Печерський районний відділ державної виконавчої служби міста Київ

Печерський районний відділ державної виконавчої служби у місті КиєвіПечерський районний відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління міністерства юстиції (м. Київ)

Адреса знаходження: 01011, місто Київ, вулиця Різницька, будинок 11-Б.

Телефон: 097-130-95-59, (044) 280-79-92, (044) 280-79-92 (канцелярія відділу), (044) 280-98-58, (044) 280-81-03, (044) 280-79-17, (044) 280-96-17, (093) 763-74-43.

Електронна пошта: vdvs.pech@gmail.com

Графік роботи відділу: понеділок — четверг з 09.00 до 18.00, п'ятниця з 09.00 до 16.45.

Обідня перерва: з 13.00 до 13.45.

Вихідні дні: субота та неділя.

Графік прийому: середа: з 15.00  до 18.00, п’ятниця:  з 09.00 до 12.00.

Номер рахунку у форматі IBAN: UA928201720355259000000700899, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34979022, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Печерський районний відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління міністерства

Реквізити рахунка відділа (для сплати авансових внесків)

Номер рахунку у форматі IBAN: невідомо, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34979022, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Печерський районний відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління міністерства

172
Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
новіше старіше
Повідомлення про
Олександр
Гість
Олександр

Доброго дня! Підкажіть, через який час знімається блокування рахунку підприємства після того, як вже було стягнуто сумму заборгованості?

Татьяна
Гість
Татьяна

Подскажи пожалуйста почему провадження открыто по алиментах а сами алименты мне целый год не приходят? Почему выконавець не наложил арешт на имущество?

Наталия
Гість
Наталия

Скажыте какие документы мне нужно подать если я получаю алименты но поминяла фамилию

Марина
Гість
Марина

Хозяйственным судом Днепропетровской области 13.05.2017 года был выдан Приказ на принудительное исполнение о взыскании с ПАО "НАК «Нефтегаз Украины» 2 773,37грн. судебного сбора.

Помогите в какую исполнительную службу г. Киева необходимо направить оригинал данного Приказа и оплатить авансовый сбор.

Вікторія
Гість
Вікторія

Доброго дня ви б не могли уточнити реквізити на оплату авансового платежу 2% в печерську виконавчу службу?

Юрій
Гість
Юрій

Доброго дня! Маю виконавче впровадження щодо порушення ПДР дворічної давнини,але також маю квитанцію про сплату штрафу також відповідно дворічної давнини... Підкажіть,будь ласка, які мої дії щодо вирішення даного питання? Дякую

Вікторія
Гість
Вікторія

Доброго дня! Підскажіть будь-ласка в яку виконавчу службу м.Києва відправляти лист по виконавчому впровадженні, якщо адреса відповідача ТОВ «Автотехнікс Україна» м.Київ вул.Німанська 10а ?

Олександр
Гість
Олександр

Добрый день.

Первый номер который указан в контактах — это телефонный номер исполнителей, вас не смогут проконсультировать, они перенаправляют на номер в канцелярию. 044 280 79 92. Поменяйте контактную информацию.

Светлана
Гість
Светлана

Подскажите кто сейчас место Мирошник Екатерины работает?

Оксана
Гість
Оксана

Розсіяність будь ласка, в шаблоні квитанції для сплати авансового внеску, в призначенні платежу зазначено : «Авансовий внесок по в/д № ________________________________виданого _________року». Що таке «в/д» ?

Володимир
Гість
Володимир

На який рахунок сплачувати судовий збір який присуджений на користь держави та виконавчий збір/основну винагороду виконавця, оскільки в постанові про відкриття виконавчого провадження не зазначені реквізити.

Тетяна
Гість
Тетяна

Доброго дня!Можна дізнатися перелік документів Які потрібно Вам надіслати листом для виконання рішення суду(стягнення адміністративного платежу з ТзОВ на користь фізичної особи)і розмір авансового внеску?

Тетяна
Гість
Тетяна

Дякую за відповідь!А Можна отримати зразок заяви?

Володимир
Гість
Володимир

Добрий день!

Маю виконавче впровадження щодо порушення ПДР.

Штафи сплочено у вереснi, щоб зняти арешт можливо вiдправити на електронну адресу? Як швидко оновлюэться база щодо арешту? Дякую

Володимир
Гість
Володимир

Доброго дня! Підскажіть чи зобовязаний державний виконавець зупинити виконавче провадження якщо Верховним Судом зупинено виконання рішення суду на підставі якого було видано виконавчий лист.

Татьяна
Гість
Татьяна

Добрый день, уточните, пжс, должник по адресу 03133, м.Київ, вул.Госпітальна,12 Г исполнительний лист направлять Печерський районний відділ державної виконавчої служби міста Київ?

Сергiй
Гість
Сергiй

Доброго дня !!! Вiдкрито виконавче впровадження 12.04.2018 .Концелярiя говорить звонiть виконавцю, або начальнику.За 1.5 мiсяця не змiг дозвонитись жодного разу.(Виконавець — заступник , начальника номер також не працюе) Як так ? Як взнати про деталI?

Сергей
Гість
Сергей

Добрый день !!! Как связываться с виконавцем или начальником ? Не один телефон не отвечает .Канцелярия не кого не зовёт.

Максим
Гість
Максим

Добрий день. Приватбанк мені заблокува картку. На гарячий лінії сказали звернутись у виконавчу державну службу. У реєстрі на мені висять якісь два штрафи за порушення ПДД, висунуті Печерським районним відділом державної виконавчої служби міста Київ. Куди мені звертатись для вирішення цього питання?

Наталія
Гість
Наталія

Добрий день !

Отримала виконачі листи про відкриття виконавчого провадження на сумму 340 грн.+ 34 грн. виконавчий збір , та 320 грн.+32 грн.Сумми зазначені в листах сплатила на рахунок ,який мені надали в виконавчій службі Печерського району.

Через місяць наклали арешт на майно.Після повторного візиту до виконавця виявилось ,що потрібно сплатити ще 402 грн.Зі слів виконавця за відкриття виконавчих проваджень.Але в листах про це нічого не сказано і звідки 402 грн. я не зрозуміла ,все тільки на словах. Прошу пояснить що я повинна сплачувать ,те що вказано в листах провиконавче провадження ,чи є ще скриті платежі.

Дякую.

Анастасия
Гість
Анастасия

Добрый день,

В связи с нарушениями ПДД, было 3 ВП — 54630462, 54871354, 56227924. Штрафы по ним полностью оплачены. Были на приеме у исполнителей, при нас все отметили и дела закрыли. Это было больше 2х недель назад, а арест со счета Приватбанка не снят до сих пор. В приватбанке сказали, что исполнительная арест не сняла. Как такое может быть?

Наталия
Гість
Наталия

Добрый день! Подскажите Ф.И.О. начальника Печерского отдела исполнительной службы.

Спасибо

Виктор
Гість
Виктор

Здравствуйте меня зовут Иванов Виктор Викторович направил решение суда с остальными документами. В исполнительную службу,по «Автотехниксу» Уже давно прошли все сроки. Тел.не отвечают. Уведомлений никаких нет. Что делать, или куда жаловатся.

Людмила
Гість
Людмила

чи можливо замовти поштою довідку про заборгованість по аліментах,впровадження та виконачий лист знаходиться в Печерській ДВС?

Людмила
Гість
Людмила

2 місяці тому я надіслала в Печерській ДВС лист-заяву про видачу мені довідки про несплату аліментів боржником,коли вибуде відповідь?!

Александр
Гість
Александр

Здравствуйте,подскажите пожалуйста,я выйграл дело в Артёмовском межрайонном суде по невыплаченной заработной плате у ПАО Укрзалізниця,хочу решение суда направить вам,какое нужно заполнить заявление?

Елена
Гість
Елена

Подскажите, куда жаловаться или что делать, если после закрытия долга и уплаты исполнительного сбора прошло 2 месяца, а исполнитель никак не удосужился отправить постановление в банк о снятии ареста со счета

Володимир
Гість
Володимир

Доброго дня.підкажіть, на чиє ім'я і як писати заяву, щоб повторно вислали листа до суду про закриття виконавчого провадження

Данило
Гість
Данило

Доброго дня! У мене така ситуація: нещодавно, а саме 25.07.2018, я дізнався, що було відкрито виконавче провадження по моїй справі (аліменти), і в той же день виконавець відніс його в канцелярію для відправлення. Сьогодні (01.08.2018) я дзвонив цілий день в канцелярію (мені відповіли, що без виконавця не можуть надати інформації, коли було надіслано лист) та, безпосередньо, до свого виконавця, Джулай Ю.Ю., з проханням надати інформацію, щодо листа, однак слухавку ніхто не брав, і в мене склалося враження, що мене ігнорують, а до роботи ставляться несерйозно, це не дивлячись на те, що скоро початок навчально року, а в боржника 5 місяців…  Детальніше »

Злата
Гість
Злата

Як можна дізнатися, чи дійшла проплата штрафу по вп ?робочі телефони не відповідають другий день

Богдан
Гість
Богдан

добрий день! Можна дізнатися коли зніметься блокування рахунку, оплата була здійснена в повному обсяз 17.08.18

Іван
Гість
Іван

Доброго дня,Яким чином я можу отримати інформацію стосовно того,які діі та заходи вже проведено державним виконавцем і боржником згідно виконавчого провадження від 22,12,2017року №16845/1 та03,05,2018року№-5980/1 Так як,після отримання листа від 04,01,12,2018року та 07,05,2018року Постановою про відкриття виконавчого провадження більше ніякоі інформаціі на мою адресу не надходило,Також незмінною залишаеться інформація на сайті за індефікатором? Авже минуло девять місяців!!!

Юлія Олександрівна
Гість
Юлія Олександрівна

Доброго дня! На початку 2016 року мною (Сергеєвой Ю.О.) був наданий Виконавчий лист Святошинського районого суму м. Києва про стягнення заборгованості по сплаті аліментів з гр. Колєсова Олексій Павловича, 14.07.1980 р.н., однак станом на сьогодні — 06.09.2018 року, жодного повідомлення, щодо вжитих заходів, окрім постанови про відкриття виконавчого провадження мною не отримано! Коли та до кого мені звернутись з метою отримання розяснень по даній ситуації?

Руслана
Гість
Руслана

Здравствуйте!На сегодняшний день(11.09.2018) имею такую проблему:

Добились решения суда по алиментам,после,отправили его по месту проживания должника(с конца 2016г не платит) в г.Киев.Якобы ДВС отправили (02.07.2018) все документы на предприятие-ТОВ ИнтехБуд ,где работает неплательщик,но...так ничего и не происходит...

Куда обращаться,куда писать/звонить,чтобы добиться хоть какого-то ответа?!

Руслана
Гість
Руслана

Добрый день!Хотелось бы узнать,каковы продвижения взыскания алиментов по данному делу:

Назва виконавчого документа,дата видачі та номер:

Виконавчий лист 05.03.2018

N*208/7369/17

Відділ ДВС,до якого надійшов на виконання виконавчий документ:

Києво-Святошинський РВ ДВС ГТУЮ у Київській області

Державний виконавець,який веде виконавче провадження:

Примак Катерина Віталіївна

Добровольский Андрей
Гість
Добровольский Андрей

Скажите пожайлуста, взыскание с АТ КБ «Приватбанк» осуществляется в Печерском районном ВДВС Киева или передается в Отдел принудительного исполнения решений Депертамента ГИС?

Олена
Гість
Олена

Помогите, в какую исполнительную службу г. Киева необходимо оправить исполнительный лист, если ответчик находится по адресу г. Киев, ул. Тверская,5?

Олена
Гість
Олена

Подскажите пожалуйста надо ли платить авансовый взнос, если у меня дело о задолженности по заработной плате?

Інна
Гість
Інна

Доброго дня ви б не могли надати банківські реквизити для перерахування стягнень, утримані з доходів працівників за виконавчими листами (зокрема аліментів)

віка
Гість
віка

Добрий день виконавч лист знаходится в печерській виконавчів службі,щодо аліментів на дитину .нарахування аліментів з колишнього чоловіка приходить так само як в тому році ,не збільшується а з 28.08.18 р підняли розмір аліментів в 2 рази, як вплинути на збільшення чи потрубно в суд звертатись. -в нього автоматично знімається бухгалтерією роботи. як правильно вирішити

Александр
Гість
Александр

Прошу повідомити, примусове виконання рішення суду до ФГВФО здійснює ваш відділ? Дякую

Александр
Гість
Александр

Спробую запитати ще раз! Дорого дня! Підкажить будь ласка, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, вул Січових Стрільців 17 знаходиться на Вашої теріторії? За примусовим виконанням рішення суду заяву та виконавчі документи подавати у Ваш відділ?

Сергій
Гість
Сергій

Доброго дня! 13.09.2018 р. до Печерського РВ ДВС України мною було подано заяву щодо роз'яснення механізму сплати аліментів та надання довідки-розрахунку (#провадження 757/65930/17-ц,вхідний #заяви 12909 від 13.09.2018). Станом на 11.10.2018 відповіді я не отримав. Чи можу я уточнити, коли очікувати відповідь на мою заяву? Дякую.

Сергій
Гість
Сергій

Доброго дня! Подаю запит повторно (перший з якоїсь причини не пропустили): 13.09.2018 мною було подано заяву до Печерського РВ ДВС України стосовно роз'яснень щодо сплати аліментів та надання довідки-розрахунку (вхідний #12909 від 13.09.2018). Станом на теперишній день, 12.10.2018, відповіді я не отримав. Прошу надати інформацію стосовно термінів надання відповіді на мій запит.

Андрій
Гість
Андрій

02.10.2018 р. мною на адресу Печерського районного ВДВС м. Київа цінним листом була спрямована заява про відкриття виконавчого провадження по виконавчому листу № 234/10860/16-ц про стягнення з Акціонерного товариства комерційний банк «Приватбанк», адреса: вул. Грушевського, 1Д, м. Київ, 01001, ЄДРПОУ 14360570 на користь Добровольського Андрія Георгійовича, 25.04.1972 р. народження, адреса: вул. Д. Мазура, 47-7 у м. Краматорську, 84303, РНОКПП 2641311291, безпідставно утриманих коштів у сумі 15 562, 04 грн. На даний момент згідно до відомостей з АСВП виконавче провадження не відкрито, рішення суду не виконане. Прошу повідомити про хід здійснених заходів щодо примусового виконання та у якого державного виконавця перебуває…  Детальніше »

Додонов Владислав Владиславович
Гість
Додонов Владислав Владиславович

Доброго дня!!! Моя постанова про відкриття виконавчого провадження за №57305978. Мій судовий виконавець Заступник начальника відділу Менчиць Н.Є. 19/10/2018 року з боржника ПАТ"Укрзалізниця" на мою користь були стягнуті кошти у суммі 92299.46 грн но з цієї сумми Ощадбанк стягнув 1% коміссії так як платіж був виконаний як нецільові виплати а повинні були оформити як цільові. І що ви мені тепер підскажете робити ??? А мій виконавець вже третій тиждень невиходить на звязок.

Леус Г.Г.
Гість
Леус Г.Г.

Державним виконавцем Менчиць Н.Є. від 01.10.2018р відкрито виконавче провадження № 57315595 про стягнення з боржника грошових коштів.Заявою стягувач Леус Г.Г.від 30.10.2018р.просить закрити виконавче провадення.Заява отримана ДВС -31.10.2018р.Звязатися з держ.виконавцем неможливо.Будь ласка Наталія Євгенівна закрийте виконавче провадження!

Аліна
Гість
Аліна

Чому не направляють довідку про не сплату аліментів за останні пів року???? Написана заява 05. 09. 2018 і повторно 24. 10. 2018. Що за безлад!!!! Ще й при цьому грубіянить канцелярія!

Вікторія
Гість
Вікторія

Добрий день. Скажіть, будь ласка, яким чином проінформувати про зміну картрахунку, відкритому у Приватбанку, оскільки у заяві про прийняття до виконання виконавчого листа вказаний був картрахунок один, тепер відкритий інший, а той заблокований. Дякую.

Ігор
Гість
Ігор

Доброго дня!

Ви не могли б допомогти визначитися з виконавчою службою, у разі якщо місцезнаходження юридичної особи — боржника є м. Київ, вул. Пушкінська, 28?