Зразок заяви про зняття арешту з рахунків

Заява про зняття арешту з рахунківЗаява про зняття арешту з рахунків

Згідно ч.1 статті 56 ЗУ «Про виконавче провадження», арешт майна (коштів) боржника застосовується для забезпечення реального виконання рішення.

Однак, відповідно до ч. 1,2 ст.128 Кодексу законів про працю України, при кожній виплаті заробітної плати загальний розмір усіх відрахувань не може перевищувати двадцяти процентів, а у випадках, окремо передбачених законодавством України, — п`ятидесяти процентів заробітної плати, яка належить до виплати працівникові. При відрахуванні з заробітної плати за кількома виконавчими документами за працівником у всякому разі повинно бути збережено п`ятдесят процентів заробітку.

Статею 43 Конституції України гарантовано, що право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом.
Згідно ч. 1 статті 115, ч. 5 статті 97 КЗпП України, ст. 22, ч. 1, 6 статті 24, ч. 3 статті 15 Закону України «Про оплату праці» визначено, що своєчасність та обсяги виплати заробітної плати працівникам не можуть бути поставлені в залежність від здійснення інших платежів та їх черговості, оплата праці працівників підприємства здійснюється в першочерговому порядку, всі інші платежі здійснюються підприємством після виконання зобов`язань щодо оплати праці.

Отже, накладення арешту на рахунки боржника які призначені для виплати пенсії, заробітної плати грубо порушує конституційні права громадян.

Статтею 57 ЗУ «Про виконавче провадження» визначено, що арешт майна боржника направлений насамперед для забезпечення реального виконання рішення, тобто стягнення сум за виконавчим документом на користь стягувача.

В той же час при наявності законодавчого обмеження та заборони на стягнення таких коштів, накладення арешту на рахунки боржника, які призначені для виплати пенсії, та для обліку коштів соціального страхування в національній валюті унеможливлює своєчасну виплату пенсії та заробітної плати, що призводить до порушення конституційних прав громадян.

Завантажити зразок заяви до приватного виконавця щодо зняття арешту з рахунків

Підписатися
Повідомлення про
guest
34 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Александр

обратитесь к адвокату. Он все подготовит и исполнитель снимет арест.

тел адвоката 0999707720

zinadnistranska@gmail.com

Якщо в чоловіка зробили арешт на картку зарплатну. Як її зняти і отримати кошти

Яна

Как снять арест с карты на которую получаю алименты?

Анатолій

Доброго дня.

Потрібно зразок заяви про зняяття арешту з карткового рахунку.

Таня

Как правильно написать заявление для снятия ареста с социальных выплат

Ирина

У меня заблокировали карты кридитную и карту для виплат на каторую полючаю по утере кормилица как её разблокировать

Катя

Я вообще в шоке, у меня соц выплаты, а мне наложили арест, я уже и справку предоставила, сказали что отправили письмо но уточнить пыталась номер письма, с меня тупо посмеялись! Что же делать?

Людмила

Доброго ранку! Якщо арешт накладено на кредитну картку, останні кілька місяців я оплачую кредит без затримок. Але в банку сказали, що виконавча служба наклала арешт. Що мені робити? Чи потрібно сплачувати кредит? Дякую!

Катя

Куда обращаться? Я уже предоставила довидку что карта соц, они её получили,и сказали что отправили письмо на снятия ареста, но прошу мне номер письма сказать для отправки,и тишина... Что же делать?

Сергей

Если с карты сняли деньги,когда снимут арест?

Валентина

як знять арешт на якій получаю аліменти ідитячі гроші що мині робить.

Олександр

Доброго дня!

Скажіть будь ласка, в мене заблокували рахунки. Борг я оплатив і в банку взяв довідку, які подальші мої дії, якщо не можу зв'язатися з приватним виконавцем(не можна дозвонитись)?

Светлана

Обращайтесь 0937601741, помогу снять аресты и оспорить через суд

Анастасія

Приввтний виконавець наклав арешт на рахунок,окрім соцвиплат більше ніякого рахунка немвє.Що робити і куди звертатися так як той виконавець не хоче знімати арешт?

Роман

знімаємо арешти, тел. 0951322109 0963859105

Олена

Добрый день, как узнать когда снимут арест если документы и заяву уже отвезла прошло 7 днив

Дмитро

Заблокували зарплатну картку, як її розблокувати

Лариса

Доброго дня! за яким номером телефону можна отримати консультацію. ...Суть коротко: за рішенням суду по стагненню боргу по кредитній картці приватбанку — ДВС видала в інший банк Постанову про блокування усіх рахунків божника — з пенсійної картки, підприємницької діяльності даної особи, зарплатну картку, тощо. Хоча особа не як підприємець, а фізична мала картку в приватбанку. Потрібно скласти заяву, а потім позов до суду на дії виконавця, банку, та оскарження рішення суду щодо спрощеного розгляду позовної заяви приватбанку без можливості перевірки фактів та доказів по приватбанку... Дякую. Прошу на адресу : dyvobudir@gmail.com

Артем

Арест накладывается на все банки? То есть если я буду получать зарплату в другом банке, там тоже арест?

Євген

Доброго дня потрібна допомога в мене заблукований картковий рахунок стоїть арешт?

Надежда

Как написать заяву о снятии ареста с карты соц выплат и какие документы предоставить?

Оксана

Як отримати довідку про відсутність аресту на нерухоме майно?

Валентина

як написать заяву