банком и дали тел. горячей линии . В банке ответили что договор закрыт , долга перед банком нет . Мой кредит продан коллекторам . ВОПРОС — кому платить чтобы снять арест , в постановлении сказано*стягувач ПАТ Альфа Банк* о коллекторах в постановлении ни слова .

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.
Adblock detector