Про виплату аліментів


Питання та відповідіДоброго дня! Мене звати Ірина,мене цікавить теке питаня, яка сума виплати аліментів на даний час повина виплачуватись дитині 12 роів? Коли ми розлучились з чоловіком,суд присудив нарахуваня аліментів 25% від заробітної плати чоловіка.В той час він працював офіційно в КП ВТТУ зварювальником,і нам бухгалтерія перераховувала кошти. Але батько дитини вирішив,що то є завелика сума для дитини,і пообіцяв що звільниться і піде працювати до часного лиця,щоб меньше виплачувати коштів,бо йому не вистачає на особисте життя. Пройшов час і колишній звільнився з офіційної роботи і влаштувався до часного працедавця. В даний час виплачує по 600 грн в місяць,їх не вистачає так як донька росте,і ходить на гурток танців.У відповідь від колишньго почула,що якщо я витрачаю більше коштів на доньку то це мої поблеми,і що він офіційно безробітний і я нічого з нього не візьму більше. Чула в новинах що є якісь зміни по виплатам аліментів,тому прошу дайте відповідь на мого листа,тому що немаю змоги прийти і запитати самостійно.


1 Comment

Add a Comment
 1. Згідно Закону № 4928 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо поліпшення захисту права дитини на належне утримання” — збільшився мінімальний розмір аліментів з 30 до 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

  Прожитковий мінімум на дитину в 2017 році становить:

  — для дітей віком до 6 років – з 01 січня 2017 пo 30 квітня – 1355 грн., з 01 травня пo 30 листопада 1426 грн., з 01 грудня – 1 492 грн .;

  — для дітей віку від 6 до 18 років – з 01 січня 2017 пo 30 квітня – 1689 грн., з 01 травня пo 30 листопада 1777 грн., з 01 грудня – 1860 грн.

  Вам потрібно отримати новий виконавчий лист щодо аліментів.

  А з приводу «офіційного безробітного» — то якщо платник аліментів не працював на час виникнення заборгованості і не працює на час визначення її розміру, заборгованість обчислюється виходячи із середньої заробітної плати працівника для даної місцевості ( тобто боржнику доводится платити більше).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

© 2017 Виконавче провадження. Всі матеріали на даному сайті взяті з відкритих джерел в інтернеті або надіслані відвідувачами сайту. Права на матеріали належать їх власникам.