Заява щодо видачі довідки про наявність заборгованості зі сплати аліментів

Заява щодо видачі довідки про наявність заборгованості зі сплати аліментівЗаява щодо видачі довідки про наявність заборгованості зі сплати аліментів

Відповідно до законодавства у разі надходження до органу державної виконавчої служби заяви стягувача про видачу довідки про наявність заборгованості зі сплати аліментів орган державної виконавчої служби протягом трьох робочих днів видають стягувачу довідку про наявність заборгованості зі сплати аліментів, яка скріплюється печаткою органу державної виконавчої служби.

Для видачі довідки виконавець обчислює розмір заборгованості зі сплати аліментів з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання.

Якщо сукупний розмір заборгованості зі сплати аліментів з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання є меншим, ніж сума відповідних платежів за три місяці, орган державної виконавчої служби письмово повідомляє стягувача про відмову у видачі довідки та надає йому розрахунок заборгованості.

Завантажити зразок заяви щодо видачі довідки про наявність заборгованості зі сплати аліментів

Підписатися
Повідомлення про
guest

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

3 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Марина

Добрый день могу ли узнать как правильно написать заявление для подачи его в соц.службы для оформление помощи одиноким матерям? И могу я заказать эту справку онлайн?

Тетяна

Можна зразок заяви про відкрите впровадження про стягнення аліментів

Щерба Світлана Григорівна

Доброго дня!

Я, Щерба Світлана Григорівна прошу надати мені довідку — розрахунок про заборгованості елементів з Щерби Руслана Дмитровича на двох дітей Щербу Яну Русланівну дата народження 22.08.2008 року і Щербу Ольгу Русланівну дата народження 25.07.2013 року. Номер справа 128/2233/20 з 27.08.2020 року в розмірі 1/3 частина від доходу щомісячно, але не менше 50% прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку.