Реєстр боржників

Питання та відповідіДоброго дня!

Будь-ласка, проінформуйте мене — сам факт наявності мене в реєстрі боржників по кредиту (за написом нотаріусу), без будь -яких судових рішень ---є підставою заборони виїзду мені за кордон?

Дякую за відповідь

22
Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
новіше старіше
Повідомлення про
Тетяна
Гість
Тетяна

Доброго дня, прокунсультуйте меня з такого питання:" Якщо людина справно сплачує аліменти, являється госслужбовцем, чи має право виконавча служба включати його до реєстру боржників не роблячи жодного запиту на постійне міце роботи та самого алімента отримувача?

юрій
Гість
юрій

будь ласка прошу вас втретє напишіть мою заборгованність по аліментах новак юрій миколайович шрамківка вул.щербаків 47.так як я нахожусь на лікуванні і не маю змоги пріїхать.і скільки по-новому закону платить на двох дітей.

Наталія
Гість
Наталія

Доброго дня, проконсультуйте меня з такого питання! Було подано заяву про відкриття виконавчого провадження стягнення аліментів. Можна дізнатись ,в який термін повинен виконавець зареєструвати в реєстрі боржників якщо борг більше 1,5 року ??? Як можна дізнатись хто виконавець якщо жоден тел.не відповідає давним -давно ???

ТАТЬЯНА
Гість
ТАТЬЯНА

Доброго дня! Підскажіть будь ласка якщо невідоме місце проживання боржника що робити?

Алексей
Гість
Алексей

Добрый день. Алименты удерживают из зарплаты ежемесячно с 2012г. в феврале пришло письмо об аресте имущества вопрос на каком основании?

Алексей
Гість
Алексей

Извиняюсь не заметил.Что все таки мне делать? Обращаться в в службу по месту жительства?

Татка
Гість
Татка

Доброго дня.

де саме і як я можу побачити суму заборгованості по аліментах по виконавчих провадженнях?

Калерия
Гість
Калерия

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, если муж внесен в реестр должников по алиментам, ему будет автоматически закрыт выезд из страны? Или должно быть решение суда по этому поводу?