Порядок взаємодії органів державної виконавчої служби та податкової міліції при примусовому виконанні рішень судів про стягнення коштів на користь держави за позовами органів державної податкової служби

1. Цей Порядок розроблений відповідно до Законів України «Про державну виконавчу службу», «Про виконавче провадження», «Про державну податкову службу в Україні» та з метою забезпечення залучення державними виконавцями працівників податкової міліції при виконанні рішень судів про стягнення коштів на користь держави за позовами органів державної податкової служби.

2. Підставою для залучення державними виконавцями працівників податкової міліції при примусовому виконанні рішень судів про стягнення на користь держави за позовами органів державної податкової служби є постанова державного виконавця, затверджена начальником відділу державної виконавчої служби та скріплена печаткою.

3. Працівники податкової міліції залучаються державними виконавцями при проведенні примусових заходів виконання рішень судів про стягнення коштів на користь держави, винесених за позовами податкових органів, з метою надання допомоги державним виконавцям щодо виїзду на місця виконання рішень та супроводження працівників органів державної виконавчої служби при примусовому входженні до приміщень та сховищ підприємств-боржників.

4. Про залучення працівників органів податкової міліції для проведення виконавчих дій державним виконавцем виноситься постанова згідно з додатком 3 до Інструкції про проведення виконавчих дій, затвердженої наказом Міністерства юстиції України від 15.12.99 N 74/5 і зареєстрованої в Мін'юсті України 15.12.99 за N 865/4158 (із змінами і доповненнями), яка затверджується начальником відділу державної виконавчої служби і скріплюється печаткою відділу.

5. У постанові державного виконавця зазначаються назва виконавчого документа, на підставі якого здійснюється примусове виконання рішення, дата його видачі та номер, назва органу, який видав виконавчий документ, резолютивна частина рішення, підстави для необхідності залучення працівників органів податкової міліції, кількість працівників органів податкової міліції, яка необхідна для проведення виконавчих дій, час та місце проведення виконавчих дій.

6. Постанова державного виконавця про залучення працівників податкової міліції для проведення виконавчих дій не пізніше ніж за три дні до запланованого часу проведення виконавчих дій направляється керівнику відповідного органу державної податкової служби.

7. Керівник відповідного органу державної податкової служби в залежності від місця проведення виконавчих дій та характеру примусових заходів виконання рішення надає розпорядження підпорядкованому керівнику підрозділу податкової міліції щодо направлення необхідної кількості працівників органів податкової міліції для забезпечення проведення державним виконавцем виконавчих дій.

8. Про одержання постанови державного виконавця та прийняте рішення щодо виділення працівників податкової міліції для участі у проведенні виконавчих дій керівник органу державної податкової служби письмово повідомляє державного виконавця не пізніше наступного дня після її отримання.

9. Працівники податкової міліції при проведенні державним виконавцем виконавчих дій діють у межах компетенції та повноважень, встановлених Законами України «Про державну податкову службу в Україні», «Про міліцію».

З оригіналом документа можете ознайомитися тут

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0 Коментар
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі