Вилучення даних з реєстру боржників при повторному пред′явленні виконавчого документа

Питання та відповідіДобрий день.

На виконанні відділу державної виконавчої служби перебував виконавчий документ про стягнення штрафу 850,00 грн. Через півроку виконавче провадження завершено (повернуто без виконання так як не розшукано майно боржника).

Через два місяці після винесення постанови про повернення виконавчого документа, виконавчий документ пред′явлено повторно та відкрито виконавче провадження.

Питання: якщо боржник сплатить штраф, виконавчий збір та витрати, а державний виконавець винесе постанову про закінчення виконавчого провадження як фактично виконаного, чи будуть зняті дані з реєстру боржників по першопред′явленому та повторно пред′явленому виконавчому документі ?

Підписатися
Повідомлення про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

20 Коментар
більшість голосів
новіше старіше
Вбудовані відгуки
Переглянути всі коментарі
Сергій

Таке запитання .якщо ВП Завершено ? То чому не прибирають з реестру ?

лесіка

якщо особа є в ЄРБ, але в АСВП «Стан ВП: Завершено», що це означає???Та коли видалять з ЄРБ?

Наталія

Підкажіть, будь ласка, якщо на людину відкрито провадження 28.04.2018. На даний час пише, що стан ВП- завершено. Що це означає?

Так як на сьогодні людина є в списку боржників ЄРБ?

Людмила

Якщо в мене було першим приватним виконавцем відкрито а потім він закрив бо не знайшов майно в мене і вела інший виконавець той самий номер виконавчого листа ...я оплатила вона закрила провадження але вісить провадження в реєстрі першого виконавця і він говорить що він не може зняти з реєстру то що мені робити одні кажуть що виконавець перший хоче грошей а другі кажуть через суд...

Світлана

Що означає «Стан ВП: Завершено»? Яким НПА визначено завершення (не закінчення) ВП та його наслідки для боржника? Чи тотожні ці поняття «завершення ВП» та «закінчення ВП», якщо ні, то які між ними відмінності? Які дії державного виконавця щодо боржника у разі ЗАВЕРШЕННЯ (не закінчення) ВП?

Дякую за відповідь!

Свят

Що означає «Стан ВП: Завершено»? Яким НПА визначено завершення (не закінчення) ВП та його наслідки для боржника? Чи тотожні ці поняття «завершення ВП» та «закінчення ВП», якщо ні, то які між ними відмінності? Які дії державного виконавця щодо боржника у разі ЗАВЕРШЕННЯ (не закінчення) ВП?

Аліна

Таке питання чи має сплочувати людина аліменти яка є позбавлена батьківських прав

Юлия

Чому письмо не відправляється на електр.пошту? info@sl.dn.dvs.gov.ua

Денис

Добрий день я виплатив стягнення можна взнати коли в мене оберуть з реєстру боржників

Василь

Доброго дня чи можите мене зняти з реєстру штрафів мене пише статус завершено дякую чекаю відповідь

Наталія

Доброго дня. Якщо винесена постанова про повернення виконавчого документу стягувачу ще у лютому 2021 року, і в постанові зазначено : 1)Виконавчий документ повертається стягувачу 2) Припиняється чинність арешту майна боржника та скасовуються всі інші заходи примусового виконання рішення. Боржника немає у Єдиному реєстрі боржників. То чи може він залишити територію України?

Анастасія

Вилучення даних з реєстру боржників?

Андрій

Доброго дня підкажіть по виконавче му провадженню.борг сплатили по виконавчему листу рішення суду.а не по номеру виконавчого провадження.приватний виконавець не закриває провадження.що робити.

Сергій

Дитина повнолітня, (14.12.2001р.н.) — навчається, тому розмір аліментів вирішували в суді. Рішення суду про стягнення аліментів на повнолітню дитину яка навчається було — від 23.03.2020. Я працюю офіційно, від аліментів не відмовляюсь, не ховаюсь. Але 15.05.2020 прийшов лист по Укрпошті — Постанова від 17.04.2020 про розшук майна боржника-оголошення автомобіля в розшук, за ухиляння від сплати аліментів більше 3-х місяців! Але ж весь час був судовий розгляд справи і по рішенню суду аліменти призначені, виконавчий лист переданий на підприємство(і вже платяться). Але — є арешт на автомобіль! з якої причини винесено таке рішення? З мене офіційно вираховують аліменті згідно наданого виконавчого листа на підприємство. Чи…  Детальніше »

Ксения

У мене питання?Якщо провадження виконавець закриває,коли з реєстру знято повинно?

Людмила

Відповідно до ч. 7 ст. 9 Закону відомості про боржника виключаються з Єдиного реєстру боржників одночасно з винесенням постанови про: — закінчення виконавчого провадження; — повернення виконавчого документа стягувачу на підставі п.п. 1, 3, 11 ч. 1 ст. 37 Закону; — повернення виконавчого документа до суду на підставі ст. 38 Закону (де-факто не діє, бо згідно змін від 03.10.2017 р. за цією статтею не передбачено повернення виконавчого листа до суду); — в день встановлення виконавцем факту відсутності заборгованості за виконавчими документами про стягнення періодичних платежів. Більш детально порядок виключення з реєстру боржників та підстави виключення осіб із списку встановлено п.…  Детальніше »