Стаття 28 Закону України «Про виконавче провадження»

Стаття 28 ЗУ Про виконавче провадженняСтаття 28. Надсилання документів виконавчого провадження

1. Копії постанов виконавця та інші документи виконавчого провадження (далі — документи виконавчого провадження) доводяться виконавцем до відома сторін та інших учасників виконавчого провадження, надсилаються адресатам простим поштовим відправленням або доставляються кур’єром, крім постанов про відкриття виконавчого провадження, про повернення виконавчого документа стягувачу, повідомлення стягувачу про повернення виконавчого документа без прийняття до виконання, постанов, передбачених пунктами 1-4 частини дев’ятої статті 71 цього Закону, які надсилаються рекомендованим поштовим відправленням. Боржник вважається повідомленим про початок примусового виконання рішень, якщо йому надіслано постанову про відкриття виконавчого провадження за адресою, зазначеною у виконавчому документі.

Документи виконавчого провадження надсилаються стягувачу та боржнику за їхніми адресами, зазначеними у виконавчому документі. У разі зміни стороною місця проживання чи перебування або місцезнаходження документи виконавчого провадження надсилаються за адресою, зазначеною у відповідній заяві сторони виконавчого провадження.

Документи виконавчого провадження доводяться до відома або надсилаються адресатам не пізніше наступного робочого дня з дня їх винесення.

2. Документи виконавчого провадження державним органам, органам місцевого самоврядування, банкам, іншим фінансовим установам, підприємствам, установам, організаціям, посадовим чи службовим особам можуть надсилатися у формі електронних документів.

3. За умови авансування стягувачем у порядку, передбаченому цим Законом, витрат виконавчого провадження документи виконавчого провадження можуть надсилатися його учасникам рекомендованими листами.

4. У разі якщо у виконавчому документі зазначено адреси електронної пошти стягувача та/або боржника, документи виконавчого провадження надсилаються стягувачу та/або боржнику також електронною поштою.

На підставі письмової заяви учасника виконавчого провадження документи виконавчого провадження можуть надсилатися адресатам каналами факсимільного зв’язку, електронною поштою або з використанням інших засобів зв’язку.

Документи виконавчого провадження, надіслані каналами факсимільного зв’язку, електронною поштою або з використанням інших засобів зв’язку, вважаються врученими, за наявності належного підтвердження їх одержання адресатами.

5. Виконавець або уповноважена ним особа може особисто вручити документи виконавчого провадження сторонам, іншим учасникам виконавчого провадження, також адміністрації підприємства, установи, організації, фізичній особі — підприємцю під розписку.

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
щодо застосування виконавцями положень ЗУ «Про виконавче провадження»

Копії постанов виконавця та інші документи виконавчого провадження (далі — документи виконавчого провадження) доводяться виконавцем до відома сторін та інших учасників виконавчого провадження, надсилаються адресатам простою кореспонденцією або доставляються кур’єром, крім постанов про відкриття виконавчого провадження, про повернення виконавчого документа стягувачу, повідомлення стягувачу про повернення виконавчого документа без прийняття до виконання, які надсилаються рекомендованим листом з повідомленням про вручення. Боржник вважається повідомленим про початок примусового виконання рішень, якщо йому надіслано постанову про відкриття виконавчого провадження за адресою, зазначеною у виконавчому документі.

Необхідно звернути увагу, що Законом передбачено право виконавця надсилати документи виконавчого провадження не лише засобами поштового зв’язку, але й електронною поштою, каналами факсимільного зв’язку, кур’єром.

Документи виконавчого провадження надсилаються стягувачу та боржнику за їхніми адресами, зазначеними у виконавчому документі.

У разі зміни стороною місця проживання чи перебування або місцезнаходження документи виконавчого провадження надсилаються за адресою, зазначеною у відповідній заяві сторони виконавчого провадження.

Документи виконавчого провадження доводяться до відома або надсилаються адресатам не пізніше наступного робочого дня з дня їх винесення.

Передбачено нові можливості надіслання документів.

Документи виконавчого провадження державним органам, органам місцевого самоврядування, банкам, іншим фінансовим установам, підприємствам, установам, організаціям, посадовим чи службовим особам можуть надсилатися у формі електронних документів.

За умови авансування стягувачем у порядку, передбаченому цим Законом, витрат виконавчого провадження документи виконавчого провадження можуть надсилатися його учасникам рекомендованими листами.

У разі якщо у виконавчому документі зазначено адреси електронної пошти стягувача та/або боржника, документи виконавчого провадження надсилаються стягувачу та/або боржнику також електронною поштою.

На підставі письмової заяви учасника виконавчого провадження документи виконавчого провадження можуть надсилатися адресатам каналами факсимільного зв’язку, електронною поштою або з використанням інших засобів зв’язку.

Документи виконавчого провадження, надіслані каналами факсимільного зв’язку, електронною поштою або з використанням інших засобів зв’язку, вважаються врученими, за наявності належного підтвердження їх одержання адресатами.

Виконавець або уповноважена ним особа може особисто вручити документи виконавчого провадження сторонам, іншим учасникам виконавчого провадження, також адміністрації підприємства, установи, організації, фізичній особі — підприємцю під розписку.

Документи виконавчого провадження державним органам, органам місцевого самоврядування, банкам, іншим фінансовим установам, підприємствам, установам, організаціям, посадовим чи службовим особам можуть надсилатися у формі електронних документів.

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

22 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Вадим

Прислали постанову про відкриття виконавчого провадження від 19.12.2018 про виконання вимоги від 08.11.2018, який вступив в силу 03.12.2018 . Сьогодні 17.04.2019 я отримав цю постанову всунуту в дверний отвір — що мені з нею тепер робити, чи були витриманні сроки доведення до відома?

Bogdan

Пришла постанова от управления патрульной полиции на мой адрес, ФИО, и дата рождения только не могу понять причину, так как находился дома(перелом ключицы). Максимум выходил в магазин рядом. Наверное кто-то указал в протоколе мои данные, то есть представился мной. Как мне поступить, чтоб не оплачивать штрафы за чьи-то нарушения?

Александр

Скажите пожалуйста, а за что я должен платить 37 000 штрафа? пришла бумажка по почте, но там ничего не сказано за что стягнуто штраф!!!!

Олег

Чи можна ухилитися від сплати 10% виконовчого збору, якщо під час відкриття виконавчого провадження, я знаходився у зоні бойових дій (АТО/ООС) і планую погасити борг, не скоріше чим 4 місяця, по приїзду додому.?!?

ярослав

21.04.2021 року видана постанова про порушення.

28.09.2021 року мені заблоковано рахунок виконавчою службою

Виясняю: відкрите провадження 14.09 2021 р

07.10.2021р іду на пошту Штамп відправки на конверті 24.09.2021р.(???)

З 01.10.21р (відмітка поштового відділення) по 07.10.21р.(і щеб лежало, як би я не прийшов).

Постанова набрала чинності 30.05.21р.

Провадження відкрите 14.09.2021р.

Штраф 680грн + 10%

Питання:чому з 21.04.21р. по 07.10.21р.(майже пів року) мені не було повідомлено

про порушеня- я міг давно заплатити 340грн (винний і признаю)

Іван

Обясніть будласка як це розуміти: Стягнути з боржника виконавчий збір основну винагороду приватного виконавця 10% від суми боргу, що означае основна винагорода приватного виконавця, якщо 10% від суми боргу повинно перераховуватись у бюджет.

андрій

яку сумму платить боржник держ. виконавцю

Юра

ой, не 24.04.2018, а 24.02.2018

Татьяна

Отправила «Заяву про відкриття виконавчого провадження» заказным «с додатками» и описью 03 августа 2018 года. Получила Виконавча служба 07 августа 2018 года. До сих пор не прислали «Постанову про відкриття виконавчого провадження».

Какие должны быть мои действия?

ярослав

І де сама постанова: коли, де і за що мене оштрафовано(фото)

Елена

Постановление об открытии исполнительного производства юридическому лицу было направлено не по юридическому адресу, получено не уполномоченным лицом. Считать его полученным или госисполнитель должен был направить его на юридический адрес предприятия.

Леся

Прийшло повідомлення про провадження за статтею 28 .2квітня 2022 а відкрито було 14.12.2021 за що?

Юра

Вопрос, если нарушение было 24.04.2018 а письмо пришло 21.05.2018 и написано что постанова вошла в силу 05.03.2018, а открытие исполнительного провадження с 02.05.1018 что делать?