Бориспільський відділ державної виконавчої служби у Бориспільському районі

Бориспільський відділ державної виконавчої служби у Бориспільському районі Київської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)Бориспільський відділ державної виконавчої служби у Бориспільському районі Київської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Адреса знаходження: 08300, Київська область, місто Бориспіль, вулиця Київський шлях, будинок 63

Телефон: (04595) 5-13-72, (098) 114-68-19, (096) 407-97-70

Електронна пошта: info@bp.ko.dvs.gou.ua, borispol.dvs@ukr.net

Графік роботи відділу: понеділок — четверг з 08.00 до 17.00, п'ятниця з 08.00 до 15.45

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: середа: з 15.00 до 18.00, п’ятниця: з 09.00 до 12.00.

Реквізити депозитного рахунку відділу (Державна казначейська служба України)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA328201720355279001034977156, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34977156, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Бориспільський відділ державної виконавчої служби у Бориспільському районі Київської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Реквізити депозитного рахунку відділу (АТ «Укрексімбанк»)

Номер рахунку у форматі IBAN: UA563223130000025306000000401, МФО 322313, код ЄДРПОУ 34977156, банк одержувача АТ «Укрексімбанк»

Одержувач: Бориспільський відділ державної виконавчої служби у Бориспільському районі Київської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

 

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

48 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Олексій

Моє прізвище Литвиненко Олексій Миколайович. 11.03.1984 р.н. Проживаю вул Лютнева 10 кв. 41. Я дізнався,що на моє майно бориспільська виконавча служба наклала арешт.Виконавча служба пояснила що вони не накладали арешт.але потім в записах виявилося що це всеж таки підтвердилося Я звернувся з заявою про розяснення. Згідно закону заява розглядається один місяць. Всі сроки пройшли. Відповіді не отримав. РОЗЯСНІТЬ...згідно якого правопорушення на меє майно(якого на той час у мене не було окрім автомобіля) наклали арешт. Якщо це помилка то хто за це поніс відповідальність і яку...Чому виконавча не дотримується З

аконів Украіни ...

Валентина

В двс сидять сами зажрание корупционери

Максим

Доброго дня А як я можу з'являтись должником аліментов коли в мене немає дітей????

Ирина

Здравствуйте. Подскажите, есть ухвала с Суда Ирпенского о взыскании алиментов, направили с этим документом по регистрации должника, то есть в Борисполь. Мне с детьми сложновато в Борисполь ехать можно ли этот вопрос решить через почту или интернет дабы не ехать так далеко?

Сергій Анатолійович

Доброго дня! Я, Васюков Сергій Анатолійович, отримав на свою електронну пошту лист з ПриватБанку з повідомленням про те, що на мій рахунок накладено арешт. В відділенні ПриватБанку я дізнаюсь, що дійсно є постанова про арешт коштів боржника від 22.04.2020 виконавче провадження № 61564765 на примусове виконання постанови Бориспільського ВП № АПО18№8342501 від 28.10.2019. Про: Стягнути з Васюкова Сергія Анатолійовича на користь держави штраф в сумі 102 грн. Питання в тому, що я не маю жодного відношення до тієї людини, на яку накладався штраф, як виявилось, то є моїм однофамільцем. Я зареєстрований та мешкаю в Запорізькій області і маю іншу дату…  Детальніше »

Любовь

Здравстуйте, можно узнать эллектронный адресс выконавчей службы,и копию заявы для справки о перерасчете алементов. Спасибо

Виталий

Здравствуйте Я очень сильно хочу узнать на яком основании у 2021р.Првцивник Виконавчой служби ненадав мени жоднои информации ким було видано постанову про виконавче провадження.И скрылся бистро за дверью

Андрей

Доброго дня у меня периодически накладывается арешта счёта, а я смотрел в дие такту меня всё чисто почему его время от времени накладывают подальше?

Татьяна

Помогите разобраться в ситуации с выплатов алиментов. На протяжении 2017г плательщик алиментов официально не был трудоустроен, но работал на 3-х фирмах и получал дохол. В исполнительную службу без моего ведома написал заявление, что будет помогать сам. На сегоднешний день зпл начисляется официально и 25% аллименты это намного больше, чем получаем сейчас. Помогите, как посчитать сумму аллиментов если человек официально не был трудоустроен

Светлана

добрый день !

скиньте пожалуйста адрес электронной почты Вашей ,мне нужно отправить документ

Таня

Скажіть будь ласка мая справа находится в Бериславській юстиції с 2010 року,але дій ніяких немає.

Чоловік знаходиться у Борисполі заборгованість становить понад 45.тисяч. неодноразово зверталася до юстиції але нічого.

Може ви допоможете.

Чи одразу до Києва звертатися?

Тетяна

Підскажить будь-ласка, нотаріально була оформлена іпотека з ТОВ, іпотеку виплатили, тепер, щоб зняти обмеження вони вимагають йти до їх нотариуса та оформлювати знятя іпотеки та обмежень з майна тільки через нього. Це законно? Чи можно зробити це в державних органах?

Світлана

Кондакова Михайло Володимирович, уродженець села Любарці. Роками не виплачує аліменти. При цьому досить активний, нині піариться разом з депутатом Київської обласної ради Олександром Мефодієм. Невже так складно такого активіста примусити виконувати закон і платити аліменти? Чому ваша виконавча служба нічого не робить?

Тетяна Василенко

Суд присудив аліменти в розмірі ¼частини два місяці тому, але ще жодного разу не отримали кошти!

Людмила

Неоднократно зверталася у вирішенні ситуації з невиплатою аліментів від колишнього, але ніхто навіть не реагує. Останнього разу направляла заяву 14 серпня 2019 року, вже термін 10 днів,як вони полюбляють говорити пройшов, а я так і не отримала відповіді. Також, щодо іншого виконавчого провадження, вони не хочуть добросовістно ставитися до людей. Я оплатила свої кошти на провадження, які зобовязувалися повернути, але до цього часу так і не прийшли всі кошти, мало того ще за мій рахунок знімали комісію.Прошу вищестоящих органів допомогти таким як я людям, щоб з нас не знущалися. З нас вимагають в двоє більше, а самі нічого не хочуть…  Детальніше »

Максим

Як мені дізнатися деталі виконавчого провадження. Скільки треба платити, за що, і т. Д.

Валентина

Доброго дня! Де можна взнати новий рахунок для зарахування боргів за виконавчим провадженням (IBAN)? На сайті ще не змінено.

Горкунова Юлия

Здравствуйте, как связаться с исполнителем по делу ВП 57359736 по штрафу , ответчиком является Горкунова Юлия Константиновна. Для получения реквизитов для уплаты штрафа. Счета мои заблокированы.До уплаты штрафа я могу съездить в отпуск? после травмы для лечения. Возможно ли разблокировать счета для упаты долга. Не будет ли проблем в аэропорту?

Виктория

Как узнать какую сумму мне присудил исполнительный комитет, и через какие счета мне платить? А то в банке карточку на соцвыплаты заблокировали,и ничего объяснить не могут.

Анна

Здравствуйте,как можно узнать номер телефона исполнителя с Бориспольской исполнительной службы ,фамилия Вовк

Aliona

Доброго дня! Коли можна очікувати виплату аліментів? Фірма кошти перерахувала ще в п'ятницю, 7.02

Бориспіль ВДВС

змініть будь-ласка електронну адресу відділу — діюча адреса: borispol.dvs@ukr.net, — info@bp.ko.dvs.gov.ua — тимчасово не працює, borispolvdvs@ukrpost.ua — не працює.

Бориспіль ВДВС

Добрий день. електронанна пошта info@bp.ko.dvs.gov.ua вже працює, просимо добавити до існуючої borispol.dvs@ukr.net

Ярмоленко Есения Николаевна

Дрбрый день мой бывший муж мне не платит алименты с октября месяца 2019 года ,он мне платил в течении трёх месяцев после присвоения алиментов судом,давал мне на руки деньги , тесть никаких чеков у меня нет и на данный момент он исчез и нет его тесть не выходит на связь .Есть у меня дочь ей шесть лет и я хочу повести за границу её чтобы отдохнуть , подскажите пожалуйста как можно скорее оформить разрешение на выезд ребенка за границу и что для этого нужно сделать и какие нужно документы.Знаю что есть закон если алиментщик не плотит в течение четырех месяцев…  Детальніше »

Ярмоленко Есения Николаевна

Добрый день, мой бывший муж мне не платит алименты с октября месяца 2019 года , он мне выплачивал в течение трёх месяцев после присвоения судом ему алиментов,но на данный час он мне не платит как я сказала с октября месяца,я не знаю где он и где его искать .Я хочу поехать за границу с дочерью на отдых ,но нужно разрешение отца ,но его нет и я не знаю где он . Подскажите как мне оформить разрешение и какие документы нужны и что для этого необходимо ,знаю что есть закон если алиментщик не плотит четыри месяца я могу поехать с дочерью…  Детальніше »

Бориспіль ВДВС

ПОВТОРНО Добрий день. електронанна пошта info@bp.ko.dvs.gov.ua вже працює, просимо добавити до існуючої borispol.dvs@ukr.net

Оксана

Скажіть можнаскасувати виконавче провадження. Подала на аліменти але адвокат сказав поки сама я не віднесу у виконавчу рішення суду нічого не буде. А виявилось що все пішло у виконавчу. З чоловіком ми вирішили помиритись хочу скасувати рішення. Як це можна зробити?

Last edited 3 років назад by Оксана
Людмила

Моє Прізвище Матяш Людмила Петрівна. Коли можна очікувати аліменти? Фірма перерахувала ще 14.10.2020.

Лой Людмила

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи можна звязатися із судовим виконавцем по телефону? Справа по несплаті аліментів ( боржник в с.Ревне). Якщо так, надішліть, будь ласка, номер телефону судового виконавця ( мобільний). Дякую

Наталія

Добрий день. Зорієнтуйте що далі робити та куди звертатись з питанням Бориспільський суд прийняв рішення та є три виконавчі листи далі по процедурі щоб отримати виплату що потрібно робити далі ??? (в який кабінет звернутись та які документи потрібно надати додатково???? (що входить в пакет обов'язкових документів)

Євгенія

Вітаю!

Підкажіть, протягом якого часу після сплати стягнення/штрафу зараховуються кошти та закривається виконавча справа?

Олег

Бориспільський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

обідню перерву перенісна на 12год
мария

добрый день!Подскажите пожалуста по чему по элиментам много так на считали и списали у человека который служит?

Сергій

Я в розводі. Моя бивша дружина хоче забрати заяву. Її влаштовує те що я їй так плачу