Стаття 21 Закону України «Про виконавче провадження»

Стаття 21 ЗУ Про виконавче провадженняСтаття 21. Участь перекладача у виконавчому провадженні

1. Під час виконавчого провадження виконавець або сторони у разі потреби можуть запросити перекладача. Перекладачем може бути будь-яка дієздатна особа, яка володіє мовами, знання яких є необхідним для перекладу. Особі, яка потребує послуг перекладача, виконавець надає строк для його запрошення, але не більш як 10 робочих днів. У разі якщо зазначена особа не забезпечить участі перекладача у визначений строк, його може призначити постановою виконавець.

2. Перекладач має право на винагороду за виконану роботу, що належить до витрат виконавчого провадження.

3. Перекладач несе кримінальну відповідальність за здійснення завідомо неправильного перекладу під час виконавчого провадження, а також за відмову без поважних причин від виконання покладених на нього обов’язків під час виконавчого провадження, про що він має бути попереджений виконавцем.

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
щодо застосування виконавцями положень ЗУ «Про виконавче провадження»

Нормами вказаної статті визначаються підстави та порядок участі перекладача у виконавчому провадженні.

Слід зазначити, що Закон не містить посилання на порядок визначення розміру винагороди перекладачу за виконану ним роботу Кабінетом Міністрів України, тобто передбачає можливість залучати перекладача до участі у виконавчому провадженні на договірних засадах за рахунок авансових внесків стягувачів.

Підписатися
Повідомлення про
guest

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

0 Коментар
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі