Скарга на бездіяльність державного виконавця щодо відкриття виконавчого провадження

Скарга на бездіяльність державного виконавцяСкарга на бездіяльність державного виконавця щодо відкриття виконавчого провадження

Дана скарга подається до відділу ДВС у разі порушення:

  • строків відкриття виконавчого провадження (якщо виконавчий документ відповідає усім вищезазначеним вимогам та його пред’явлено до виконання у межах встановленого законом строку і до відділу державної виконавчої служби за належним місцем виконання рішення, відповідно до статті 26 Закону України «Про виконавче провадження» зобов’язаний: прийняти цей виконавчий документ до виконання та не пізніше наступного робочого дня з дня надходження до нього виконавчого документа виносить постанову про відкриття виконавчого провадження).
  • у разі не відправки постанови про відкриття виконавчого провадження (постанова про відкриття виконавчого провадження підлягають надсиланню стягувачу та боржникові рекомендованим листом з повідомленням про вручення не пізніше наступного робочого дня).

Купити шаблон та зразок заповнення скарги на бездіяльність державного виконавця

0
0
голосування
Рейтинг
Підписатися
Повідомлення про
guest
2 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Дарія

 

Доброго дня. 5 травня 2020 року подала заяву до виконавчої служби у м. Бобровиця про відкриття справи про стягнення аліментів на дітей з колишнього чоловіка. Пройшов місяць, але ніхто там нічого по справі не зробив. Коли дзвоню запитати, чи зареєстрували справу, відповідають уже місяць, що чекайте, лежить, ніде не дінеться. Куди мені звернутися, щоб працівники нашої виконавчої служби почали трохи ворушитися і щось робити?

 

Гость

Добрый день, С 2018года бывший муж неплатит алименты Юстиция бездейсвует. Что делать???