Послуги

ЯК СТЯГНУТИ АЛІМЕНТИ САМОСТІЙНО

Процес стягнення аліментів починається зі звернення заявника до виконавчої служби, куди подається відповідний пакет документів, що підтверджує підстави для стягнення аліментних платежів.

Зазвичай стягувач стикається з безліччю проблем: не знанням законів, не знає, як правильно оформити і подати документи на стягнення аліментів через виконавчу службу, не знає алгоритм дій державного виконавця: що і коли повинен зробити виконавець для стягнення аліментів, як треба реагувати на бездіяльність виконавця.

Щоб стягнути аліменти самостійно, ми пропонуємо вам простий спосіб — скористатися зручною методичкою. Завдяки цьому матеріалу, ви зможете покрокове відстежувати дії державного виконавця щодо стягнення аліментів з боржника і швидко отримувати аліменти на банківський рахунок.

Методичка складена простою мовою і зрозуміла для застосування людині, яка не стикається з юриспруденцією.

Знання, які викладені в методичних рекомендаціях, дозволять Вам уникнути безліч помилок, які відбуваються при зверненні до виконавчої служби, збереже Ваш час та нерви і допоможе в отриманні аліментів.

Основні проблеми стягнення аліментів

 • Виконавець затягує відкриття виконавчого провадження, винесення і відправку постанови про відкриття виконавчого провадження.
 • Виконавець не проводить розрахунок заборгованості по аліментах так, як цього вимагає законодавство.
 • Виконавець не виносить постанову про звернення стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи боржника.
 • Виконавець не вносить дані про боржника по аліментах до Єдиного реєстру боржників.
 • Виконавець не виносить постанову про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України і в право керування транспортними засобами.

Які вирішуються проблеми стягнення аліментів за допомогою наших методичних рекомендації

 1. З першого звернення в службу Ви зможете правильно виконати процесуальний порядок дій без допомоги фахівця щодо стягнення аліментів.
 2. Процес стягнення аліментів стане простим, так як Ви будете знати про свої права, обов'язки державного виконавця та зможете посилатися на закони.
 3. У методичке описуються правила спілкування, які допоможуть вам уникнути конфліктів з державними виконавцями.

Плюси самостійного стягнення аліментів за допомогою методичних рекомендації

 • Оперативність в подачі документів до виконавчої служби,
 • Незалежність у прийнятті рішень,
 • Економія витрат на оплату послуг адвоката,
 • Можливість самостійного оскарження дій державного виконавця.

Наше завдання — допомогти вам стягнути з боржника справедливу суму аліментів, тому, складаючи методичку, ми подбали про те, щоб алгоритм стягнення аліментів став для Вас зрозумілим і економив Ваші гроші, час і нерви, а також відповідав вимогам закону про виконавче провадження.

Методичні рекомендації з приводу стягнення аліментів в процесі виконавчого провадження

Зміст матеріалів:

Розділ 1. Порядок обчислення розміру аліментів. Мінімальний розмір аліментів, гарантований державою.
Розділ 2. Стягнення аліментів на утримання дітей у судовому порядку.
Розділ 3. Судовий збір у справах про стягнення аліментів.
Розділ 4. Відповідальність за несплату аліментів. Правові наслідки наявності заборгованості з аліментів.
Розділ 5. Особливості нарахування і стягнення аліментів з військовослужбовців.
Розділ 6. Стягнення аліментів у порядку виконавчого провадження. Алгоритм дій виконавця згідно з технологічною карткою виконавчого провадження.
Розділ 7. Технологічна картка здійснення державним виконавцем судового рішення виконавчого провадження за напрямком стягнення аліментів.
Розділ 8. Як змусити державного виконавця результативно працювати по Вашому виконавчому провадженню?
Розділ 9. Скарги на бездіяльність державного виконавця та зразки заповнення.
Розділ 10. Клопотання, заяви до державного виконавця та зразки заповнення.
Розділ 11. Перелік виконавчих дій та строки їх вчинення.

Кількість сторінок — 108 стр.

Оплатити

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

111 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Оксана

Треба всим разом збиратися і подавати жалобу на цю виконавчу службу, скрізь платять без задержки,всі знають які закони на аліменти, якщо не хоча виконавча робити свою роботу,то управа знайдеться, тільки давайте разом,чому ми і наші діти повинні страждати?

Юлія

Мені цікаво, що якщо 10 років не платитть аліменти, чому виконавча його не притягує догромадських робіт і так далі? 10 років на двох дітей, це сумма за 200 тисяч гривень і тільки те й роблять, що передають справу раз на рік від одного виконавця до іншого, що в цьому випадку робити?

Коніченко Ю.Ю.

Я Коніченко Ю.Ю. ПРОШУ ВІДРЕАГУВАТИ КОРСУНСЬКИЙ Ю.О. І ВІДПОВІСТИ В ТЕЛЕФОНОМУ РИЖИМІ НА НЕВИКОНАНЯ СЛУЖБОВОГО НЕДБАЛЬСТВА ЗБОКУ КОНДРАТЕНККО Н.А. ДАНА ОСОБА НЕ СВОЄЧАСНО ВИКОНАЛА СВОЮ РОБОТУ А ТОБТО У МЕНЕ НЕ НАЧИСЛИЛИСЯ КОШТИ " АЛІМЕНТИ " ЗА 3 МІСЯЦИ ЗУМА ЗАДОЛЖНОСТІ СКЛАДАЄ ВИШЕ 8000ГРН...Я ПОДАЛА ЗАЯВУ В ПОЛІЦІЮ!МІЙ НОМЕР Є В СПРАВІКОЛИ Я ПІШЛА НА РОБОТУ БИВШОГО ЧОЛОВІКА ВИЯСНИТИ ДЕ ДАНИ КОШТИ.ФІНАНСОВИЙ ВІДДІЛ ЗАТЕЛЕФОНУВАВ В ВИКОНАВЧУ СЛУЖБУ З ПРИВОДУ КОШТІВ. ЇМ ВІДПОВІЛИ ЩО ДАНИХ КОШТІВ Я НЕ ОТРИМАЮ...А ДАНА ОСОБА Кондратенко Н.А. ЗАТЕЛЕФОНУВАЛА МЕНІ І НАЧАЛА КРИЧАТИ НА МЕНЕ « — ЧОМУ Я ПІШЛА НА РОБОТУ І ПОЧАЛА ВИЯСНЯТИ ДЕ КОШТИ.»«БАНК»ПРИДОСТАВИВ…  Детальніше »

Елена

Скажите пожалуйста, сколько сейчас получают алиментов на одного ребенка 6 лет?

Наталья Викторовна

Благодарю вас, помог ваш способ, выдали справку о алиментах, не пришлось как раньше несколько месяцев ждать. Самое удивительное, что даже извинились за задержку.

Ирина

Как можно узнать переращет по задолженности алиментов

Ірина

Більше року вдкрите провадження на аліменти, більше 2 років з моменту подачі до суду. Досі дитина не отримала жодної копійки і досі не було зроблено виконавцем жодної дії( тільки пересилання папірців).При тому, що відповідач мешкає у Києві за вказаною у паспорті пропискою, має рухоме й нерухоме майно, але офіційно не працює.Виконавець робить розрахунки по сплаті і єдине обмеження було на полювання ( я вважаю це знущанням).Отримати нараховані гроші- неможливо.Виконавча служба має надані законом повноваження і нічого не робить ( реальних дій- нуль). Кажуть, що відповідач не з'являється,... то тому я і звернулася до виконавчої служби......., оскільки вона має відповідні повноваження.…  Детальніше »

Вікторія

Чому не має досі елементів на карту,в чому затримка?

Оля

Доброго дня!

Скажіть ,будь ласка,коли суд призначив аліменти 1\3 від доходів,але не менше 50% прожиткового мінімума на кожну дитину,яка мінімальна сума повина надходити(діти 5 та 17 років)

Екатерина

Нашу систему не победить.Должник платит алименты 11 числа каждого месяца по решению суда.Но исполнитель не переводит их на карту.Находится 100 причин.Звоним,пишим жалобы а ему хоть бы хны.Ничего не боится,жалоба ни жалоба пофиг,отмажусь,доекменты потеряю или подделаю это не проблема.Ладно если б он платил со своего кармана а так это деньги на ребенка.Желаю ему не оказаться в такой ситуации.Но все же Халеев Т.за что получаете зарплату?за то что халатно относитесь к своим обязаностям.

Кто нибудь знает его контакты?

Звонила его секретарю,а она не знает где он и даже номер телефона.Во как надо скрываться от нежелаемых звонков.

Ирина

Покупала на той неделе, спасибо, помогло разобраться с несколькими вопросами.

Аліна

Підскажіть будь-ласка,що робити ,якщо рік не отримую аліментів борг становить 80 т. грн всі санкціі задіяні,але виконавча служба нічого вдіяти не може.Боржник ніде не працює майна немає.

Надія

Доброго дня скиньте будь ласка зразок замовлення довідки про те що я неортимую еліменти.Наперед дякую.І чи можна вам завантажити заяву на почту елект.

Марина

Добрый день.В какие органы мне нужно обратиться,чтоб добиться выплаты алиментов.В 2009 году суд назначил бывшему мужу выплату алиментов,уже 2021 год,но я так и не могу добиться нигде ничего.Исполнительный лист футболят из одной Канторы в другую,и всё.Подскажите,что делать.А он с меня только насмехается.

Жанна

Доброго дня! Чому затримка по виплаті аліментів? Кошти вам надійшли! Якщо до вечора не надійдуть, телефонуватиму на гарячу лінію, нехай розберуться.

Вікторія

Добридень! Мене цікавить, в який термін виконавча служба повинна відповідати на звернення, на заяву? Так 60 днів тому, було залишено заяву в вашу скриньку, з адресою та номером телефону, але не дзвінка не листа ненадходженно за 60 днів жодного разу. При цьому, коли дзвониш самостійно ніхто не відповідає.

Олександра

Безвідповідальні особи працюють в данній ВИКОНАВЧІЙ яка не виконує свої обов,язки службі!

Сором за хамство і бездіяльність. Служба яка б мала допомагати та надавати відповіді — попросту блокує тих хто цікавиться своєю справою.

Ганьба Фещенко Ірина Ігорівна!!!

Інна

Дуже багато інформації, але корисні поради це добре.

Іван

Які документи потрібні для того щоб з мене стягували аліменти на утримання неповнолітньої дитини і де їх брати??? Копія судового наказу на руках, але реквізитів куди утримувати не має. Колишня дружина на зв’язок не виходить... що робити???

Наталія

Доброго дня ,

Чому служба затримує перевід коштів ,коли Я знаю 100% що їх стягнули з людини яка оплачує аліменти???

Наталія

Затримують виплату ,яку стягнули ще 3 тижні тому куди звертатися, якщо мій інспектор звільнився

Анна

Подскажите пожалуйста бывший нигде не работает. Алименты 4с половиной года назад присудили на дочь 800грн.У дочки болят сильно ноги,она нуждается в ортопедической обуви,лечений.Он платил в последнее время по 1000грн,сейчас задержка по алиментам за 4месяца плюс первые 3месяца когда только суд присудили он не платил,год назад он обещал заплатить задолженность но так и не выплатил.Как найти на него управы?У меня душа болит когда дочка плачет от болей в ногах+В следующем году нам в первый класс идти, нужна подготовка к школе,а мне одной не потянуть КРОМЕ АЛИМЕНТОВ ОН ЕЙ НИЧЕГО НЕ ПОКУПАЕТ И В ЕЁ ЖИЗНИ НЕ УЧАСТВУЕТ

Шестиловька Тетяна

Доброго дня !! Досі немає виплати по аліментам за цей місяць, можна дізнатися причину затримки? Дякую заздалегідь за відповідь.

Виктория

Здравствуйте! Скажите, куда обращаться на счет не выплаты алиментов? Алименты не платятся около 2-х лет.

Вікторія

Будь ласка, надішліть довідку про заборгованість по аліментам. З Боржника Кернера Євгена Віталійовича на користь Кернер Вікторії Віталіївни. Номер ВП 62770792. Чому боржника не внесено до єдиного реєстру боржників, та не прийняті міри щодо не сплати боргу по аліментам?? Вилучіть у нього права, та перевірте той факт, що боржник Кернер Євген приховує свої доходи, так як він стоїть в центрі зайнятості як безробітний, і пару місяців виплатив по 890 грн., а сам працює неофіційно на компанію Убер таксі(у доказ є квитанція за поїздку від Убер). Неможливо додзвонитися виконавцю Яцків Артему Петровичу (або не відповідають на дзвінки або ж зайнято), для…  Детальніше »

Типтюк Елена Николаевна

Здраствуйте.Cкажите пожалуйста,как добится выплаты алиментов,которые не выплачуются на протяжении двух лет.

Вікторія

Здравствуйте! Меня интересует в какие сроки приходит ответ на заявление? Больше 50 дней назад , принесли в юстицию по адресу ул. Богдана Хмельницкого , 11, заявление по задолженности по алиментам ответчика, где указали обратный адрес, как требуется в самом заявлении и номер телефона. Но не ответ на почтовый адрес ни ответ на телефон не поступал. Так же при звонке на линию юстиции , ответа нет. Так же данное заявление оставляется в почтовый ящик, при этом никто не вышел его забирать, хотя я позвонила в канцелярию, сказали оставляйте. Где уверенность, что заявление все таки попало в юстицию? Почем никто не связывается?

Юлия

Доброго дня

Кiнець мiсяця а алiментiв немаэ. Чому??!

Світлана

Добрий день,дякую Вам.

Тетяна

Дякую

Last edited 3 років назад by Тетяна
Виктория

Здравствуйте, подскажите пожалуйста какие документы нужны для алиментов

Оксана

як отримати книжку після оплати?

Елена

Как начисляют алименты 30% или 50 % прожиточный минимум????

Татьяна

Добрый день, скажите пожалуйста методичка новая?, Я два года назад покупала у вас на сайте, очень помогла, сейчас тоже есть проблема с оплатой алиментов, чтоб не покупать несколько раз одно и тоже, хотела уточнить

Ivanna

Доброго дня. Сьогодні перерахувала кошти за методичку. Коли ви її надішлете? Моя ел.адреса ivanna.floret@gmail.соm

Last edited 3 років назад by Ivanna
Музичка

Виконавчий службовець Салій К. С. 05.06.2020р. з самого початку зробив помилку у виконавчих постановах вказавши в них «Стягнути з Музички С. О. аліменти на утримання двох малолітніх дітей Назара та Матвія, на користь Музички Т. И. в розмірі 1/3частини всіх видів його заробітку-доходів» але урішенні суду і в виконавчих листах вказано 1/3 частина всіхвидів його заробітку, але не менше 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідноговіку". Просила його переробити постанову та відправити до організації де працює боржник, але без результатно. Що мені робити? До кого звертатись щоб він змінив постанову?

Сергей каснян

Прошу переглянути суму заборгованостіКаснян С,С у зв'язку з отриманими мною доходами за останнє півріччя, які,згідно з справою про доходи складають

136 481,23-24 632,87 (податок з доходів фізичних осіб)=111 848,36.

Таким чином аліменти за даний період складають 27 962,09.

Відповідно до пункту 7.13 закону україни від 2.14.2012 року (521/5)

Спавка про доходи додається

Евгения

Добрый день подскажите пожалуйста как я могу заказать справку по онлайну.Справку о том что я не получаю алименты, справка нужна по месту назначения

Марина

Добрый день, подскажите, пожалуйста, если муж прописан в Чугуевском р-не,а ребенок в г.Харькове,в какую исполнительну службу обратиться:по прописке мужа или ребенка?

Ксенія,

Добрий день! Яка вартість методики і як можна її отримати?

Оксана

Добрый день. Хочу купить Вашу методичку. Подскажите, методичка предоставляется в электронном или печатном виде и какие мои действия после оплаты?

Світлана

Доброго ранку, оплатила методичку, підкажіть, які подальші дії?

Віктор

Прошу вас надати довідку про аліменти Богуш Віктор Анатольевич для Сакун

Ткаченко Оксана

Добрый день. Подскажите мне пожалуйста. Я подавала на алименты в прошлом году, решение суда отправила на Новопсковскую юстицию для того что они занимались алиментами ещё год назад. Соответствующее заявы я им предоставила. Сама живу в другом городе, и итоге Новопсковская юстиция не занимается алиментами! Проконсультировать они нормально не могут проблемы у них с телефоном. Что нужно предоставить что б бывший муж перечислял алименты не сам сколько хочет, а организация где он работает. Почему я должна монеторить бывшего мужа где он работает если он скрывает место работы?! Или где можно написать жалобу, чтоб хоть как то Новопсковская юстиция принимала какие то…  Детальніше »

Виктория

Добрый день,подала на алименты еще в декабре 2020,и тишина.

Ірина Мартинюк

Мій колишній чоловік 22 квітня сплатив виконавчій борг по аліментам 5600грн Базяк Валерій, я Стягувач Мартинюк Ірина коли їх отримаю на пошті

Наталия

Здравствуйте, подскажите пожалуйста если есть должник по алиментам, есть ВП и он с 2013 года не платит алименты, алименты в фиксироанной сумме, по истичению 5 лет, эту сумму я увеличила по решению суда и 2018 г появилось новое ВП, что должен делать виконавець, закрыть старое и убрать должника с боржників или как? долг по первому ВП должен быть в системе боржників? сейчас мне присылают только сумму задолженности по новому ВП, а с 20013-20018 год никто о ней не помнит, ВП в архиве? как так?

NataLeon

Подскажите пожалуйста, как выбить с бывшего долг по алиментам?

Елена

Мне не платят алименты 8 месяцев ... Постоянно пишу и звоню своему исполнителю Прокудину А ., но он не предпринимает не каких действий ! Уже 4 месяца прошу его пересчитать мне сумму алиментов ( и составить заявление по задолженности) но он бездействует ! Как мне можно поменять исполнителя ? Писала заявление в полицию и все равно не могу не чего сделать , все меня футболят и в суде и юристу , говорят , что делать все должен исполнитель , а он не чего не делает !

Катя Бойко

Добрий день напішіть свій номер я не можу додзвониться я відправила пісьмо а ответа нет мне срочьно нужна справка прошло 2неделі как ето понімать подзвоніть мені 0997304149