Печерський районний відділ державної виконавчої служби міста Київ

Печерський районний відділ державної виконавчої служби міста КиївПечерський районний відділ державної виконавчої служби міста Київ Головного територіального управління юстиції у місті Києві

Адреса знаходження: 01011, місто Київ, вулиця Різницька, будинок 11-Б.

Телефон:(044 ) 280-79-92 (канцелярія відділу), (044) 280-98-58, (044) 280-81-03, (044) 280-79-17, (044) 280-96-17, (093) 763-74-43.

Електронна пошта: rtrtrt700@gmail.com, vdvs.pech@gmail.com

Графік роботи відділу:понеділок — четверг з 09.00 до 18.00, п'ятниця з 09.00 до 16.45.
Обідня перерва з 13.00 до 13.45.
Вихідні дні — субота та неділя.

Графік прийому:середа: з 15.00 до 18.00, п’ятниця: з 09.00 до 12.00.

Розрахунковий рахунок № 37314000000899, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34979022, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач:Печерський районний відділ державної виконавчої служби міста Київ Головного територіального управління юстиції у місті Києві

Реквізити рахунка відділа (для сплати авансових внесків)

Розрахунковий рахунок № 37110000000899, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34979022, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач:Печерський районний відділ державної виконавчої служби міста Київ Головного територіального управління юстиції у місті Києві

Квітанції для сплати на рахунки Печерського районного відділу державної виконавчої служби міста Київ Головного територіального управління юстиції у місті Києві

Завантажити квитанцію для сплати заборгованості за ВП

Завантажити квитанцію для сплати авансового внеску

66
Залишити коментар

avatar
30 Ланцюжок коментаря
36 Відповіді по ланцюжку
3 Послідовники
 
Популярний коментар
Ланцюжок актуального коментаря
24 Автори коментарів
ЗлатаДанилоВолодимирЕленаАлександр Автори недавніх коментарів
  Підписатися  
новіше старіше більшість голосів
Повідомлення про
Олександр
Гість
Олександр

Доброго дня! Підкажіть, через який час знімається блокування рахунку підприємства після того, як вже було стягнуто сумму заборгованості?

Татьяна
Гість
Татьяна

Подскажи пожалуйста почему провадження открыто по алиментах а сами алименты мне целый год не приходят? Почему выконавець не наложил арешт на имущество?

Наталия
Гість
Наталия

Скажыте какие документы мне нужно подать если я получаю алименты но поминяла фамилию

Марина
Гість
Марина

Хозяйственным судом Днепропетровской области 13.05.2017 года был выдан Приказ на принудительное исполнение о взыскании с ПАО "НАК «Нефтегаз Украины» 2 773,37грн. судебного сбора.

Помогите в какую исполнительную службу г. Киева необходимо направить оригинал данного Приказа и оплатить авансовый сбор.

Вікторія
Гість
Вікторія

Доброго дня ви б не могли уточнити реквізити на оплату авансового платежу 2% в печерську виконавчу службу?

Юрій
Гість
Юрій

Доброго дня! Маю виконавче впровадження щодо порушення ПДР дворічної давнини,але також маю квитанцію про сплату штрафу також відповідно дворічної давнини... Підкажіть,будь ласка, які мої дії щодо вирішення даного питання? Дякую

Вікторія
Гість
Вікторія

Доброго дня! Підскажіть будь-ласка в яку виконавчу службу м.Києва відправляти лист по виконавчому впровадженні, якщо адреса відповідача ТОВ «Автотехнікс Україна» м.Київ вул.Німанська 10а ?

Олександр
Гість
Олександр

Добрый день.

Первый номер который указан в контактах — это телефонный номер исполнителей, вас не смогут проконсультировать, они перенаправляют на номер в канцелярию. 044 280 79 92. Поменяйте контактную информацию.

Светлана
Гість
Светлана

Подскажите кто сейчас место Мирошник Екатерины работает?

Оксана
Гість
Оксана

Розсіяність будь ласка, в шаблоні квитанції для сплати авансового внеску, в призначенні платежу зазначено : «Авансовий внесок по в/д № ________________________________виданого _________року». Що таке «в/д» ?

Володимир
Гість
Володимир

На який рахунок сплачувати судовий збір який присуджений на користь держави та виконавчий збір/основну винагороду виконавця, оскільки в постанові про відкриття виконавчого провадження не зазначені реквізити.

Тетяна
Гість
Тетяна

Доброго дня!Можна дізнатися перелік документів Які потрібно Вам надіслати листом для виконання рішення суду(стягнення адміністративного платежу з ТзОВ на користь фізичної особи)і розмір авансового внеску?

Тетяна
Гість
Тетяна

Дякую за відповідь!А Можна отримати зразок заяви?

Володимир
Гість
Володимир

Добрий день!

Маю виконавче впровадження щодо порушення ПДР.

Штафи сплочено у вереснi, щоб зняти арешт можливо вiдправити на електронну адресу? Як швидко оновлюэться база щодо арешту? Дякую

Володимир
Гість
Володимир

Доброго дня! Підскажіть чи зобовязаний державний виконавець зупинити виконавче провадження якщо Верховним Судом зупинено виконання рішення суду на підставі якого було видано виконавчий лист.

Татьяна
Гість
Татьяна

Добрый день, уточните, пжс, должник по адресу 03133, м.Київ, вул.Госпітальна,12 Г исполнительний лист направлять Печерський районний відділ державної виконавчої служби міста Київ?

Сергiй
Гість
Сергiй

Доброго дня !!! Вiдкрито виконавче впровадження 12.04.2018 .Концелярiя говорить звонiть виконавцю, або начальнику.За 1.5 мiсяця не змiг дозвонитись жодного разу.(Виконавець — заступник , начальника номер також не працюе) Як так ? Як взнати про деталI?

Сергей
Гість
Сергей

Добрый день !!! Как связываться с виконавцем или начальником ? Не один телефон не отвечает .Канцелярия не кого не зовёт.

Максим
Гість
Максим

Добрий день. Приватбанк мені заблокува картку. На гарячий лінії сказали звернутись у виконавчу державну службу. У реєстрі на мені висять якісь два штрафи за порушення ПДД, висунуті Печерським районним відділом державної виконавчої служби міста Київ. Куди мені звертатись для вирішення цього питання?

Наталія
Гість
Наталія

Добрий день !

Отримала виконачі листи про відкриття виконавчого провадження на сумму 340 грн.+ 34 грн. виконавчий збір , та 320 грн.+32 грн.Сумми зазначені в листах сплатила на рахунок ,який мені надали в виконавчій службі Печерського району.

Через місяць наклали арешт на майно.Після повторного візиту до виконавця виявилось ,що потрібно сплатити ще 402 грн.Зі слів виконавця за відкриття виконавчих проваджень.Але в листах про це нічого не сказано і звідки 402 грн. я не зрозуміла ,все тільки на словах. Прошу пояснить що я повинна сплачувать ,те що вказано в листах провиконавче провадження ,чи є ще скриті платежі.

Дякую.

Анастасия
Гість
Анастасия

Добрый день,

В связи с нарушениями ПДД, было 3 ВП — 54630462, 54871354, 56227924. Штрафы по ним полностью оплачены. Были на приеме у исполнителей, при нас все отметили и дела закрыли. Это было больше 2х недель назад, а арест со счета Приватбанка не снят до сих пор. В приватбанке сказали, что исполнительная арест не сняла. Как такое может быть?

Наталия
Гість
Наталия

Добрый день! Подскажите Ф.И.О. начальника Печерского отдела исполнительной службы.

Спасибо

Виктор
Гість
Виктор

Здравствуйте меня зовут Иванов Виктор Викторович направил решение суда с остальными документами. В исполнительную службу,по «Автотехниксу» Уже давно прошли все сроки. Тел.не отвечают. Уведомлений никаких нет. Что делать, или куда жаловатся.

Людмила
Гість
Людмила

чи можливо замовти поштою довідку про заборгованість по аліментах,впровадження та виконачий лист знаходиться в Печерській ДВС?

Людмила
Гість
Людмила

2 місяці тому я надіслала в Печерській ДВС лист-заяву про видачу мені довідки про несплату аліментів боржником,коли вибуде відповідь?!

Александр
Гість
Александр

Здравствуйте,подскажите пожалуйста,я выйграл дело в Артёмовском межрайонном суде по невыплаченной заработной плате у ПАО Укрзалізниця,хочу решение суда направить вам,какое нужно заполнить заявление?

Елена
Гість
Елена

Подскажите, куда жаловаться или что делать, если после закрытия долга и уплаты исполнительного сбора прошло 2 месяца, а исполнитель никак не удосужился отправить постановление в банк о снятии ареста со счета

Володимир
Гість
Володимир

Доброго дня.підкажіть, на чиє ім'я і як писати заяву, щоб повторно вислали листа до суду про закриття виконавчого провадження

Данило
Гість
Данило

Доброго дня! У мене така ситуація: нещодавно, а саме 25.07.2018, я дізнався, що було відкрито виконавче провадження по моїй справі (аліменти), і в той же день виконавець відніс його в канцелярію для відправлення. Сьогодні (01.08.2018) я дзвонив цілий день в канцелярію (мені відповіли, що без виконавця не можуть надати інформації, коли було надіслано лист) та, безпосередньо, до свого виконавця, Джулай Ю.Ю., з проханням надати інформацію, щодо листа, однак слухавку ніхто не брав, і в мене склалося враження, що мене ігнорують, а до роботи ставляться несерйозно, це не дивлячись на те, що скоро початок навчально року, а в боржника 5 місяців боргу,тому, скажіть будь ласка, чи буде якось реагувати мій виконавець на ці дії, та коли я отримаю лист із провадженням?

Злата
Гість
Злата

Як можна дізнатися, чи дійшла проплата штрафу по вп ?робочі телефони не відповідають другий день

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.