Стаття 65 Закону України «Про виконавче провадження»

Стаття 65 ЗУ Про виконавче провадженняСтаття 65. Виконання рішення про поновлення на роботі

1. Рішення про поновлення на роботі незаконно звільненого або переведеного працівника виконується невідкладно в порядку, визначеному статтею 63 цього Закону.

2. Рішення вважається виконаним боржником з дня видання відповідно до законодавства про працю наказу або розпорядження про поновлення стягувача на роботі, після чого виконавець виносить постанову про закінчення виконавчого провадження.

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
щодо застосування виконавцями положень ЗУ «Про виконавче провадження»

При виконанні рішень про поновлення на роботі незаконно звільненого або переведеного працівника виконавець перевіряє виконання рішення не пізніш як на третій робочий день після відкриття виконавчого провадження, оскільки така категорія рішень підлягає негайному виконанню.

Слід звернути увагу на те, що рішення вважається виконаним боржником з дня видання відповідно до законодавства про працю наказу або розпорядження про поновлення стягувача на роботі та внесення відповідного запису до трудової книжки стягувача, після чого виконавець виносить постанову про закінчення виконавчого провадження.

Отже, підставою для закінчення виконавчого провадження у зв’язку з фактичним виконанням є, зокрема, внесення відповідного запису до трудової книжки стягувача.

Як свідчить практика, перешкоди у виконанні зазначених рішень чинять не лише боржники, а й стягувачі.

Таким чином, додаткових рекомендацій потребує питання щодо виконання рішень про поновлення на роботі, в частині внесення запису до трудової книжки.

Якщо боржником не внесено відповідного запису до трудової книжки з вини боржника, державний виконавець застосовує положення частини 2 та 3 статті 63 та статті 75 Закону.

Якщо боржником не внесено відповідного запису до трудової книжки в зв’язку з ненаданням трудової книжки стягувачем, виконавчий документ повертається стягувачу на підставі пункту 4 частини 1 сттатті 37 Закону (стягувач перешкоджає проведенню виконавчих дій або не здійснив авансування витрат виконавчого провадження, передбачене статтею 43 цього Закону, незважаючи на попередження виконавця про повернення йому виконавчого документа.

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0 Коментар
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі