Стаття 11 Закону України «Про виконавче провадження»

Стаття 11 ЗУ Про виконавче провадженняСтаття 11. Загальні строки у виконавчому провадженні

1. Строки у виконавчому провадженні — це періоди часу, в межах яких учасники виконавчого провадження зобов’язані або мають право прийняти рішення або вчинити дію.

Строки у виконавчому провадженні встановлюються законом, а якщо вони не визначені законом – встановлюються виконавцем.

2. Будь-яка дія або сукупність дій під час виконавчого провадження повинна бути виконана не пізніше граничного строку, визначеного цим Законом.

3. Строки, встановлені цим Законом, обчислюються в робочих днях, місяцях і роках, а також можуть визначатися посиланням на подію, яка повинна неминуче настати.

4. Строк обчислення заборгованості зі сплати аліментів для застосування заходів, передбачених пунктами 1-4 частини дев’ятої, частиною чотирнадцятою статті 71 цього Закону, обчислюється з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання.

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
щодо застосування виконавцями положень ЗУ «Про виконавче провадження»

Строки у виконавчому провадженні — це періоди часу, в межах яких учасники виконавчого провадження зобов’язані або мають право прийняти рішення або вчинити дію.

Строки у виконавчому провадженні встановлюються законом, а якщо вони не визначені законом – встановлюються виконавцем.

Будь-яка дія або сукупність дій під час виконавчого провадження повинна бути виконана не пізніше граничного строку, визначеного цим Законом.

Строки, встановлені цим Законом, обчислюються в робочих днях, місяцях і роках, а також можуть визначатися посиланням на подію, яка повинна неминуче настати.

З метою належного дотримання строків винесення процесуальних документів — начальник відділу постійно здійснює контроль за строками винесення процесуальних документів шляхом проведення перевірок дільниць державних виконавців

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

5 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Єлизавета

Доброго дня! підкажіть будь-ласка, яким чином або який порядок дій державного виконавця має бути під час встановлення строків виконавцем які не передбачені Законом? Чи є якісь правові акти або спеціальні визначення «розумності» таких строків, чи це все лише на власний розсуд виконавця? Завчасно дякую!

Анатолий

Мне прислали квитанцию на оплату штрафа за нарушение ПДД за 2011 год в сумме 830 гр.! Какой срок давности за штрафы? И почему молчали 9 лет

Павел

Доброго дня! Мені по суду було покладено покарання - позбавлення волі + конфіскація мого майна. накладене з явним порушенням закону?! І зразок заяви. Заздалегідь дякую за відповідь. Хорошого дня.