Порядок надання інформації Пенсійним фондом України на запити органів державної виконавчої служби та приватних виконавців

Порядок надання інформації Пенсійним фондом України на запити органів державної виконавчої служби та приватних виконавців

1. Цей Порядок розроблено відповідно до частини п’ятої статті 18 Закону України від 02 червня 2016 року № 1404-VIII «Про виконавче провадження» та визначає процедуру надання інформації Пенсійним фондом України про осіб-боржників, які отримують пенсії, та інформації про джерела отримання доходів боржників — фізичних осіб на запити органів державної виконавчої служби та приватних виконавців.

2. Відповідно до цього Порядку Пенсійний фонд України надає інформацію про фізичних осіб-боржників, які отримують пенсії, розмір їх пенсій та найменування органу Пенсійного фонду України, на обліку в якому перебуває боржник, та інформацію про фізичних осіб-боржників, які працюють за трудовими та цивільно-правовими договорами, про їх останнє місце роботи.

3. Формат, структура файлів запитів та файлів відповідей, форма журналів обліку запитів та відповідей, регламент обміну інформацією, вимоги захисту інформації, терміни впровадження програмного забезпечення для взаємообміну інформацією визначаються протоколами обміну інформацією.

4. Технічна підтримка інформаційного взаємообміну Пенсійного фонду України з органами державної виконавчої служби та приватними виконавцями здійснюється Пенсійним фондом України та державним підприємством «Національні інформаційні системи».

5. Дані відправляються та передаються в електронній формі засобами телекомунікаційного зв’язку з дотриманням вимог Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг», «Про електронний цифровий підпис», «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах».

6. Ведення журналів обліку запитів та відповідей на запити здійснює державне підприємство «Національні інформаційні системи».

7. При обміні інформацією згідно з цим Порядком суб’єкти інформаційного обміну впроваджують організаційно-технічні заходи, які забезпечують захист інформації з обмеженим доступом, що передається.

8. Інформація, що передається, обробляється з урахуванням вимог законодавства про захист персональних даних та використовується органами державної виконавчої служби та приватними виконавцями виключно з метою реалізації забезпечення належного виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) в порядку, встановленому Законом України «Про виконавче провадження», і не може бути передана третій стороні, якщо інше не передбачено законом.

З оригіналом документа можете ознайомитися тут

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0 Коментар
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі