Скарга ​на бездіяльність державного виконавця щодо ​видачі довідки

Скарга на бездіяльність державного виконавцяСкарга ​на бездіяльність державного виконавця щодо ​видачі довідки про наявність заборгованості зі сплати аліментів

Дана скарга подається до відділу ДВС у разі якщо:

  • державний виконавець затягує процес видачі довідки про наявність заборгованості зі сплати аліментів.

Купити шаблон та зразок заповнення скарги на бездіяльність державного виконавця

0
0
голосування
Рейтинг
Підписатися
Повідомлення про
guest
7 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Наташа

Доброго дня! Я замовила довідку про не отримання аліментів ще 4 серпня, на даний час я її ще не отримала, телефонувала до виконавця, на місті його не має, другий виконавець мені відповіла що треба нагадувати що ви хочете отримати довідку, а тепер петаня, а на віщо я писала заяву 4 серпня про наданя мені довідки, якщо виконавцю потрібно дзвонити і нагадувать!!??? Мій виконавець Колісник .В.

Галина

Добрый день!Сколько времени нужно исполнителю для выдачи справки про не уплату алиментов, количество дней интересует????

Марина

Доброго дня. Я, Мойсеєнко Олександр Анатолійович, проживають за адресом: м. Київ, вул.Т.Драйзера 38, кв. 191. Звернувся до державного виконавця Ференець С.С.,яка працює за адресою: м. Київ, вул.Бальзака, 64. Цілий рік 2019, я приходив до Ференець з довідками про доходи , де було вказано, що моя заробітній плата приблизно 4000грн, але чомусь Ференець писала зарплату від 11000 до 15000 грн. З такою заробітної плати у мене борг становив 53000грн. Коли я написав скаргу на Ференець (Міністерство юстиції), то борг становив 13000грн. Сьогодні я звернувся до Ференець про перерахунок, так я готовий заплатити борг. Приніс справу про доходи, справку про відпустку під час карантину. Коли прийшов…  Детальніше »

Леонтьева Татьяна Викторовна

Добрый день.я написала запрос на получение справки про неуплату алиментов,пришла справки нет.очество должника написали не правильно еще в 2019 году,фамилию тоже.скажите на каком языке им еще писать???еще не хотят выдавать правильную справку за 2019 год.не разу еще не взяла справку что бы все совпадало.

Наталия

третий месяц подаю в письменном виде заявы, что бы получить ответ про не уплату алиментов, ответа не дают