Послуги

Методичні рекомендації по роботі з державними виконавцями

У зв'язку з великою кількістю звернень та запитань з приводу взаємодії з виконавчою службою, нами були підготовлені методичні рекомендації по роботі з державними виконавцями.

Методичні рекомендації написані на основі нашого багаторічного досвіду роботи як державних виконавців, так і з досвіду роботи вже як представників стягувачів у виконавчому провадженні.

Після ознайомлення з цими рекомендаціями Ви будете знати, які дії Ви повинні робити в зв'язку з бездіяльністю державного виконавця.

Ми самі працюємо за цією методикою і завдяки цьому у нас досить великий відсоток успішно закритих виконавчих проваджень, також ми знаємо, що за виконавчими виробництвам які ми юридично супроводжуємо завжди виконуються дії примусового характеру по відношенню до боржника.

Кому не варто купувати ці рекомендації:

  • стягувачам, які впевнені, що виконавча служба повністю виконує всі дії примусового характеру до боржника,
  • стягувачам, які в добрих відносинах з державним виконавцем або його начальством і тому можуть розраховувати на благополучне вирішення їхнього питання,
  • стягувачам, виконавче провадження яких відкрито у приватних виконавців,
  • боржникам.

Якщо після покупки методичних рекомендації у Вас виникнуть будь-які питання або Вам треба буде допомогти в заповненні документів, то протягом місяця з з дня покупки Ви можете написати на електронну пошту (ins.ukrogis@gmail.com) і Вам буде надана безкоштовна юридична допомога і консультація.

Ціна методичних рекомендацій: 200,00 гривень (без комісії платіжної системи).

Що Ви отримуєте за ці невеликі гроші?

Методику взаємодії з виконавчою службою, можливість протягом місяця звернутися за юридичною консультацією і впевненість, в тому (якщо Ви будете дотримуватися
наших рекомендацій) що по Вашому виконавчому провадженню будуть виконанні всі заходи примусового характеру.

Після оплати велике прохання повідомити нам на електронну пошту (ins.ukrogis@gmail.com):  Ваш ПІБ та електронну пошту на яку Вам будуть відправлені методичні рекомендації.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.
Adblock detector