арешт на зарплатну карту

Питання та відповідіДоброго дня.

Виконавча служба наклала арешт на зарплатну карту та списала всі кошти з неї.

Наскільки мені відомо, то можна робити відрахування із заробітної плати на суму не більше 20% , якщо це не аліменти. (у моєму випадку виконавчий напис нотаріуса за кредитом 2004 року, а напис 2016р.) як можна оскаржити дане рішення?

Підписатися
Повідомлення про
guest

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

7 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Олександр

Заволодіння чужими коштами то є злочин, отже чому арештовуються зарплатні рахунки громадян на підставі напису приватного нотаріуса (який апріорі немає права такого робити)та приватного судовиконавця, без суду, без повідомлення, без будь-яких підстав на те? Адже по суті такі дії є злочинними, то чому особи причетні до цього й досі продовжують глумитись з людей і тупо, вибачте за філосовське, сруть на закон України займаючить здирництвом. Ганьба всій правоохоронній системі, бо вона такою не являється.

Вова

Мені виконавча служба наклала арешт на зарплатний рахунок, який являється моїм основним доходом,через заборгованість по аліментах, я вже два місяця не отримую зарплати. В мене в дома двоє дітей 8 і 5 років і жінка яка в даний час не працює. Я писав заяви щоб зняли арешт приносив довідки а мені відказують. Прокуратура посилає..., А в суд щас не можу подати бо адвокат сказав що карантин. Що мені робити, в мене діти щас в дома на карантині, за комунальні послуги я не можу заплатити. Держ виконавець мене посилає... А начальник каже що він нічого не буде робити. Як і де…  Детальніше »

Олег

Виконавча служба наклала арешт на мій основний рахунок який является доходом так як маю кредит але відсотки не нараховуются крім того я являюся ветераном Ато тепер немаю можливості та коштів для прожиткового мінімуму що робити якщо особисто я немаю можливості вирішити таке питання