Вилучення даних з реєстру боржників при повторному пред′явленні виконавчого документа

Питання та відповідіДобрий день.

На виконанні відділу державної виконавчої служби перебував виконавчий документ про стягнення штрафу 850,00 грн. Через півроку виконавче провадження завершено (повернуто без виконання так як не розшукано майно боржника).

Через два місяці після винесення постанови про повернення виконавчого документа, виконавчий документ пред′явлено повторно та відкрито виконавче провадження.

Питання: якщо боржник сплатить штраф, виконавчий збір та витрати, а державний виконавець винесе постанову про закінчення виконавчого провадження як фактично виконаного, чи будуть зняті дані з реєстру боржників по першопред′явленому та повторно пред′явленому виконавчому документі ?

Підписатися
Повідомлення про
guest
13 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Сергій

Таке запитання .якщо ВП Завершено ? То чому не прибирають з реестру ?

лесіка

якщо особа є в ЄРБ, але в АСВП «Стан ВП: Завершено», що це означає???Та коли видалять з ЄРБ?

Аліна

Таке питання чи має сплочувати людина аліменти яка є позбавлена батьківських прав

Ксения

У мене питання?Якщо провадження виконавець закриває,коли з реєстру знято повинно?

Юлия

Чому письмо не відправляється на електр.пошту? info@sl.dn.dvs.gov.ua

Сергій

Дитина повнолітня, (14.12.2001р.н.) — навчається, тому розмір аліментів вирішували в суді. Рішення суду про стягнення аліментів на повнолітню дитину яка навчається було — від 23.03.2020. Я працюю офіційно, від аліментів не відмовляюсь, не ховаюсь. Але 15.05.2020 прийшов лист по Укрпошті — Постанова від 17.04.2020 про розшук майна боржника-оголошення автомобіля в розшук, за ухиляння від сплати аліментів більше 3-х місяців! Але ж весь час був судовий розгляд справи і по рішенню суду аліменти призначені, виконавчий лист переданий на підприємство(і вже платяться). Але — є арешт на автомобіль! з якої причини винесено таке рішення? З мене офіційно вираховують аліменті згідно наданого виконавчого листа на підприємство. Чи…  Детальніше »

Денис

Добрий день я виплатив стягнення можна взнати коли в мене оберуть з реєстру боржників

Василь

Доброго дня чи можите мене зняти з реєстру штрафів мене пише статус завершено дякую чекаю відповідь

Людмила

Якщо в мене було першим приватним виконавцем відкрито а потім він закрив бо не знайшов майно в мене і вела інший виконавець той самий номер виконавчого листа ...я оплатила вона закрила провадження але вісить провадження в реєстрі першого виконавця і він говорить що він не може зняти з реєстру то що мені робити одні кажуть що виконавець перший хоче грошей а другі кажуть через суд...

Наталія

Підкажіть, будь ласка, якщо на людину відкрито провадження 28.04.2018. На даний час пише, що стан ВП- завершено. Що це означає?

Так як на сьогодні людина є в списку боржників ЄРБ?