Скарга ​на бездіяльність державного виконавця та притягнення його до дисциплінарної відповідальності

Скарга на бездіяльність державного виконавцяСкарга ​на бездіяльність державного виконавця та притягнення його до дисциплінарної відповідальності

Дана скарга подається до відділу ДВС:

  • за невиконання або неналежне виконання державним виконавцем службових обов'язків, визначених законом та іншими нормативно-правовими актами у сфері державної служби, посадовою інструкцією, а також порушенням правил етичної поведінки та інші порушення службової дисципліни.

Купити шаблон та зразок заповнення скарги на бездіяльність державного виконавця

0
0
голосування
Рейтинг
Підписатися
Повідомлення про
guest
5 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Александр

Здравствуйте. у меня есть жалоба на Вашего работника Мартин-Квитка Ирина Станиславна . просил зделать переращет по аллиментам и выслать по адресу,писал заявление, прошло уже много времени и ничего,звонил не берет трубку,или когда берет то всегда занята и на вопросы не отвечает.деньги высчитывают а жена получила не все.в этом месяце остался без зарплаты и еще еще и должен остался.

Иван

Организация — ниже плинтуса!!!

Ответы на звонки — не представляются, не называются, ведут себя по хамски.

Прошло пол года — вопрос по делу на месте!!!

И это Я хочу заплатить алименты — пусть теперь ПОЛУЧАТЕЛЬ сама бегает, я умываю руки ( у меня на руках все доказательства, что я пытался что то делать)

...а что бы вам не было скучно, я дам делу ход и пойду выше!

Инесса

Телефон не отвечает,крайнего не найдешь

Инесса

Деньги, алименты лежат на вашем депозитном счету,а мне отправить их вы не можете??? Что за беспредел? Мне звонить Райковичу на горячую линию???

Павло

Жалоба на виконавця Валевського О.О. виконавчої служби печерського р-ну м.Києва. Не можу дізнатися свій ідентифікатор доступу для отримання інформації на сайті щодо деталей виконавчого провадження, Мокрицький Павло миколайович. реєстраційний номер ВП 58348824. Виконавець Валевський О.О. не надае жодної інформаціі, ні ідентифікатор,ні перераховує і не зараховуе проплати аліментів,зв"язку з цім утворюєтся заборгованість. Нараховує аліменти ні з заробітної плати а з середньої зароботної плати по місту Києву. Відмовляєтся спілкуватись, каже всі питання вирішувати через суд.