Скарга ​на державного виконавця щодо ​внесення боржника до Єдиного реєстру боржників

Скарга на бездіяльність державного виконавцяСкарга ​на бездіяльність державного виконавця щодо ​внесення боржника до Єдиного реєстру боржників та звернення стягнення на майно та кошти боржника.

Дана скарга подається до відділу ДВС якщо:

  • державний виконавець не вніс дані про боржника до Єдиного реєстру боржників, та не винесена постанова про звернення стягнення на майно та гроши боржника.

Купити шаблон та зразок заповнення скарги на бездіяльність державного виконавця

1
1
голосування
Рейтинг
Підписатися
Повідомлення про
guest
3 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Петринко Андрій Васильович

Доброго дня.Хочемо залишити скаргу на Словянський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Східного міжрегіональногоуправління Міністерства юстиції. Телефонуємо на номера телефонів,які вказані на сайті ніхто не відповідає.Виконавець Крапілін Віталій Миколайович. Заяви були написані 20.05.2020року.Заборгованість по виконавчих провадженнях була погашена,копії квитанцій надсилали.Боржник з реєстру боржників не вилучений.На телефонні дзвінки Крапілін Віталій Миколайович не відповідає.

Александр Львов

Здравствуйте, у вас нет ссылки на размещение моей жалобы, но тема этого раздела подходит. Хочу пожаловаться в Днепропетровскую Областную государственную исполнительную службу Юго-Восточного межрегионального управления Министерства Юстиции (г. Днепр). Я был внесён в реестр должников по алиментам незаконно. Есть все доказательства регулярной выплаты алиментов и других трат на ребёнка. Бывшая жена Львова Ольга Станиславовна претензий не имеет. Причём я никогда не получал ни Исполнительный лист, ни Решение суда об алиментах. Я прописан в Верхнеднепровске, Днепропетровской области. Мое провадження открыто там. Номер 59650387. Боржник Львов Александр Игоревич, г. Верхнеднепровск, Стягувач Львова Ольга Станиславовна г. Белая Церковь. Открыто 26/07/2019г. Пытаюсь безуспешно связаться…  Детальніше »