Скарга на бездіяльність державного виконавця щодо відкриття виконавчого провадження

Скарга на бездіяльність державного виконавцяСкарга на бездіяльність державного виконавця щодо відкриття виконавчого провадження

Дана скарга подається до відділу ДВС у разі порушення:

  • строків відкриття виконавчого провадження (якщо виконавчий документ відповідає усім вищезазначеним вимогам та його пред’явлено до виконання у межах встановленого законом строку і до відділу державної виконавчої служби за належним місцем виконання рішення, відповідно до статті 26 Закону України «Про виконавче провадження» зобов’язаний: прийняти цей виконавчий документ до виконання та не пізніше наступного робочого дня з дня надходження до нього виконавчого документа виносить постанову про відкриття виконавчого провадження).
  • у разі не відправки постанови про відкриття виконавчого провадження (постанова про відкриття виконавчого провадження підлягають надсиланню стягувачу та боржникові рекомендованим листом з повідомленням про вручення не пізніше наступного робочого дня).

Купити шаблон та зразок заповнення скарги на бездіяльність державного виконавця

0
0
голосування
Рейтинг
Підписатися
Повідомлення про
guest
8 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Дарія

 

Доброго дня. 5 травня 2020 року подала заяву до виконавчої служби у м. Бобровиця про відкриття справи про стягнення аліментів на дітей з колишнього чоловіка. Пройшов місяць, але ніхто там нічого по справі не зробив. Коли дзвоню запитати, чи зареєстрували справу, відповідають уже місяць, що чекайте, лежить, ніде не дінеться. Куди мені звернутися, щоб працівники нашої виконавчої служби почали трохи ворушитися і щось робити?

 

Галаган Олександр Володимирович

Прошу провести перевірку щодо накладення арешту на нерухоме майно Галагана Олександра Володимировича (Постанова від 14.07.2017 №52293977 Головний державний виконавець Братчун О.О.), яка не встановила всі достовірні дані про особу, та винесла постанову неправомірно!!! Так, як я Галаган Олександр Володимирович 27.04.1978 р,н, урожинець с.Новооріхівки, Лубенського р-ну, Полтавської обл. і ніколи в м. Кременчуці не проживав, в шлюбі з Галаган Н.М не перебував та сина Артема 30.06.1998 р,н. не маю! Братчун О.О. безпідставно обтяжила мене незаконними боргами, нанеста мені моральні та психологічні збитки!!!, Ганьба!!

Гость

Добрый день, С 2018года бывший муж неплатит алименты Юстиция бездейсвует. Что делать???

Постернак

Я дуже не задоволена виконавчою службою! Повна бездіяльність! Повний ігнор! Навіщо тоді закони? Діти 8 років не бачили батька, який проживає за 50 км, та ще й не платить аліментів, рідна бабуся розказує, що синові діти це не внукі! А служба Виконавча мочить! Аж мочить, не жалується нікуди то може принесе, однією проблемою менше! Так??

Юлия

Добрый вечер!!обратите внимание на роботу Кагарлицькои службы!!хамство!!1.5 месяца назад отправила документы результата никакого.при розговоре спокойно бросают трубку.мне интересно они там сидят что бы помогать людям??или просто так для вида...прошу Вас принять меры...

Сергій

Добрий день. Не одноразово звертався у відділ Голосіївського РВДВС м.Київ ГТУЮ у м.Києві, з заявою щоб закрили виконавче впровадження АСВП: 54665051 яке виписано помилково з вини державного виконавця, у зв'язку з тим, що він не розібрався у суті справи та не перевірив сплату коштів по попередньому виконавчому провадженню. Заяви в канцелярію на закриття виконавчого впровадження приймають, але не розглядають по якійсь із причин. Деккілька разів назначають інших виконавців щодо виконавчого впровадження які на той момент не працюють у даному відділення. Як з цим боротися не розумію, прошу допомоги!

Валерія

Доброго дня! На моего отца было открыто виконаче провадження про арест ½ майна так як маю другу части квартиры было открыто в 2007р. на сумму 1140 Коммунальными службами! мой отец був признаний попавший без вести 2008! в 2011 р. было опознано тела которое принадлежало моему отцу! труп був выявлен в 16,04,2007, оплатыты борг он немог! Провадження закрили, но не внесли в реестр. 31,12,2008! перед етим был суд виконавець не звявився до суду! судя по рекомендовала явитися в виконавчу службу и узнать у них, закрите виконавче провадження чи не! на видали закриття про виконавче правадження и сказали звернутися до регистрацийной служби!…  Детальніше »