Зразок заяви про зняття арешту з рахунків

Заява про зняття арешту з рахунківЗаява про зняття арешту з рахунків

Згідно ч.1 статті 56 ЗУ «Про виконавче провадження», арешт майна (коштів) боржника застосовується для забезпечення реального виконання рішення.

Однак, відповідно до ч. 1,2 ст.128 Кодексу законів про працю України, при кожній виплаті заробітної плати загальний розмір усіх відрахувань не може перевищувати двадцяти процентів, а у випадках, окремо передбачених законодавством України, — п`ятидесяти процентів заробітної плати, яка належить до виплати працівникові. При відрахуванні з заробітної плати за кількома виконавчими документами за працівником у всякому разі повинно бути збережено п`ятдесят процентів заробітку.

Статею 43 Конституції України гарантовано, що право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом.
Згідно ч. 1 статті 115, ч. 5 статті 97 КЗпП України, ст. 22, ч. 1, 6 статті 24, ч. 3 статті 15 Закону України «Про оплату праці» визначено, що своєчасність та обсяги виплати заробітної плати працівникам не можуть бути поставлені в залежність від здійснення інших платежів та їх черговості, оплата праці працівників підприємства здійснюється в першочерговому порядку, всі інші платежі здійснюються підприємством після виконання зобов`язань щодо оплати праці.

Отже, накладення арешту на рахунки боржника які призначені для виплати пенсії, заробітної плати грубо порушує конституційні права громадян.

Статтею 57 ЗУ «Про виконавче провадження» визначено, що арешт майна боржника направлений насамперед для забезпечення реального виконання рішення, тобто стягнення сум за виконавчим документом на користь стягувача.

В той же час при наявності законодавчого обмеження та заборони на стягнення таких коштів, накладення арешту на рахунки боржника, які призначені для виплати пенсії, та для обліку коштів соціального страхування в національній валюті унеможливлює своєчасну виплату пенсії та заробітної плати, що призводить до порушення конституційних прав громадян.

Завантажити зразок заяви до приватного виконавця щодо зняття арешту з рахунків

Підписатися
Повідомлення про
guest

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

75 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
zinadnistranska@gmail.com

Якщо в чоловіка зробили арешт на картку зарплатну. Як її зняти і отримати кошти

Яна

Как снять арест с карты на которую получаю алименты?

Таня

Как правильно написать заявление для снятия ареста с социальных выплат

Світлана

На мою зарплатну картку наложен арешт,як його зняти?

Людмила

Доброго ранку! Якщо арешт накладено на кредитну картку, останні кілька місяців я оплачую кредит без затримок. Але в банку сказали, що виконавча служба наклала арешт. Що мені робити? Чи потрібно сплачувати кредит? Дякую!

Анастасія

Приввтний виконавець наклав арешт на рахунок,окрім соцвиплат більше ніякого рахунка немвє.Що робити і куди звертатися так як той виконавець не хоче знімати арешт?

Маргарита

Доброго дня мені заблокували банківські рахунки , я подзвонила до виконавчого мені відповіли що я повинна явитись самостійно та написати заяву я пояснила що в мене не має можливості прийти самостійно я запитала чи можу я якось написати віддалено або в електронному вигляді на приклад написати власноруч заяву та відправити на емейл мені відмовили скажіть будь що я можу зробити у такому разі щоб зняли арешт на дві мінімальні зарплати

Катя

Я вообще в шоке, у меня соц выплаты, а мне наложили арест, я уже и справку предоставила, сказали что отправили письмо но уточнить пыталась номер письма, с меня тупо посмеялись! Что же делать?

Катя

Куда обращаться? Я уже предоставила довидку что карта соц, они её получили,и сказали что отправили письмо на снятия ареста, но прошу мне номер письма сказать для отправки,и тишина... Что же делать?

Олександр

Доброго дня!

Скажіть будь ласка, в мене заблокували рахунки. Борг я оплатив і в банку взяв довідку, які подальші мої дії, якщо не можу зв'язатися з приватним виконавцем(не можна дозвонитись)?

Оксана

Как снять арест с карты на которую приходит зарплата

Валентина

як знять арешт на якій получаю аліменти ідитячі гроші що мині робить.

Надежда

Как написать заяву о снятии ареста с карты соц выплат и какие документы предоставить?

Светлана

Обращайтесь 0937601741, помогу снять аресты и оспорить через суд

Олена

Добрый день, как узнать когда снимут арест если документы и заяву уже отвезла прошло 7 днив

Дмитро

Заблокували зарплатну картку, як її розблокувати

Лариса

Доброго дня! за яким номером телефону можна отримати консультацію. ...Суть коротко: за рішенням суду по стагненню боргу по кредитній картці приватбанку — ДВС видала в інший банк Постанову про блокування усіх рахунків божника — з пенсійної картки, підприємницької діяльності даної особи, зарплатну картку, тощо. Хоча особа не як підприємець, а фізична мала картку в приватбанку. Потрібно скласти заяву, а потім позов до суду на дії виконавця, банку, та оскарження рішення суду щодо спрощеного розгляду позовної заяви приватбанку без можливості перевірки фактів та доказів по приватбанку... Дякую. Прошу на адресу : dyvobudir@gmail.com

Євген

Доброго дня потрібна допомога в мене заблукований картковий рахунок стоїть арешт?

Елена

Доброе утро. Скажите пожалуйста как можно скорее снять арест с карты на которую я получаю деньги на ребёнка ? Я уже почти месяц не могу понять как мне правильно написать заявление и главное чтобы оно дошло куда надо,( снять арест с карты для социальных выплат на ребёнка). Я мама одиночка и я росситвваю на эти средства которые получаю от государства. И щас так получилось что я не могу воспользоваться деньгами для того чтобы купить ребенку лекарство и памперсы салфетки влажные,и.т.д. Уже скоро ещё одна сумма прийдёт на счёт и обратно месяц без денег. Я щас нахожусь в другом городе и…  Детальніше »

Ирина

Нотариус Ефименко Денис Олегович,наложил арест на все мои счета. И после оплаты долга и всег его услуг на связь не выходит и арест не снимает.

Анна

Як зняти арешт з карты

Ирина

У меня заблокировали карты кридитную и карту для виплат на каторую полючаю по утере кормилица как её разблокировать

Сергей

Если с карты сняли деньги,когда снимут арест?

Анатолій

Доброго дня.

Потрібно зразок заяви про зняяття арешту з карткового рахунку.

Оксана

Як отримати довідку про відсутність аресту на нерухоме майно?

Артем

Арест накладывается на все банки? То есть если я буду получать зарплату в другом банке, там тоже арест?

Вікторія

Доброго вечора скажіть будь ласка як зняти арешт с всіх видів карти? Просто у мені наложили арешт без мого відома.

Галина

Я би хотіла щоб зняли арешт я в труднощі становищі всі рахунки арештовані що мені робити ???

Вадим

Здравствуйте на мой счёт наложен арест я получаю пенсию по инвалидности, суд прошел ещё в сентябре этого года судебные издержки мне насчитали 3400 гр я сразу заплатил 1000 и мне сказали что остальную сумму снимут с карты. Но сейчас счёт ещё заблокирован и с меня хотят снять 3400 хотя я заплатил 1000 наличными помогите как быть

Оксана

Как правильно заделать что б разблокировали детскую карту и вернули туда деньги

Александра

Если проплатила долг по привату, но карты все ещё заблокированы, что делать? В Дие уже светится, что долг погашен. Номер моего исполнителя не обслуживается

Віктор

Віктор,м.Тернопіль.Скажіть, будь-ласка,як вийти з такої ситуації,коли мене без мене осудили за ДТП 2019 році і визнали безпідставно винним,а потім ще без мене осудили в 2021 році виплатити суму страхівки страховій фїрмі і мій рахунок в Приватбанку в листопаді 2021 року заблокували,де я отримую лише пенсію по інвалідності (2 група) і субсидію за газ?Крім того ,як я лише написав заяву,про отримання пенсії через пошту,то там почали вираховувати з пенсії (1940 грн.) 400 грн.На скільки це законно,адже сама пенсія нижча за мінімальну і є за гранню фізичного виживання?Чи можна якось подати апеляцію на правове свавілля,коли людину судять таємно і без можливості захистити…  Детальніше »

Last edited 1 рік назад by Віктор
Людмила

Як зняти арешт з соціальних виплат та аліментів, виконавчій службі писали заяву на звільнення від арешту та надавали виписку з банку але нічого не відбувається підкажіть будь ласка що робити далі

Евгений

Здравствуйте. Какая процедура, и что нужно сделать или куда обратиться для снятия ареста с социальной карты ?? Спасибо.

Светлана

Подскажите пожалуйста у меня наличными нет деньги все на карте арестованной могут ли они м.ю. снять что бы погасить кредит

Андрей

Здравствуйте, как снять арест с карты, или узнать причину ареста

Світлана

Как разблокировать карту, на которую перечисляют зарплату, в военное время?

Марія

Добрий день. Допоможіть зняти арешт із пенсійної картки, я діабетик у мене вже два місяці заблокована картка Приватбанку хоч кредиту в цьому банку я немаю, як дальше жити

Ольга

Добрый день. У меня исполнительная служба наложила арест на детскую карту. Что дела и не знаю почему?

Максим Васильович

Як зняти арешт з рахунку відповідно до ст 198 кабінету міністрів України від 02.03.2022?

Вікторія

Як зняти арешт з банківської карти боржника?

Галина

Мне нужен образец заявления для подачи нотариусу о снятии ареста с карточки куда зачисляется пенсия

Ольга

Доброго дня.Підскажіт будь ласка як написати правильно заяву державному виконавцю про зняття арешту з банківського рахунку на яку я отримую аліменти .

Леся

Стан виконавчого впровадження: відмовлено у відкритті, але на картки накладено арешт. Чи правомірно це? І разом з тим накладено арешт картки на соцвиплати.

Валентина

як написать заяву

Юлия

Арестовали счета из за микро займа. Насчитали кучу сверху займа дополнительных денег. Хочу обратится в суд с исковым заявлением. Ищу образец.